خشم هواداران استقلال از قرارداد امروز یک پرسپولیسی
۸۸۵۳۳۸
۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
۱۷۰۲۱
جدایی یکی از جوان های آینده دار استقلال در ادامه روزهای سخت کادر مدیریتی این باشگاه باز هم حاشیه ساز شد.

ورزش سه: جدایی یکی از جوان های آینده دار استقلال در ادامه روزهای سخت کادر مدیریتی این باشگاه باز هم حاشیه ساز شد.

نزدیک به یک سال قبل باشگاه در اقدامی که خیلی در فوتبال آن مشابه آن را سراغ نداریم، با بیش از 10 بازیکن جوان به توافق رسید تا با روشی جدید به دنبال نسل سازی در این تیم باشد. بازیکنان جوانی که بعد از توافق با پندار توفیقی معاون ورزشی وقت باشگاه قراردادهایی 5 ساله با این باشگاه امضا کردند.

لیستی که با خریدهای آن مقطع از فصل استقلال مانند صیادمنش، سینا خادم پور، سجاد آقایی و چند چهره دیگر برای آینده آبی ها گرد هم آمده بودند اما بعد از تغییرات مدیریتی استقلال خیلی خبری از آنها نیست.

خشم و هیاهوی هواداران آبی از امضای عرب

یکی از این بازیکنان یعنی احمدوند امروز با عقد قراردادی 3 ساله به پرسپولیس پیوست و باعث شد تا هواداران استقلال که این روزها حسابی از عملکرد کادرمدیریتی ناراضی هستند، دوباره فرصتی برای انتقاد از کادر مدیریتی خود پیدا کنند.

سال گذشته استقلال قراردادی با این اسامی به امضا رساند: شاهین طاهرخانی، ابوالفضل محمد حسنی، احمدرضا احمدوند، امیر محمد زالی، محمد مهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدرعلی احمدزاده. لیستی که البته باید به آن رضا آذری را نیز اضافه کرد.

از آن فهرست، طاهرخانی، کارگر، آذری و خادم پور هم اکنون در جمع آبی پوشان حضور دارند و اللهیار صیادمنش نیز راهی فنرباغچه شده است اما وضعیت دیگر بازیکنان خیلی برای هواداران مشخص نیست؛ نکته مشترک اما برای همه آنها حضور موقتی در تمرینات تیم شفر است و سرمربی استقلال حتی تعداد زیادی از آنها را به اردوی ترکیه برد اما در بازگشت از ترکیه و تکمیل فهرست استقلال، این بازیکنان از تمرینات شفر دور ماندند.

سرنوشت استعدادها چه شد؟

باشگاه استقلال در معرفی این بازیکنان تابستان سال گذشته به حضور آنها در تیم های پایه ایران اشاره کرد تا نشان دهد این جوانگرایی با توجه به کیفیت بازیکنان آغاز شده است اما به استثنا چند چهره، این جوانان خیلی سرانجام خوبی نداشتند و البته فعلا هم خبری از آنها در لیست تیم امید که از سوی مجیدی ارائه شد، نیست. موضوعی که البته نمی توان خیلی درباره آن به بحث و بررسی پرداخت زیرا این بازیکنان فعلا فرصتی برای معرفی خود نداشتند و درباره کیفیت آنها تردید جدی وجود دارد اما با این حال بررسی وضعیت برخی از آنها، برای هواداران استقلال اهمیت زیادی دارد.

احمدوند امروز در این میان با پرسپولیس قرارداد امضا کرد تا شاید دور از انتظارترین سرنوشت را به زعم هواداران استقلال داشته باشد. حیدرعلی احمدزاده دیگر بازیکن جوانی بود که سال گذشته تا مقطعی از فصل در تمرینات حضور داشت و در نیم فصل راهی لیگ یک شد تا پیراهن شهرداری ماهشهر را بر تن کند؛ سرنوشتی مانند آنچه سینا خادم پور با حضور در گل گهر سیرجان تجربه کرد. امید سام کن در همان مقطع خیلی زود از استقلال جدا شد تا فوتبال خود را در سپیدرود رشت ادامه دهد.

پندار توفیقی معاون ورزشی سابق استقلال درباره وضعیت جذب این بازیکنان به ورزش سه گفت: تمامی این بازیکنان با قراردادی 5 ساله به استقلال پیوستند و هیچ کدام از آنها برای جدایی هیچ قید و شرطی نداشتند که این موضوع در قرارداد همه آنها وجود دارد و قابل بررسی است.

او در پاسخ به این سوال که چگونه این بازیکنان از تیم جدا شدند، بیان کرد: سال گذشته بعد از جدایی از استقلال بازیکنان را تحویل آقای شفر و قراردادها را تحویل آقای فتحی دادیم و هر آنچه که برای آنها اتفاق افتاده را باید از کادر مدیریتی باشگاه سوال کرد اما بازیکنان برای جدایی هیچ شرطی نداشتند.

مدیران استقلال این روزها در کرواسی و دبی به دنبال رقم زدن سرنوشت فصل جاری استقلال هستند اما مطمئنا در بازگشت از تهران باید به اذهان عمومی و هواداران پاسخ بدهند که چرا و چگونه بازیکن جوانی مانند احمدوند که در اردوی تیم امید حضور داشته و البته باشگاه رقیب نیز به دنبال آن بوده را به آسانی از دست داده و البته وضعیت دیگر جوان های استقلال چگونه است؛ گذر زمان نشان خواهد داد بازیکنی مانند احمدوند که امروز سوژه انتقاد هواداران بود، ارزش این مقدار جنجال و هیاهو را داشته یا نه.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1398/04/24
از شلغمی مثل فتحی که دست بوس وزیر وپسرس است هر غلطی بر میاد!؟
دم آذری گرم روی شکاری گربه را دم حجله کشت!؟
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/04/24
اینا نتیجه حمایت های دولت از تیم انقلاب یعنی لنگه
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/04/24
عادت کردیم که سر اس اس رو ببرن
پاسخ ها
خوزستان
United Arab Emirates
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
کیسه خاک توسرکیسه
خوزستان
United Arab Emirates
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
دزدی که فقط ازقرمزدزدی میکنه قایم میشه ببینه کی باقرمزقراردادمیخواه ببنده بیا پول بیشتری میدم بیاباکیسه
خوزستان
United Arab Emirates
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
شما ایرونی هستی؟ یا ا۰۰۰۰۰
خوزستان
United Arab Emirates
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
بابا آقای کیسه دوهزارنفر۰خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1398/04/24
جوانان فوتبال ایران همه از استقلال هستند مثل قائدی صیادمنش آذری آقایی و .... که به لطف وزیر لنگی همشون یکی یکی از اس اس کنار میرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
قاتل فراری رو میگی؟
United States
00:48 - 1398/04/24
بهترین خبر برای ما طرفداران استقلال امدن علی فتح الله زاده به استقلاله ایشان می توانه تیم رو از درست کنه ایا شما گزینه بهتری سراغ دارید امیدواریم هرچه زودتر بیاد که این اشغال های لاشخورکمر باشگاه خورد کردن
پاسخ ها
محمد حسین محمودی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
آره بابا بهترین رشوه دهنده و خرید داوران و لابی نمیدونم چرا دو سه قهرمانی کیسه کشها زمان این آقا فتح الله زاده و قلعه مرغی بوده است ولی بقیه مدیران و مربیان کیسه کشها مقامی بهتر از سومی بدست نیاورده اند بقول یکی از مدیران شما می گفت مقام سومی مرفاوی بدون لابی بدست آمده است
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1398/04/24
مدیریت خاءن. هوادارهای بی بخار تهرانی. تاکی میخواید بشیند و حرص بخورید. برید باشگاه رو سرشون خراب کنید. این خاءن ها رو از استقلال بندازین بیرون.
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/04/24
چی بگم تبریک به وزیر ورزش که اینهمه بی عدالت تشریف داره اقا استقلال یا تاج نابود شد شما راحت باش از اینکه به روحانی رای دادم پشیمونم متاسفم بخاطر. این وزیرش کسی نیست بگه اقای وزیر این فساد این خیانتو رها کن
تاج کبیر آسیا .چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی . لنگ حکومتی صفر الهلال شش و خریبین پنج لنگ حکومتی صفر
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1398/04/24
پنج ساله قرار داد داشت چطو رفت لنگ خدامیدونه.‌مدیران استقلال نفوذی وزیرن لنگی ان. باورکنید
تمام ستاره هارو فراری میدن مث هرسال. منتظری .نورافکن. چشمی. پاتوسی .منتظری.‌سهرابیان.‌ و و و .......، دقت کنید ب اسامی. شاکله اصلی تیمو زدن رفت
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
اخه شاکله تیمتون چه گلی به سرتون زده که با رفتنشون ناراحت بشین ؟؟؟؟ نهایت سوم لیگ شدین دیگه
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
پاتوسی سپاهانو دور کرد از قهرمانی . فروزان تراکتورو . فرچیپ استقلالو . بجز وزیر و هیئت مدیره خود بازیکناتونم پرسپولیسن خودتون خبر ندارین
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
مهدی جان اگه عدالت رعایت میشد شما همون رده 13لیگ بودیدت به لطف وزیر محترم ، فدراسیون ، داورا عزیز و تبانی سه ساله دارید قهرمان میشید خودتونم باورتون شده اما بدونید بالاخره ی روز پرده ها کنار میره
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1398/04/24
انقدر الکی شلوغش نکنید! همجین مالی هم نیست!
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1398/04/24
کدام خشم ؟؟ خشمتان را از رفتن پاتوسی - چشمی - نورافکن - سهرابیان و ......... نشان دهید مگر رونالدو رفته په تیم پیروزی ؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:53 - 1398/04/25
اقایان مسوولین ورزش ,,حتمامیدانیداستقلال درسراسرکشورحداقل بیست میلیون طرف دارد,,یعنی این ادمهاهیچ ارزشی برای شماندارند ,بخداجای شرمندگی است,الان نزدیک یکماه است هرروزچندین خبر متناقض ازباشگاه استقلال شنیده میشود,,,شمارابخداکمتربااعصاب طرف داران این تیم بازی کنید,,هرروز,,,پاتوسی رفت ,پاتوسی ماند,کریمی رفت ,اوفرداباتیم قراردادمی بندد,, چشمی رفت ,چشمی ماند,بدهی استقلال پرداخت شد, استقلال درفصل اینده ازدوپنچره نقل وانتقالات محروم میشود,شفرباندبازبود,این مربی ایتالیایی خیلی عالی است, استقلال خیلی تیم کوچکی شده,,این جوان رفت , چندنفرازبازیکنان استقلال توسط سرمربی ازتیم اخراج شدن,و ,,,,,,,,,اقایان والله ماخسته شدیم,خسته,,محبت کنیدیک چندسالی کلا این باشگاه راتعطیل کنید,,,مادیگه اعصاب نداریم,,یعنی هیچ کس نیست بیایدیک حرف درست درمورداین باشگاه بزند؟یعنی باشگاهی باین بزرگی بااین همه سابقه صاحب ندارد؟ من حیرانم چرا برای اینوهمه تماشاگراهمیتی نمی دهید,؟؟!؟ اقایان ازبس که شایعات شنیدیم خیلی خسته شدیم,,,یع مقدار برای تماشاگران این باشگاه احترام بگذارید,,اخرماانسانیم,
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/04/26
به نظرم هرکی میرفت نباید صیاد منش میرفت
United Arab Emirates
23:41 - 1398/04/28
تورا به خداربیع خواه۰۰ماهینی روکناربذارین۰نه سروش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج