الکسیس سانچس امروز در تست‌های پزشکی اینتر
۹۰۱۳۰۶
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
۵۳۶۹
اینتر برای جذب الکسیس سانچس ستاره شیلیایی با منچستریونایتد به توافق رسید و سانچس امروز چهارشنبه در تست‌های پزشکی اینتر در شهر میلان شرکت خواهد کرد.

ورزش سه: اینتر در مذاکرات خود با منچستریونایتد بر سر انتقال الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی یونایتد به این تیم به موفقیت دست یافت و سانچس به صورت قرضی راهی اینتر خواهد شد. بر اساس گزارش اسکای اسپورتز سانچس امروز چهارشنبه در شهر میلان در تستهای پزشکی باشگاه اینتر شرکت خواهد کرد. بر اساس این توافق اینتر متعهد شده که 5 میلیون یورو از دستمزد ستاره شیلیایی را متقبل شود.

الکسیس سانچس امروز در تست‌های پزشکی اینتر

بر اساس این گزارش در قرارداد قرضی سانچس بند خرید گنجانده نخواهد شد. سانچس در رقابتهای کوپا آمه‌ریکای امسال با پیراهن تیم ملی کشورش خوش درخشید ولی به دلیل مصدومیتی که در دیدار رده‌بندی آن رقابتها پیدا کرد از شروع فصل تا کنون برای یونایتد به میدان نرفته بود.

به گزارش اسکای اسپورتز سانچس در حال پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت است و مصدومیت او تا حد زیادی بهبود یافته. انتظار می‌رود بعد از تستهای پزشکی که امروز انجام می‌شود سانچس به فاصله کمی در باشگاه اینتر حاضر شده و به بازیکنان این تیم معرفی شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج