فرگوسن: باید مگوایر را در اولدترافورد زندانی کرد
۸۹۲۵۳۷
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
۴۳۳۴ 
سر الکس فرگوسن بیش از هر کسی مشتاق است تا هری مگوایر با منچستریونایتد قرارداد امضا کند.

ورزش سه: هری مگوایر به زودی تبدیل به گران ترین مدافع دنیا خواهد شد. روز گذشته رسانه های انگلیسی خبر از توافق یونایتد با پرداخت 80 میلیون پوند به منظور جذب هری مگوایر از لستر دادند. رقمی که مگوایر را بالاتر از ویرژیل فن دایک به گران ترین مدافع دنیا تبدیل می کند.

مگوایر سال گذشته نیز مدنظر یونایتد قرار داشت ولی او قراردادش را با لستر تمدید کرد. ماه گذشته یونایتد پیشنهادی 70 میلیون پوندی به لستر ارائه داد که از سوی این باشگاه رد شد.

طبق ادعای منچستر اونینگ نیوز، سر الکس فرگوسن سرمربی افسانه ای شیاطین سرخ در پاسخ به سوال یکی از هواداران منچستر در مورد مگوایر به شوخی گفته است:« به عقیده من سران باشگاه باید مگوایر را در اولدترافورد زندانی کنند تا او در نهایت قراردادش را امضا کند.» فرگوسن همچنین در ادامه گفته است که تعجب می کنم چرا آنها یک سال زودتر مگوایر را جذب نکرده اند.

لازم به ذکر است که فرگوسن از مدت ها پیش بازی های مگوایر را تحت نظر داشت. او سال 2011 در فینال جام حذفی جوانان انگلیس بین منچستر و شفیلد یونایتد در اولدترافورد حاضر بود و به تمجید از بازی مگوایر که در آن زمان 18 سال داشت، پرداخت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج