فرمانده سپاه: مذاکره منسوخ است
۸۹۷۸۸۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
۶۶۴۰ 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت قدرت آفرین است، گفت: مذاکره یعنی پذیرش فشار و تسلیم از این رو منسوخ است.

ایرنا: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت قدرت آفرین است، گفت: مذاکره یعنی پذیرش فشار و تسلیم از این رو منسوخ است.

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی عصر یکشنبه در همایش مالک اشتر سپاه که در مجتمع ولایت برگزار شد، با تاکید بر اینکه به دشمن پناه نمی‌بریم گفت: دشمن به هیچ عنوان راه پیروزی بر خود را به ما نشان نمی دهد؛ اینها همه یک‌ جماعت هستند و ما به هیچ کدام اعتماد نمی‌کنیم.

وی عنوان کرد: هیچ امپراتوری به اندازی شاخصه های قدرت امریکا متولد نشده است و او تمام این قدرت های ظاهری را برای رویا رویی با یک‌ نظام و انقلاب به روی کار اورده است.

فرمانده سپاه: مذاکره منسوخ است

سردار سلامی با بیان اینکه امریکا از ابتدای انقلاب به دنبال سرنگون کردن انقلاب اسلامی ایران است، گفت: آنان از تمام جنبه های قدرت برای رویا رویی با ایران استفاده کرده اند اما همان طور که اعتراف می کنند، رهبرانشان توخالی و بدون ایمان‌ هستند.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: این سوی میدان ظاهرا همه چیز به ظاهر پایین تر است، اما این نابرابری را درخشش ولایت با ترکیب وحی و حکمت برطرف می کند و پیروزی به ارمغان می‌آورد.

سرلشکر سلامی گفت: حرکت زمامی اتفاق می افتد که شما بن بستی را فرا روی خود نبیند؛ مومن هیچ زمانی نمی ایستد زیرا ایمان شجاعت می افریند و شجاعت به حرکت و پیروزی منجر می شود.

وی با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی مردان‌ متکی به خدا هستند و از دشمن نمی‌ترسند، گفت: سپاهیان از ولی فقیه حمایت کردند و با در هم‌شکستن محاسبات دشمن تکیه گاه مردم‌ شدند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه رهبری با تدبیر خود محاسبات دشمن را بهم ریخته اند، گفت: ما می‌توانیم نصرت خدا را جاری کنیم زیرا مبدا نصرت خداوند است و ما نیز پیرو آن هستیم.

سرلشکر سلامی با تاکید بر اینکه باید گوهر درونی سپاه را تقویت کنیم، افزود: امت بزرگ ایران اسلامی به ما نیابت داده و تکیه گاه نبردهای بزرگ رزمندگان اسلام است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1398/05/28
درود بر افتخار ایران و اسلام،سپاه کبیر.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
کیه که بفهمه.... ما از مسئولین نگرانیم. اونا رو چهار چشمی بپایید دوباره گند نزنن. تا 1400 مجبوریم تحمل کنیم
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/05/28
ارتش و سپاه بایستی در خدمت دستگاه دیپلماسی باشد
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1398/05/28
درود بر سردار سپاه فقط جنگ به ایران اقتدار می دهد به نیروهای آمریکایی حمله کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج