مصطفوی: خاطیان دربی ۷۳ را من محروم کردم نه فتحی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۰۴۳۸۸
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
۵۳۵۹
داریوش مصطفوی گفت: اگر می‌دانستم فتحی استقلالی است، کمیته انضباطی را دستش نمی‌دادم.

خبرورزشی: این روز‌ها کلی سوژه داریم که سر نخ همه آن‌ها به یک نفر ختم می‌شود. فردی که به نوعی می‌تواند حکم جعبه سیاه را در فوتبال ما داشته باشد.

فردی که هرگز نمی‌توان گذشته‌اش را کتمان کرد؛ داریوش مصطفوی. برای باز کردن قسمت‌هایی از این جعبه سیاه سراغ داریوش‌خان رفتیم و با او از هر دری سخن گفتیم. چکیده حرف‌هایش را بخوانید.

مصطفوی: خاطیان دربی ۷۳ را من محروم کردم نه فتحی

هر تیمی پول ندهد محروم می‌شود

از حرف من در مورد بدهی تیم‌ها سوء برداشت شد، به ویژه در مورد استقلال. من نمی‌دانم استقلال دقیقاً چقدر بدهی دارد. مدیران این باشگاه باید در موردش حرف بزنند، ولی اگر پول طلبکاران را ندهند، قطعاً به مشکل برمی‌خورند. حالا می‌خواهد استقلال و پرسپولیس باشند یا سایر تیم‌های لیگ برتری.

ما اصلاً نمی‌خواهیم برای‌شان دردسر درست کنیم بلکه هدف‌مان اطلاع‌رسانی، هشدار و کمک است تا برای‌شان دردسر ایجاد نشود.

چرا من شلاق‌های روشن را بخورم؟

در مورد رأی حسن روشن بگویم با توجه به نظر قاضی محترم مبنی بر تعلیقی بودن حکم، بدیهی است که تهدید‌کننده نیست، ولی حتی اگر تهدیدکننده بود، باز هم من مثل یک عده نبودم که بیایم در رسانه‌ها بگویم حاضرم جای روشن شلاق بخورم. چرا من باید جای روشن شلاق بخورم؟

حسن روشن خودش می‌داند چقدر دوستش دارم، ولی باید در حرف‌هایش یک مقدار حرمت افراد را بیشتر حفظ کند. انتقاد کردن یک مسئله است و تهمت زدن، مسئله‌ای دیگر. ما نباید کاسه داغ‌تر از آش شویم.

رضا افتخاری که شاکی حسن روشن است، در فدراسیون من کار کرده و کاملاً می‌شناسمش و به نظرم بی‌گناه‌ترین فرد در فوتبال است و باید از او دلجویی شود. شک نکنید که حکم محرومیت ۵ ساله او هم در کمیته‌های فدراسیون می‌شکند.

اگر می‌دانستم فتحی استقلالی است...

انتقادات مجتبی محرمی را خواندم. امثال محرمی و پیوس فرزندان این مملکت هستند. مثل پسر‌های خودم هستند. فوتبال ما به مجتبی و فرشاد بدهکار است، همان‌طور که به امثال خداداد، علی دایی، ذوالفقارنسب و... بدهی دارد.

آقای فتحی رئیس کمیته انضباطی در سال ۷۳ بود، ولی اگر من آن زمان می‌دانستم ایشان استقلالی است، هرگز این سمت را به او نمی‌دادم تا الان هیچ حرف و حدیثی ایجاد نشود. البته حتماً محرمی، عابدزاده، شاهرودی و... به خاطر دارند که خود من باعث شدم محرومیت آن‌ها بشکند و حتی ثلث آن را هم نکشیدند.

من رأی دادم نه فتحی

البته در مورد فتحی یک طرفه هم به قاضی نرویم و همه کاسه کوزه‌ها را سر او نشکانیم. در ماجرای آن رأی ایشان دبیر جلسه بود و من همراه با مرحوم داود نصیری و یک شخص دیگر که نامش الان یادم نمی‌آید، رأی دادیم.

رأی محرومیت را من به همراه سایر دوستان دادم و آن را به شورای عالی بردیم که شامل من، آقای هاشمی‌طبا و آقای فائقی بود. یادم نمی‌رود آقای هاشمی‌طبا به عنوان رئیس سازمان تربیت بدنی زیر حکم پاراف کرد: «با این که باید بیشتر محروم شوند و رأی سنگین‌تر باشد، موافقم.» آن را به فیفا و AFC هم فرستادم و تأییدیه گرفتم.

محرومیت استقلال

این همه پرسپولیسی‌ها علیه من شعار دادند، ولی هیچ کس ندید که به خاطر رعایت قانون، مدیرعامل وقت استقلال (کاظم اولیایی) را هم محروم کردم و بازی این تیم مقابل برق شیراز را ۳ بر صفر به سود شیرازی‌ها اعلام کردم (بهار سال ۷۴).

این را هم بگویم که نه در داستان شهرآورد سال ۷۳، نه در ماجرای محرومیت استقلال سال ۷۴ و نه در داستان عزل محمد مایلی‌کهن هیچ کس من را تحت فشار نگذاشت و استقلال فدراسیون زیر سؤال نرفت.

قلعه‌نویی و اروپا

رابطه من و امیر قلعه‌نویی مثل یک پدر و پسر است. امیر بامعرفت و لوطی‌مسلک است. من کاری برایش نکردم فقط زمانی که دبیرکل بودم، او سرمربی تیم ملی شد که تازه داستان خرد جمعی هم بود. عده‌ای، چون خودشان نمی‌توانند امیر قلعه‌نویی شوند، دلشان می‌خواهد امیر را کوچک کنند تا اندازه آن‌ها شود.

قلعه‌نویی به استقلال کلی تخفیف داد و رأی کمیته انضباطی، باشگاه را مکلف به پرداخت ۸۱۰ میلیون تومان کرده است. به نظرم امیر نباید تخفیف می‌داد، چون این پول حق زن و بچه‌هایش است. او تخفیف را به شرطی باید می‌داد که پولش را بگیرد، ولی الان تخفیف داده و به اصل پولش هم نرسیده است.

به نظرم اگر شکایت کند، می‌تواند اصل پولش را بگیرد. من اگر مسئول بودم، می‌گفتم نه تنها اصل، بلکه خسارت دیرکرد پول طلبکاران را هم باید داد. کاش قلعه‌نویی در اروپا به دنیا می‌آمد، چون اگر در آنجا متولد شده بود، قطعاً الان یکی از بزرگترین مربیان قاره سبز تلقی می‌شد و همه جهان او را می‌شناختند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 28
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/06/14
باز دوباره این مردک منم منمش شروع شد بس کن دیگه خدا پدر و مادر علی پروین و سعید فائقی رو بیامرزه از تو حمایت کردند تو فدراسیون یه کاره ای شدی وگرنه نه بازیکن خوبی بودی نه کارشناس قابلی مربی گری هم که هیچی پس لطفا سکوت کن.
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1398/06/14
آره معلومه خیلی بی‌طرف بودی و هستی با اون مدیریتت، اگه قلعه نویی تو اروپا در مثه پلاتینی الان داشت محرومیت می‌کشید با اون دلال بازی و رشوه گیری، اصل کیسه شمایی داریوسس
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/06/14
بدترن مدیرعامل پرسپولیس در تاریخ خودت بودی و خواهی بود،آره نمیدونستی فتحی کیسه کشه در حالیکه خودت کیسه کشی و بارها ثابت کردی ؛ فکرکردی حالا بگی من بودم رای صادر کردم فرقی میکنه ؟تو و فتحی کیسه کش روزگارید که از هیچ راهی برای ضربه به پرسپولیس دریغ نمیکنید.
پاسخ ها
زنده و جاوید باد ارتش چهل میلیونی آسیا(عشقپولیس)
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
کاملا درسته
از قیافه خبیثس خیانت میباره
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1398/06/14
خدا به کوهش نگاه می کنه بد برف می باره ...به عنوان یک استقلالی از امیر قلعه نوعی متنفرم
پاسخ ها
مرتضی کریمی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
باز این آقا اومد چقدر کمبود داره هر چند میاد مصاحبه میکنم متاسفم برای رسانه اح بس کنید دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
ازعابدینی لجن تر رییس فدراسیون نیامده مصطفوی یک فوتبالی تمام عیار وصاحب تفوذ در اسیابود..
تاج چهارفینال آسیا دوقهرمانی دونایب قهرمانی⭐⭐
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1398/06/14
توخودتو ناراحت نکن عزیز.‌لنگیایی ک کمیته داوران و کمیته عنضباطی و پولهای هدایتی و وزیر و پسرش و سیاسیون و رییس جمهور همه و همه پشتشن و تیمی ک انواع جعل رو کرده و هیشکی کاری ب کارش نداره و پرازفساده و ‌کل ایران هم ب این کاراشون اعتراض کردن و هرشهرمیرن با سنگ و چوب ازشون پذیرایی میکنن و منفور شدن عادت دارن واس بیگناه جلوه دادن و کم کردن سوزش پاچه اینو اونو بگیرن. محرمی حرف از محرومیت زد درحالی ک این محرومیتو تحمل نکرد و بخشیدنش خوندید لنگیا؟ میگه ای اف سی هم تایید کرد ک بایدمحروم شن. تیمی ک چهارسالع انواع دزدی و جعل و تبانی و کثافت کاری رو کرده چطو اصن روشونه حرف بزنن
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1398/06/14
تورخدادهنتان راابا اسم این مردک کثیف نکنید دلقک است بایدتوسیرک باشدپس بادلقک دهانتان راکثیف نکنید
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/06/14
کیسه کشه سیرابی کوتوله پس بالاخره این فداکاریهات که جوگیرمیشی واسه دختره هم حاضری حبس بکشی ثابت کرد خوده آشغالت ریشه پرسپولیس وزدی فقط بدون اتل متل توتوله مصطفوی کوتوله رویادت نره
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/06/14
توبااون فتحی فرقی نداری ..
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1398/06/14
آخه کیسه کش قدیمی چرا با این سن و سال پاچه خواری قلعه نوعی رو میکنی چرا اینقدر منم منم میکنی چرا ول نمیکنی بری.
زنده و جاوید باد ارتش چهل میلیونی آسیا(عشقپولیس)
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/06/14
کبوتر باکبوتر باز با باز

حالا مافیا بامافیا
تو از گروهبان قندلی حمایت میکنی که فقط با زدوبند پیش رفت وقهرمانی های ناپاکش روز به روز گندش بالا میاد روزی میرسه که کادر فنیش وبازیکناش اعتراف میکنن باسند
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
جالب خودش میگه من دبیر کل فدراسیون بودم امیر شهر نوعی شد مربی تیم ملی بعد هیچ کاری واسش نکردی
زنده و جاوید باد ارتش چهل میلیونی آسیا(عشقپولیس)
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/06/14
اگه.گروهبان قندلی تو افغانستان متولد میشد هم به جایی نمیرسید چه برسه به اروپا
خخخخخخخخ
جوک نگو.مافیا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
الان سناریو میگی که چی مرد حسابی در بی رو با برق شیراز مقایسه میکنی محرومیت ستاره های تیم رو با اولیایی بعدشم از لمپنترین مربی ایران بعنوان استعداد یاد میکنی شما با اون آرا یکطرفه مجتبی محرمی رو نابود کردید پرسپولیس رو برای چندین سال به حاشیه بردید شما آدم خوبی هستید ولی در آنزمان با فتحی سر فوتبال و پرسپولیس را بریدی و یک خیانت مغرضانه و تعصبی کردید
زنده و جاوید باد ارتش چهل میلیونی آسیا(عشقپولیس)
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/06/14
تو خیلی کثافتکاری تو فوتبال ایران در آوردی وگند زدی
از رییس فدراسیون بودنت تا مدیرعاملی....
قله مرغی هم اگه بار فنی داره الان قهرمانی بیاره
بعدش تو خودت اعتراف کردی که فلان داور آسیایی را برا بازی تیم سوکلی کیسه حقیر خریدیم.
لعنتی
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1398/06/14
مصطفوی به اندازه کافی منفور هست دیگه نیاز به ادا درآوردن نیست ذات پیشکسوتان کیسه اینه
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1398/06/14
بیخود کردی ..اگه قدرتتشو داشتی حتما چندتاشونم اعدام میکردی ..
Sweden
22:12 - 1398/06/14
اره جان خودت اروپا منتظر سرجوخه قندلی است .بره فقط مربی بارسا بشه فوتبال علی اصغری یادشون بده بزن زیرش سانترکنند.علی قربانی وفرزادحاتمی راهم ببره مسی و سوارز راهم بزارن ذخیره شون.
لیورپول و من سیتی و یونتووس وآژاکس هم توصف بودن.
Sweden
22:44 - 1398/06/14
اقای مصطفوی اگرتو هم تو اروپا بدنیامی اومدی به جرم پاچه خواری زیادکارتون خواب میشدی.
من هم اگر امریکامتولدمیشدم بدون شک الان رییس شرکت اپل بودم نه توخاک سفید لامپ بفروشم.
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1398/06/14
این آقا چقدر کمبود دارد هر چند وقت مباد صحبت سی سال پیش را می کند متاسفم برای رسانه ها که با این افراد مصاحبه می کنن
Netherlands
23:45 - 1398/06/14
چرا چرت وپرت میگی خرفت؟!! اول میگی اون فتحی کیسه کش رو من رئیس کمیته انضباطی کردم بعدمیگی دراون جلسه فتحی فقط یه دبیرجلسه بود! اونوقت رأی برنده کردن کیسه دردربی73ومحرومیت محرمی وعابدزاده رو شما ویه نفردیگه که اسمش یادت نیست صادرکردین؟ واقعا خودت این اراجیف رو بشنوی خنده ات نمیگیره؟ واقعا خجالت نمیکشی که بخاطر تعصبات رنگی زندگی یه جوون رو نابود کردی؟ تف به شرف نداشته خودت و اون فتحی نامرد!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
کدام جوون نابود شد اونها که بخشیده شدن وتا چندین سال بعد بازی کردن.همین عابدزاده تو دوسال حضوردراستقلال قهرمان اسیا شد ولی تواولین بازی تولونگ با اون محرمی معتاد عملی جو ورزشگاه رو بهم زد وباید چندین سال محروم میشد که مثل همیشه مافیای سرخ نزاشت...
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/06/15
گروهبان قندلی یک دلال و مربی نتیجه گرا است که بدون بازیکن و پول هیچ کاری بلد نیست یک بازیکن نام ببرید که محصول تفکرات ایشان باشد و یا تاکتیک جدیدی که ارائه دهد فقط ببر کنار سانتر کن
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1398/06/15
آقای مصطفوی که به گواه خیلیها نه استقلالی هستی نه پرسپولیسی، جهت اطلاعت بگم احکام کمیته انضباطی رو رئیس کمیته انضباطی صادر میکنه نه رئیس فدراسیون. پس فتحی چکاره بود که تو میگی من محروم کردم؟! شما حکم فتحی رو فقط تایید کردی نه بیشتر.
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1398/06/15
رضاشاهرودی که قبل از دعوای مجتبی و امیر از زمین اخراج شده بود واسه چی ۶ ماه محروم شد و چرا نتیجه بازی رو سه هیچ به نفع استقلال اعلام کردید؟!
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/06/15
شما که گفتی منو به جای دختری که خودسوزی کرده ببرید زندان بعد چرا میگی چرا باید به جای حسن روشن شلاق بخورم؟ بسه ریاکاری بابا...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222