صعود ۳ آزادکار ایران به فینال نوجوانان جهان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۹۱۲۰۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
۲۹۳۶
وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان۲۰۱۹
در پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۹، علی عرب، عرفان الهی و سهیل یوسفی راهی فینال شدند، ولی پور به دیدار رده بندی رفت و قلی زادگان نیز راهی گروه بازنده‌ها شد.

خبرگزاری ایسنا: در پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۹، علی عرب، عرفان الهی و سهیل یوسفی راهی فینال شدند، ولی پور به دیدار رده بندی رفت و قلی زادگان نیز راهی گروه بازنده‌ها شد.

در ادامه رقابت های ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان در بلغارستان، ۳ آزادکار ایران راهی فینال شدند و ولی پور در ۷۱ کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت. قلی زادگان در ۵۱ کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده ها شد.

در وزن ۴۵ کیلوگرم علی عرب در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر استفان شتریوف از مقدونیه را شکست داد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر از سد ولادیسلاو نیکاندروف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

عرب در نیمه نهایی نیز به مصاف مراد حق وردیف از آذربایجان رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید. وی برای کسب مدال طلا برابر مارک مک گووان از آمریکا قرار می گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر ۵ جنیک آستاریان از ارمنستان را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی و در یک کشتی نزدیک با نتیجه یک بر یک از سد یوشینسوکه اویاگی از ژاپن گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

الهی در نیمه نهایی نیز فرهاد کریملی از کشور آذربایجان را قاطعانه و با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد و دومین فینالیست ایران در ۵ وزن دوم و پنجمین فینالیست تیم ملی در رقابت های جهانی نام گرفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم سهیل یوسفی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر داویده کاسو از ایتالیا را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل عمر آگتاس از ترکیه با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر ۲ مونو داهیا از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

یوسفی در نیمه نهایی نیز ۶ بر ۳ از سد لیوا گئورگیان از ارمنستان گذشت و ششمین و آخرین فینالیست ایران در ۱۰ وزن نام گرفت. وی برای رسیدن به مدال طلا فردا(چهارشنبه) برابر زاگید کریم اف از روسیه مبارزه می کند.

اما در وزن ۷۱ کیلوگرم ابوالفضل ولی پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۲ بر صفر و ضربه فنی بارتلومیج ریبزینسکی از لهستان را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد پیتار میهوف از بلغارستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

ولی پور اما در این مرحله برابر کریستین بیرو از رومانی با نتیجه ۱۲ بر ۵ مغلوب شد و ضمن ناکامی در رسیدن به فینال، به دیدار رده بندی رفت تا برای مدال برنز مبارزه کند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم نیز علی قلی زادگان در دور اول مقابل ریاد اصلان اف از آذربایجان با نتیجه ۶ بر ۲ پیروز شد اما در دور بعد مقابل جهانگیر آخماجانوف از قزاقستان با نتیجه ۱۰ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به صعود رقیبش به فینال راهی گروه بازنده ها شد.

وی در این مرحله ابتدا به مصاف ارسلان رحیم اف از ازبکستان می رود و در صورت برتری راهی دیدار رده بندی می شود تا برای کسب مدال برنز جهان برابر میکیتا آبراموف از اوکراین مبارزه کند.

در جریان رقابت های دور مقدماتی ۵ وزن نخست نیز که دیروز(دوشنبه) برگزار شد، رحمان عموزاد در ۴۸، مهدی ویسی در ۵۵ و امیرحسین فیروزپور در وزن ۸۰ کیلوگرم راهی فینال شدند و سالار حبیبی در ۱۱۰ کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت. این ۴ کشتی گیر از دقایقی دیگر برای کسب مدال به مصاف رقبایشان می روند.

امیرحسین متقی در ۶۵ کیلوگرم نیز که راهی گروه بازنده ها شده بود ابتدا حریف ترکیه ای خود را ۷ بر ۵ برد اما در دومین مبارزه مقابل ریوسوکه کرا از ژاپن ۴ بر ۲ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بر عهده امیر توکلیان است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک فرشته_فوتر