نجات ۳ خدمه شناور غرق‌شده در خلیج فارس
۸۹۱۵۶۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۸
۶۱۲۱
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به غرق شدن شناور تجاری در خلیج فارس گفت: از پنج خدمه این شناور سه خدمه آن در آب‌های عسلویه نجات یافتند و جستجو برای نجات ۲ خدمه دیگر ادامه دارد.

خبرگزاری تسنیم: احسان گلستانی، رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به غرق شناور در آب‌های خلیج فارس در محدوده شهرستان عسلویه اظهار داشت: یک شناور با پنج خدمه که براساس گزارش‌های دریافتی از مبدا شارجه امارات به سمت بندر دیر در حرکت بود شب گذشته به دلایل نامعلومی ‌غرق می‌شود.

وی با بیان اینکه چهار خدمه شناور برای نجات خود از لنج وارد دریا شدند گفت: از این شمار 3 نفر از آنها ظهر امروز توسط شناورهای عبوری در محل وقوع حادثه نجات یافتند.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهربا اشاره به اینکه اکنون از 2 خدمه دیگر شناور اطلاعی در دست نیست خاطر نشان کرد: در این راستا با اطلاع‌رسانی به مرکز جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر شناورهای ناجی 18 از عسلویه و ناجی 20 از دیر به محل وقوع حادثه در 20 مایلی جنوب غربی عسلویه اعزام شدند.

گلستانی از اعزام بالگرد برای یافتن خدمه‌های غرقی خبر داد و گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، شرکت نفت و گاز پارس همزمان با اعزام شناورهای ناجی، بالگرد این شرکت به محل وقوع حادثه اعزام کرد.

وی بیان کرد: اکنون عملیات پایش هوایی و دریایی توسط 2 شناور ناجی و بالگرد شرکت نفت و گاز پارس در حال انجام است که در جریان این پایش لاشه شناور غرق شده یافت شد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر با بیان اینکه پایش براساس الگوهای تعیین شده برای نجات 2 ‌خدمه شناور در حال انجام است افزود:به محض اطلاع از وضعیت مفقودها اطلاع رسانی می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج