قلی‌پور: MMA با ساندا متفاوت است
۸۹۶۲۴۴
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
۳۲۴۴
حمیدرضا قلی‌پور فایتر باتجربه کشورمان گفت: به هیچ عنوان از انتخاب MMA پشیمان نیستم و حس می‌کنم یک تولد دوباره در ورزش داشته‌ام.

خبرگزاری میزان: حمیدرضا قلی‌پور در خصوص آخرین وضعیت آسیب دیدگی خود اظهار داشت: عمل جراحی رباط صلیبی و مینیسک را انجام دادم و حدود یک ماه است فیزیوتراپی هم تمام شده و زیر نظر جلیل عطایی تمرینات بدنسازی را پیگیری می‌کنم و شرایط نسبتا خوبی دارم. فکر می‌کنم حدود یک یا دو ماه دیگر آماده حضور در مسابقات شوم و امیدوارم روز‌های خوبی در انتظارم باشد.

وی افزود: MMA با ساندا متفاوت است و مسابقات این رشته شرایط خاص خودش را دارد. زمانی که تصمیم گرفتم به MMA بیایم حدود یک سال فقط فنون خاک را کار کردم تا تسلط کافی در جوجیتسو را به دست بیاورم و بعد از آن در مسابقات حضور یافتم.

فایتر نام آشنای کشورمان در خصوص اینکه آیا پیش از برگزاری مبارزه دوم خود مصدوم شده، گفت: بله، قبل از اینکه مبارزه دومم برگزار شود از ناحیه زانو مصدوم شدم و بعد از آن تحت عمل جراحی قرار گرفتم. در عرض ۲ ماه ۲ فایت داشتم، اما از این به بعد با برنامه و وسواس بیشتری کار را دنبال می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه فعلا بدنسازی در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: هنوز هم با علیرضا استکی در ارتباط هستم و با امیر علی‌اکبری و اعضای تیم هم تمریناتی دارم، اما فعلا باید از نظر بدنی آماده شوم. هرگاه که کار‌های بدنسازی تمام شد و به آمادگی کامل رسیدم، تمرینات تکنیکی MMA را پیگیری خواهم کرد.

قلی‌پور در واکنش به این سوال که آیا از انتخاب MMA پشیمان نیست، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان از انتخاب MMA پشیمان نیستم و حس می‌کنم یک تولد دوباره در ورزش داشته‌ام. بهترین روز‌های ورزشی خود را در ساندا گذراندم، اما دیگر انگیزه‌ای برایم نمانده بود و با تغییر رشته‌ای که دادم، مثل یک جوان ۱۸ ساله تمرین می‌کنم و سرشار از انگیزه هستم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج