تریپیر: خوشحالم مقابل دیگو کاستا نیستم!
۸۹۳۷۵۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
۴۱۰۹ 
کایرن تریپیر، مدافع انگلیسی اتلتیکومادرید در مورد همبازی شدن با دیگو کاستا صحبت کرد.

ورزش سه: کایرن تریپیر، مدافع انگلیسی اتلتیکومادرید در مورد همبازی شدن با دیگو کاستا صحبت کرد.

95 سال پیش بازیکنی به نام درینک واتر برای اتلتیکومادرید بازی می کرد و حالا بعد از نزدیک به یک قرن، کایرن تریپیر در تابستان امسال از تاتنهام راهی واندا متروپولیتانو شده است. کایرن تریپیر در مورد علاقه اش به این تجربه جدید و تمایلش از کودکی به بازی کردن در خارج از انگلیس صحبت کرده است.

تریپیر: خوشحالم مقابل دیگو کاستا نیستم!

کایرن تریپیر در مصاحبه با دیاریو آ.اس گفت: "خوشحالم که در اتلتیکومادرید قرار است با دیگو کاستا همبازی شوم. می توانم به شما اطمینان بدهم اینکه همبازی دیگو کاستا باشید خیلی بهتر از آن است که قرار باشد در مقابل این بازیکن به میدان بروید. به نظر من دیگو کاستا یک بازیکن بزرگ و البته یک انسان بسیار خوب نیز هست.

از زمانی که در جوانی فوتبال بازی می کردم و عضو منچسترسیتی بودم، همیشه تلاش می کردم برای مهاجمان با ارسال هایم موقعیت گل ایجاد کنم و امیدوارم در این فصل بتوانم برای همه مهاجمان اتلتیکومادرید فرصت های گل زیادی مهیا کنم.

تعداد کمی بازیکن انگلیسی در سالهای اخیر در لالیگا بازی کرده اند. از زمانی که کودک بودم، همیشه دوست داشتم در خارج از کشور بازی کنم و با توجه به اینکه در حال حاضر 28 ساله هستم، پیشنهاد اتلتیکومادرید یک فرصت عالی برای من بود که در لالیگا آمده و اینجا در یک محیط و فرهنگ متفاوت و با یک سرمربی جدید کار کنم، این انتقال برای من یک چالش متفاوت است."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج