خوردبین: عرب من را به اتاقش راه نداد!
۸۹۷۶۳۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
۴۰۱۱
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت:‌این چه حرفی است که ایرج عرب گفته برانکو در پرسپولیس برانکو شد چرا که او قبل از حضور در ایران هم مربی مطرحی بود.

خبرگزاری فارس: محمود خوردبین در خصوص شرایط تیم پرسپولیس در آستانه لیگ برتر گفت: من در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها در جریان وضعیت پرسپولیس قرار دارم و از درون تیم مطلع نیستم. آقایان کاری کردند که نمی‌توانیم به باشگاه خودمان نزدیک شویم. اما فکر می‌کنم امسال کار سختی پیش روی بازیکنان قرار داده شود. امسال به پرسپولیس کمک که نشده هیچ بلکه به ضررش هم کارهایی انجام شده است.

وی در مورد اینکه منظورش از اینکه اجازه ندادند او به پرسپولیس نزدیک شود، چیست افزود: خیلی واضح است. آن روز من نزدیک 30 دقیقه پشت در اتاق ایرج عرب منتظر ماندم تا به اتاقش بروم اما در حالی که خیلی‌ها به دفتر او رفتند و آمدند اما من را به اتاق او راه ندادند و انگار او برای همه وقت داشت جز من! من هم که دیدم او برای من وقت ندارد بعد از 30 دقیقه معطلی از باشگاه رفتم.

خوردبین تصریح کرد: من از وزیر ورزش یک سؤال دارم؛ چطور فردی که فقط 6 ماه است به باشگاه آمده باید یک دفعه مدیرعامل باشگاه شوند؟ به جز آقایان کاشانی و نبی کسانی که در هیأت مدیره پرسپولیس هستند چیزی از فوتبال نمی‌دانند.

وی درباره اینکه نظرش در باره ماندن یا رفتن ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس چیست، خاطرنشان کرد: به نظرم عرب از پرسپولیس استعفا بدهد و برود بهتر است به شرطی که وزیر ورزش یک نفر را از قوطی در نیاورد و مدیرعامل باشگاه کند!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص شناختش از کالدرون هم افزود: من از کالدرون شناختی ندارم اما حس می‌کنم می‌تواند در پرسپولیس موفق شود به شرطی که به او کمک کنند.

خوردبین در مورد جدایی برانکو از پرسپولیس گفت: واقعا برانکو یک فرد استثنایی بود و دیگر تکرار نمی‌شود. اگر قصد داشتند برانکو را از تیم جدا کنند باید با او رفتار خوبی می‌کردند و به نظرم اصلا رفتار خوبی با برانکو نشد.

وی درباره اظهارات ایرج عرب که گفته بود برانکو در پرسپولیس برانکو شد، ادامه داد: این چه حرفی است که آقایان می‌گویند؟ برانکو پیش از این در تیم‌های بزرگی مربیگری کرده و حتی در جام جهانی سرمربی ایران بود و او قبل از حضور در پرسپولیس برای خودش اسم و رسمی داشت اما در پرسپولیس خیلی بیشتر محبوب شد. او به بازیکنان جوان بها می‌داد و آنها را مطرح می‌کرد. برانکو با وجود آنکه مربی بسیار مطرح و بزرگی بود اما هیچ گاه فخر فروشی نمی‌کرد.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
تاج چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی⭐⭐
United Arab Emirates
11:51 - 1398/05/27
ب پرسپولیس کمک نشده؟ تیمش حفظ شده سه تاملی پوشم بهش اضاف شده این بهترین کمک ممکنه. اینا اگ جای استقلال بودن چیکارمیخاستن بکنن
پاسخ ها
شیشتقلالی چهارجانبه خور گاجم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
اگه کمک میشد الان برانکو اینجا بود .بقیه چیزا ول کن شما کیسه کشید فایده نداره هرچی بگیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
همین کامنت های شما نشانه ترس تون از شروع فصل جدید هست.
هفته چهارم می کشیمتون.
تاج چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی⭐⭐
United Arab Emirates
11:52 - 1398/05/27
جنگ میکنن واس ساپورت شدن باز
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/05/27
خوب بشه دیگه کی میخوای بازنشسته بشی جدخدا بیامرز من ازتو کوچکتر بود
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/05/27
من یک استقلالی هستم آقای عرب شماکی هستین که بابزورگان اینجوررفتارمیکنی شمادست چپ راست تونمیدونستی آقای خوردبین باپرسپولیس بودن متاسفام بابت این مدیریت
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1398/05/27
عرب چون میخاد بره دیگه چیزی براش مهم نیست.همه جور مزخرفی بلغور میکنه
Sweden
18:26 - 1398/05/27
ده تا مثل عرب باید پشت در اتاق شما و ایستند محمود خان!!!!
عرب سیخی چند؟؟؟؟
United Arab Emirates
05:56 - 1398/05/28
برانکو مربی بزرگ!!!؟؟اقا بگید سلطانیفر و تاج نگید برانکو
برانکو نیم فصل دوم بیکاره چون بیرونش میکنن نیم فصل بیاریدش خخخ لنگیا شما نیاز به مربی و بازیکن ندارید تا بابا مسعود تاج و حسن زاده و داوران عزیز هستند،تا 1400 قهرمانید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج