صعود ۳ آزادکار ایران به فینال نوجوانان جهان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۹۱۲۰۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
۲۹۱۴
وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان۲۰۱۹
در پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۹، علی عرب، عرفان الهی و سهیل یوسفی راهی فینال شدند، ولی پور به دیدار رده بندی رفت و قلی زادگان نیز راهی گروه بازنده‌ها شد.

خبرگزاری ایسنا: در پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۹، علی عرب، عرفان الهی و سهیل یوسفی راهی فینال شدند، ولی پور به دیدار رده بندی رفت و قلی زادگان نیز راهی گروه بازنده‌ها شد.

در ادامه رقابت های ۵ وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان جهان در بلغارستان، ۳ آزادکار ایران راهی فینال شدند و ولی پور در ۷۱ کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت. قلی زادگان در ۵۱ کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده ها شد.

در وزن ۴۵ کیلوگرم علی عرب در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر استفان شتریوف از مقدونیه را شکست داد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر از سد ولادیسلاو نیکاندروف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

عرب در نیمه نهایی نیز به مصاف مراد حق وردیف از آذربایجان رفت و در پایان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید. وی برای کسب مدال طلا برابر مارک مک گووان از آمریکا قرار می گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم عرفان الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر ۵ جنیک آستاریان از ارمنستان را مغلوب کرد وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی و در یک کشتی نزدیک با نتیجه یک بر یک از سد یوشینسوکه اویاگی از ژاپن گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

الهی در نیمه نهایی نیز فرهاد کریملی از کشور آذربایجان را قاطعانه و با نتیجه ۱۲ بر ۲ شکست داد و دومین فینالیست ایران در ۵ وزن دوم و پنجمین فینالیست تیم ملی در رقابت های جهانی نام گرفت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم سهیل یوسفی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر داویده کاسو از ایتالیا را از پیش رو برداشت وی در دور بعد مقابل عمر آگتاس از ترکیه با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر ۲ مونو داهیا از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

یوسفی در نیمه نهایی نیز ۶ بر ۳ از سد لیوا گئورگیان از ارمنستان گذشت و ششمین و آخرین فینالیست ایران در ۱۰ وزن نام گرفت. وی برای رسیدن به مدال طلا فردا(چهارشنبه) برابر زاگید کریم اف از روسیه مبارزه می کند.

اما در وزن ۷۱ کیلوگرم ابوالفضل ولی پور پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۲ بر صفر و ضربه فنی بارتلومیج ریبزینسکی از لهستان را مغلوب کرد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد پیتار میهوف از بلغارستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

ولی پور اما در این مرحله برابر کریستین بیرو از رومانی با نتیجه ۱۲ بر ۵ مغلوب شد و ضمن ناکامی در رسیدن به فینال، به دیدار رده بندی رفت تا برای مدال برنز مبارزه کند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم نیز علی قلی زادگان در دور اول مقابل ریاد اصلان اف از آذربایجان با نتیجه ۶ بر ۲ پیروز شد اما در دور بعد مقابل جهانگیر آخماجانوف از قزاقستان با نتیجه ۱۰ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به صعود رقیبش به فینال راهی گروه بازنده ها شد.

وی در این مرحله ابتدا به مصاف ارسلان رحیم اف از ازبکستان می رود و در صورت برتری راهی دیدار رده بندی می شود تا برای کسب مدال برنز جهان برابر میکیتا آبراموف از اوکراین مبارزه کند.

در جریان رقابت های دور مقدماتی ۵ وزن نخست نیز که دیروز(دوشنبه) برگزار شد، رحمان عموزاد در ۴۸، مهدی ویسی در ۵۵ و امیرحسین فیروزپور در وزن ۸۰ کیلوگرم راهی فینال شدند و سالار حبیبی در ۱۱۰ کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی رفت. این ۴ کشتی گیر از دقایقی دیگر برای کسب مدال به مصاف رقبایشان می روند.

امیرحسین متقی در ۶۵ کیلوگرم نیز که راهی گروه بازنده ها شده بود ابتدا حریف ترکیه ای خود را ۷ بر ۵ برد اما در دومین مبارزه مقابل ریوسوکه کرا از ژاپن ۴ بر ۲ شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان بر عهده امیر توکلیان است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو