فلاحت‌خواه: توانایی شکست برزیل را داریم
۸۸۹۰۵۹
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
۸۰۰۱
امیر محمد فلاحت‌خواه بازیکن تیم والیبال جوانان ایران گفت: بازی سختی مقابل برزیل داریم اما امیدوارم مقابل این تیم به پیروزی برسیم.

خبرگزاری میزان: امیرمحمد فلاحت‌خواه در خصوص پیروزی ایران مقابل بحرین و صعود تیم والیبال جوانان ایران به نیمه‌نهایی رقابت‌های جوانان جهاناظهار داشت: خداراشکر بچه‌ها خیلی خوب مقابل بحرین بازی کردیم و حریف را دست کم نگرفتند. به همین دلیل بحرین نتوانست کاری مقابل ما انجام دهد و قاطعانه این تیم را مغلوب کردیم.

وی ادامه داد: ما در همه بازی‌ها برای پیروزی به میدان می‌رویم و فرقی ندارد حریف ما کدام تیم است. امشب هم با همین تفکر به میدان رفتیم.

پاسور تیم والیبال جوانان در خصوص بازی با برزیل در نیمه‌نهایی رقابت‌های جوانان جهان تصریح کرد: بازی سختی مقابل برزیل داریم. این تیم بسیار قدرتمند است و روسیه را هم شکست داده و امیدوارم بتوانیم مقابل برزیل به پیروزی برسیم.

فلاحت‌خواه درباره اینکه آیا تیم ایران شانس پیروزی مقابل برزیل را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما توانایی شکست برزیل و صعود به فینال را داریم. امیدوارم مردم ایران ما را دعا کنند تا بتوانیم برای کشورمان افتخارآفرین شویم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج