میلیاردهای لیگ برتر؛ قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۹۵۷۹۸
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
۹۳۰۷
بزرگ‌ترین شایعات درباره قراردادهای نجومی فصل نقل و انتقالات در فوتبال ایران را در این مطلب می‌خوانید.

روزنامه هفت صبح: انتشار چند شایعه عجیب درباره مبلغ قرارداد چند ستاره فوتبال ایران در روز‌های اخیر، یک بار دیگر بحث قرارداد‌های نجومی در فوتبال ایران را داغ کرده است. به همین دلیل بزرگ‌ترین شایعات در این باره را با هم مرور می‌کنیم.

استنلی کی‌روش: بالاتر از ۹۰۰ هزار دلار؟

قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!

بزرگ‌ترین چالش سپاهان در فصل نقل و انتقالات حفظ استنلی کی‌روش و تمدید قرارداد با او بود. او پیشنهاد اولیه سپاهان را رد کرده بود و گفته می‌شد از تراکتور و پرسپولیس هم پیشنهاد دارد. اما نکته مهم ادعای مسئولان سپاهان درباره پیشنهاد ۹۰۰ هزار دلاری تراکتور به کی‌روش بود.

با توجه به این پیشنهاد، سپاهانی‌ها از تمدید قرارداد کی‌روش ناامید شده بودند و حتی با کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای ذوب‌آهن هم به توافقات اولیه رسیده بودند. توافقی که به گفته سعید آذری به دنبال یک پیشنهاد ۵۰۰ هزار دلاری به دست آمده بود. با این حال پس از مدتی ناگهان خبر رسید که کی‌روش با سپاهانی‌ها توافق کرده و به زودی قراردادش را با این تیم تمدید خواهد کرد. او بعد از به دنیا آمدن فرزندش به اصفهان برگشت و با سپاهان تمدید کرد. اتفاقی که تعجب همگان را در پی داشت.

به نظر می‌رسید سپاهان پیشنهادی بیشتر یا برابر با تراکتور را به کی‌روش داده که او راضی به تمدید شده است، اما مسعود تابش مدیرعامل سپاهان گفت: «یک عده‌ای چیز‌هایی در این زمینه گفته‌اند، ولی آن چیزی که آن‌ها در مورد رقم قرارداد کی‌روش می‌گویند، برای دو سال او است. قرارداد بسیار مناسبی بستیم. نظر سرمربی روی ایشان بود و به هر حال آقای گل لیگ بوده است. به نظرم با مبلغی مناسب تمدید کردیم.» البته همین جمله آخر جناب آقای تابش نشان می‌دهد که قرارداد کی‌روش با سپاهان با مبلغی بالاتر از چیزی که مدعی شده‌اند تمدید شده است.


رضا اسدی: هشت میلیارد ناقابل!

قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!

هافبک دفاعی فصل گذشته سایپا یکی از پدیده‌های لیگ هجدهم بود و مشخص بود که در فصل نقل و انتقالات تیم‌های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن او خواهند بود. همین اتفاق هم افتاد و در هفته‌های گذشته، پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی پیشنهاد‌هایی به او دادند. او در یک مقطع به شدت به استقلال نزدیک شد و در حالی که هواداران این تیم برای جذب او لحظه شماری می‌کردند، اما ناگهان خبر رسید که به دلیل درخواست مالی بالای اسدی، فعلا این انتقال انجام نخواهد شد. گفته می‌شد او مبلغی بین ۵ تا ۶ میلیارد به استقلال پیشنهاد داده است.

در این مدت مدیر برنامه‌های اسدی از پیشنهاد‌های خارجی او دم می‌زد و مدعی بود که اولویت این بازیکن لژیونر شدن است. با این حال اسدی هر چند ساعت یک بار در دفتر از باشگاه‌های ایرانی مشاهده می‌شد! سرانجام چند روز پیش و در حالی که او با سپاهان مذاکره کرده بود و پیشنهاد مالی‌اش را به این تیم داده بود، ناگهان خبر رسید که اسدی به تراکتور پیوسته است. سپاهانی‌ها که از این اتفاق عصبانی بودند، در مصاحبه‌های مختلف مدعی شدند که در خواست مالی اسدی بیشتر از دو برابر ملی‌پوشان این تیم بود.

این در حالی است که گفته می‌شود سپاهان برای جذب محمدرضا حسینی از ذوب‌آهن که ملی‌پوش هم نیست، چهار میلیارد به او داده است. حالا اگر این مبلغ را سقف قرارداد سپاهانی‌ها بدانیم، مشخص می‌شود که تراکتور با اسدی بیش از هشت میلیارد تومان بسته است!


وریا غفوری: ضرر شش میلیاردی!

قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!

وریا غفوری یکی از بازیکنان پرشمار استقلال بود که قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود. او در دو فصل گذشته یکی از ستاره‌های این تیم بود و طبیعی بود که برای تمدید، مبلغ قراردادش افزایش بیابد. با این‌حال پروسه تمدید با او بیش از حد طولانی و پیچیده شد و حتی کار به مجادله کلامی با على خطیر و انتقاد از او هم کشیده شد. در نهایت و پس از چند بار به تعویق افتادن، سرانجام وریا غفوری قراردادش را با استقلال تمدید کرد.

او پس از تمدید مصاحبه‌ای انجام داد و مدعی شد که به خاطر ماندن در استقلال ۶-۵ میلیارد تومان ضرر کرده است! اما مشخص نیست که او پیشنهادی داشته که ۶-۵ میلیارد بالاتر از پیشنهاد استقلال بوده یا در همین حدود به استقلال تخفیف داده است، اما در اصل ماجرا خیلی فرقی نمی‌کند.

به هر حال کسی که برای تمدید، اینقدر ضرر می‌کند، قطعا قراردادش دو یا سه میلیارد نیست. گفته می‌شد استقلالی‌ها برای تمدید با غفوری به او سه میلیارد پیشنهاد داده بودند که این رقم در روز‌های اول مذاکره با مخالفت وریا روبه‌رو شده بود. درباره تمدید قرارداد سید حسین حسینی هم شایعات مشابهی منتشر شده بود.

او در اینستاگرام خود مدعی شده بود که ۲.۵ میلیارد به استقلال تخفیف داده و البته گفته می‌شد پیشنهاد اولیه او به استقلال برای تمدید، شش میلیارد تومان برای دو سال بوده است! درباره تمدید قرارداد علی کریمی هم مبالغی در همین حدود در رسانه‌ها منتشر شد.


علیرضا بیرانوند: فقط هفت میلیارد؟

قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!

علیرضا بیرانوند در روز‌های گذشته تلاش زیادی کرد تا رضایت باشگاه پرسپولیس را جلب کند و لژیونر شود. او حتی مدتی در تمرینات هم شرکت نکرد و بار‌ها در مصاحبه‌هایش از علاقه‌اش برای لژیونر شدن گفت. با این‌حال سرانجام او در جلسات متعددی که با مدیران این باشگاه داشت، راضی شد که در پرسپولیس بماند. هنوز دقیقاً مشخص نیست که بین او و مدیران پرسپولیس چه گذشته است، اما هفته گذشته یکی از روزنامه‌های ورزشی کشور در گزارشی مدعی شد که پرسپولیس برای اینکه بیرانوند قید لژیونر شدن را بزند و در پرسپولیس بماند، قراردادش را به مبلغ هفت میلیارد تومان افزایش داده است.

البته خبر مستند و دقیقی در این باره نبود و در این گزارش با توجه به مبلغ قرارداد دیگر بازیکنان پرسپولیس مثل مهدی شریفی که مازاد اعلام شد و همچنین بوژیدار رادوشوویچ که نیمکت‌نشین بیرانوند است، به این نتیجه رسیده بودند که قرارداد فعلی بیرانوند با پرسپولیس هفت میلیارد تومان است.

با توجه به اصرار‌های بیرانوند برای جدایی، به نظر می‌رسد این اتفاق رخ داده باشد و مبلغ قرارداد فعلی او با پرسپولیس چیزی در همین حدود باشد که البته اگر هم این مبلغ درست باشد با توجه به شایعات درباره دیگر قرارداد‌های نجومی، نمی‌توان قرارداد فعلی او با پرسپولیس را عجیب و نجومی دانست. او دروازه‌بان تیم ملی است و در دو سال گذشته نمایش‌های درخشانی داشته و حق اوست که جزو بازیکنانی باشد که گران‌ترین قرارداد‌ها را در فوتبال ایران می‌بندند.


رشید مظاهری: ۲۰ میلیارد!

قرارداد ۲۰ میلیاردی هم داریم!

این مبلغ اصلا برای رشید مظاهری باور کردنی نیست، اما برای فوتبال ایران چرا! مظاهری در سال‌های اخیر همواره گزینه اول جانشینی علیرضا بیرانوند در پرسپولیس بود. او در این مدت همیشه در فهرست خرید پرسپولیسی‌ها قرار داشت و پیش‌بینی می‌شد که دیر یا زود او به این تیم خواهد پیوست، اما درست در مقطعی که احتمال جدایی بیرانوند از پرسپولیس و لژیونر شدن او بیشتر از همیشه بود، مظاهری خیلی زود از ذوب‌آهن جدا شد و تراکتور را به عنوان تیم جدیدش انتخاب کرد!

این اتفاق کمی عجیب به نظر می‌رسید، اما افشاگری سید کاظم اولیایی مدیرعامل اسبق استقلال باعث شد تا دلیل اقدام زودهنگام مظاهری در پیوستن به تراکتور مشخص شود. اولیایی در یک مصاحبه البته بدون نام بردن از رشید مظاهری گفت: «یک دروازه‌بان که از ذوب‌آهن به تراکتورسازی پیوست، قبل از آن با پیشنهاد ۱.۵ میلیاردی پرسپولیس به توافق رسیده بود که صبح روزی که قرار بود با پرسپولیس قرارداد ببندد، برایش بلیت ترکیه می‌گیرند و با ۱۰۰ هزار دلار پیش‌پرداخت و قرارداد پنج میلیاردی برای این فصل و هشت میلیاردی برای فصل آینده و در کل ۲۰ میلیارد در چهار سال، او را جذب تیم تراکتورسازی می‌کنند.»

رشید البته در پستی اینستاگرامی اولیایی را تهدید به شکایت می‌کند و از او می‌خواهد این ادعا را تکذیب کند، اما خبری از تکذیب اولیایی نمی‌شود و مظاهری هم به رغم تهدید سنگینش، دیگر این ادعا را پیگیری نمی‌کند تا اینطور به نظر برسد که انگار ادعای اولیایی درست بوده است.

انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/05/24
فصل جدید لیگ برتر که شروع میشه همین بازیکنان میلیاردی ببین چجوری بازی میکنند.فقط بلدند زیر توپ بزنند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
این چه مطلب مزخرفی بود همه قراردادهارو رو اما و اگر و شاید .حدس زده نویسنده این مطلب به جای حدسیات یک خبرنگار پیگیر میشه تا اخبار موثق بدست بیاره نه اینکه اینجوری رو حدس و گمان یه چی بپرونی
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/05/24
تمام ریخت پاش های لیگ واس سپاهان و تراکتور و استقلاله
سه تا تیم ک چهار فصل در ب در دنبال قهرمانی ان
علیرضا بیرانوند چیزی ک میگیره حقشه همه هم اینو میدونن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
بازیکنان پیروزی فی سبیل اله بازی میکنند!!!عجب رویی داریدتیم حکومتی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
قربون تیم تو که هیچ خرج نمیکنه ..ابله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
ادم میمونه چی بگه در مقابل وقاحت شما طرفداران پیروزی!
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1398/05/24
کیسه کش دیباتا 3 میلیون دلاری رو یادت رفت بنویسی به عنوان گرونترین بازیکن تاریخ ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
ازخریدن گوشت گوساله ناامیدشدم گوشت الاغ سراغ ندارید؟
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1398/05/24
هیچ کدوم از فوتبالیستای ایرانی ارزش بیشتر از صد میلیون واسه یه فصل رو ندارند ،چه برسه به میلیارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
چرا قراردادهای نجومی لنگ رو نمیگید.قطعا منقاروند قراردادش خیلی بیشتر از ایناس
نیما وثوقی
United Arab Emirates
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
آره راست میگی واقعا اگه بخواهیم برای فوتبالیست هامون قیمت بگذاریم بیشتر از صد میلیون نمی ارزند چه برسه به میلیارد

فوتبالیست های باشگاهی ما اگه واقعا فوتبالیست هستند یه بار قهرمان آسیا بشن
همین که نمیتونن قهرمان آسیا بشن یعنی خیلی فوتبال بازی کردنشون خیلی مسخره و مزخرف
اگه همین استقلال و پرسپولیس و سپاهان و تراکتور را ببرید لالیگا یا لیگ انگلیس و یه بازی دوستانه بین بارسا و رئال و منچستر سیتی و یا لیورپول یا بایرن مونیخ بازیشون بدید اونوقت می‌بینید ۱۰ گل میخورند
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/05/24
بیرانوند هفت میلیارد میگسیه بعد اونجوری بازی با سایپا سوتی میده
پاسخ ها
دختر تاجی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
خخخخ منقاروند دیگگگ
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1398/05/24
تراکتور پول بی زبون مردم رو به حروم داره خرج میکنه
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/05/24
بخورید بخورید پولای حرومو یه وقت نمیرید کثافتا
گور باباش که این ورزش مسخره رو باب کرد
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/05/24
به نظر من باید تمام قراردادها به پانصد م نرسه .حیف پوا بی زبون میدن به این فوتبالستها حیف بخدا .
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1398/05/24
قشنگ معلوم بود نویسنده لنگیه!!!!!
Cyprus
19:47 - 1398/05/24
پول مفت.راست میگن برن تیم های خارج
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1398/05/24
تراکتور واسه رشید گلر سوم تیم ملی 20 میلیارد داده بعد بیرانوند گلر اول تیم ملی تو جام جهانی با اونهمه پیشنهاد خارجی بالای 30 میلیارد با پرسپولیس7 میلیارد بسته ؟خدایی باور میکنه یکی اینو؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
رشید برای چهار سال بیرو برای یکسال
Iran, Islamic Republic of
02:23 - 1398/05/25
من به عنوان یه ایرانی اینجا اعلام مبکنم
اگه حتی یک ریال از این پولا از بیت المال هست و اگه من از بیت المال حقی دارم . اصلا و اصلا راضی نیستم این یک ریال من از بیت المال خرج فوتبال بشه...
پس هر کسی که مسئوله این کاره به گوش باشه ..
من راضی نیستم
من اون دنیا جلوشو میگیرم و با سیخ داغ بدنشو سوراخ سورا خ میکنم و سگهای جهنمی رو میندازم به جونش
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/05/26
تراکتور آذربایجان
نه تراکتور سازی

پسوند سازی خذف شد و به تاریخ پیوست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
کلا این تیمو منحلش کنند بهتره
بیشترین خرج رو میکنه به جایی هم نمی رسه
بازیکن سربازم با اینکه تیم نظامی نبود تا پارسال

تو اسیا نتیجه ای بهتر از چهارم شدن تو گروه نمیگرفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر