واکنش واینالدوم به اشتباه عجیب گلر لیورپول
۸۹۸۳۱۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
۴۰۱۰
جورجی واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول در مورد اشتباه آدریان در دیدار مقابل ساوتهمپتون صحبت کرد.

ورزش سه: جورجی واینالدوم، هافبک هلندی لیورپول در مورد اشتباه آدریان در دیدار مقابل ساوتهمپتون صحبت کرد.

لیورپول ابتدای این هفته و در دومین دیدار خود در لیگ برتر در سنت ماری به دشواری و با نتیجه 1-2 مقابل ساوتهمپتون به برتری دست یافت.

واکنش واینالدوم به اشتباه عجیب گلر لیورپول

اشتباه عجیب آدریان در دقایق پایانی می توانست باعث از دست رفتن امتیازات برای لیورپول شود اما جورجی واینالدوم این موضوع را طبیعی دانسته و معتقد است شرایط آدریان با گذر زمان بهبود خواهد یافت.

جورجی واینالدوم گفت: "این نوع اتفاقات می توانند برای هر دروازه بانی رخ دهند. فصل گذشته نیز این اتفاق برای آلیسون در دیدار مقابل لستر سیتی و در یک بازی دوستانه قبل از فصل هم رخ داد.

اما فکر می کنم اینکه آدریان چگونه می خواهد به این اشتباه واکنش نشان دهد مهمتر از خود اشتباه است. اشتباه ممکن است برای همه بازیکنان در فوتبال از جمله دروازه بان ها رخ دهد اما اگر این موضوع بارها برای یک سنگربان رخ دهد منتج به دریافت گل های فراوان خواهد شد.

همه برای بهبود شرایط خود در تیم جدید نیاز به زمان دارند. آدریان فقط دو هفته است راهی لیورپول شده، بنابراین ما باید به بازی کردن کنار هم عادت کنیم.

اکنون ما فقط باید زمان لازم را داده و کنار یکدیگر تمرین کنیم و بهتر با هم آشنا شویم. همه بازیکنان جدید برای عادت کردن به شرایط به زمان نیاز دارند و من نیز زمانیکه با لیورپول قرارداد امضا کردم چنین شرایطی داشتم، پس معتقدم همه چیز سر جای خود قرار خواهد گرفت."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج