فال روزانه ۱۵/ ۰۶/ ۱۳۹۸
۹۰۴۴۸۸
۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۷
۶۰۶۹

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه جمعه 15 شهریور 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 15 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی قوی، عملگرا، فعال و پرانرژی، دارای شم تجاری قوی و سیاستمدار هستید. سخت کوشی و صداقت شما همیشه مورد تحسین و تشویق دیگران قرار می گیرند، اما ولخرجی و بی احتیاطی هایتان نیز باعث می شوند گاهی به شدت مورد انتقاد قرار بگیرید. چند ماه اول سال ممکن از لحاظ مالی برای شما به آن شکلی که خودتان می خواهید پیش نروند، اما با گذشت این چند ماه همه چیز روبراه خواهد شد و حتی می توان گفت که وضع مالیتان به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد. شروع کسب و کارها و فعالیت های جدید تجاری می تواند با موفقیت زیادی همراه باشد، اما این به شرطی است که سرمایه گذاری هایتان را با دقت و احتیاط انجام دهید. سرمایه گذاری هایی که پیش از این انجام داده اید اواخر امسال به ثمر خواهند نشست و سود قابل توجهی را روانه حساب بانکیتان خواهند نمود. مسائل مرتبط با املاک و مستغلات نیمه های امسال سر و سامان خواهند یافت. آنهایی که هنوز مجرد هستند و عشق زندگی خود را پیدا کرده اند شانس زیادی برای ازدواج و رفتن به خانه ی بخت خواهند داشت، آنهایی هم که هنوز تنها هستند می توانند عشقشان را در این سال جدید از زندگی خود پیدا کنند. رفتن به یک سفر زیارتی در ماه های پایانی سال آرامش ذهنی و روانی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. آنهایی که قصد سفر به خارج از کشور برای کار یا تفریح را داشته اند سفر خیلی خوبی را پیش رو خواهند داشت. ماه های مهر، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز روابط شما با اطرافیانتان به خوبی و راحتی همیشه پیش نخواهند رفت، پس سعی نکنید به زور خنده و شوخی اوضاع را عادی جلوه دهید. اما یادتان باشد که اگر حرف خوبی ندارید که بگویید بهتر است که سکوت کنید و هیچ چیزی نگویید. شاید این کار برایتان سخت باشد، اما از درگیر شدنتان با مشکلات غیر ضروری جلوگیری خواهد کرد. اگر احساس می کنید که ترجیح می دهید امروز را در خلوت و تنهایی بگذرانید خودتان را به زور مجبور نکنید که در فعالیت های اجتماعی که هیچ علاقه ای به آنها ندارید شرکت کنید. شاید بتوانید از این فرصت استفاده کنید و برای کارهایی که قرار است هفته ی آینده انجام دهید برنامه ریزی کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما دارید طبق معمول همیشه نیازهای دیگران را پیش از نیازهای خودتان می گذارید و بقیه را نسبت به خودتان در اولویت قرار می دهید. با این وجود شما باید برقراری اعتدال را یاد بگیرید و مرز بین جانفشانی برای دیگران و خودخواهی را برای خود مشخص کنید. خودتان را برای خدمت به دیگران قربانی نکنید. اینکه گاهی خودتان و کارهایتان را بدون در نظر گرفتن اثراتی که روی دیگران خواهند داشت در اولویت قرار دهید برای پیشرفت زندگیتان از اهمیت بسیاری برخوردار است. امروز به یک مهمانی دعوت خواهید شد که احساس می کنید شخصیت و علایق سایر حاضرین در این جمع با شما همخوانی ندارد. پس چرا وقت خودتان را با ماندن در این جمع هدر می دهید؟!

فـال روزانـه - Daily Omen

داشتن نظم و ترتیب در کارها و زندگیتان را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید. حد و مرزهایی که برای خودتان مشخص کرده اید را در نظر داشته باشید و اجازه ندهید که دیگران شما را به زور به داخل ماجراهای خودشان که هیچ ربطی به شما ندارند بکشانند. گاهی ممکن است اینکه با درگیر کردن خودتان با زندگی و مسائل دیگران از مشکلات خودتان فرار کنید کار جالبی به نظر برسد، اما خیلی زود خواهید دید که با این کار تنها باری اضافه روی دوش خودتان گذاشته اید و مشکلاتتان همچنان سر جای خود باقی مانده اند و هیچ راه فراری از آنها نیست. شاید لازم باشد برای رهایی از این درگیری های اضافه به دیگران جواب نه بدهید، اما هیچ اشکالی ندارد!

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز یک پیام صمیمانه از طرف شریک عاطفی و یا شریک کاریتان، به دستتان خواهد رسید. این کار او می تواند شور و اشتیاق زیادی در شما برای انجام دادن وظایف و تعهداتی که نسبت به این رابطه دارید ایجاد کند و رابطه تان را به طور غیر قابل باوری بهبود بخشد. با شریک خود صادق باشید و نگرانی هایتان را از او پنهان نکنید. با این کار نه تنها روابطتان بهتر نمی شود، بلکه اعتماد شما به یکدیگر نیز سست می شود. بهتر است مشکلات و مسائل را به کمک همدیگر حل کنید. زیاد نگران مشکلات نباشید. همه چیز خود به خود درست خواهد شد! دیدار با پدر و مادر و حتی اگر وقت کردید پدربزرگ و مادربزرگ هایتان را حتما در برنامه امروزتان جای دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر کار آزاد دارید، به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود باشید. امروز فرصت خوبی برای مطالعه کردن در مورد راه های افزایش درآمد و جستجوی مکان های مناسب برای سرمایه گذاری می باشد ولی دقت کنید که امروز زمان مناسبی برای عملی کردن نقشه هایی که در این مورد دارید نیست و فعلا باید فقط در این مورد برنامه ریزی کنید. واقعیت ها ممکن است با آنچه شما مطالعه می کنید و یا از دیگران می شنوید تفاوت داشته باشد. یک هفته صبر کنید و اگر دیدید تصمیمتان جدی است سرمایه گذاری کنید. امروز اگر حواستان را خوب جمع نکنید عشقتان را از دست خود حسابی عصبانی خواهید کرد و دعوا به راه خواهید انداخت!

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز بسیار رمانتیک و احساساتی شده اید و عشق زیادی را به شریک زندگی خود احساس می کنید. اگر متأهل هستید امروز فرصت خوبی برای پرداختن به روابط زناشوییتان است، اما اگر هنوز مجرد هستید می توانید برای یک شام رمانتیک همراه با عشقتان و در رستوران مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید. البته بهتر است در خرج کردن دقت کافی را داشته باشید چون ممکن است خودتان را حسابی در خرج بیندازید. شما امروز بسیار خلاق شده اید و اگر به فعالیت های هنری علاقه داشته باشید می توانید یک شاهکار واقعی خلق کنید! این فرصت را به راحتی از دست ندهید و توانایی هایتان را دست کم نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مواظب باشید امروز با رفتارهای اشتباه خود آنهایی که صمیمانه و از ته دل قصد کمک کردن به شما را دارند از خود نرانید. این که بخواهید بار تمام مشکلات خود را به روی دوش دیگران بگذارید بزرگترین اشتباهی است که ممکن است مرتکب شوید. یادتان باشد که دیگران مسئول خوشحال و راضی نگه داشتن شما نیستند و این اولین و بزرگترین مسئولیت شما نسبت به خودتان است. پس دیگران را با احساسات منفی و ناخوشایند خود آزار ندهید و انتظار نداشته باشید که شما را از آنها نجات دهند، چون هیچکس به خوبی شما نمی داند که چطور باید از شر این احساسات منفی خلاص شد. مطمئن باشید که با این کار افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما قدرت تطبیق پذیری بالایی دارید و این توانایی شما را قادر می سازد که به خوبی با شرایط نامطلوب کنار بیایید. با این وجود، حتی ویژگی های مثبت نیز گاهی می توانند به نیرویی بازدارنده تبدیل شوند. شما دارید از ترس رویارویی با افراد و موقعیت های جدید با شرایط دشواری که در آن قرار گرفته اید و یا شغلی که اصلا دوستش ندارید کنار می آیید. یادتان باشد زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید آن را با تحمل کارهایی که دوستشان ندارید و موقعیت هایی که آزارتان می دهند بگذرانید. اگر می خواهید شرایط زندگیتان بهتر شود باید خودتان کنترل آن را در دست بگیرید و از سر فرود آوردن در برابر هرچیزی که به شما تحمیل می شود خودداری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک احساس تحرک و پویایی عجیب و قوی، ممکن است شما و شریک عاطفیتان را به سمت بیرون رفتن از شهر و گذراندن روزتان به دور از قیل و قال شهر و زندگی مدرن سوق دهد. امروز روز خوبی برای این کار است. اگر به بیرون از شهر نرفتید، حداقل به فکر گذراندن یک بعد از ظهر آرام همراه با عشق زندگیتان باشید. از روز تعطیلتان لذت ببرید و به فکر خواسته های دیگر خودتان هم باشید. مثلا خوردن یک غذای خوشمزه، نوشیدن نوشیدنی مورد علاقه تان و یا تکیه دادن به مبل و دیدن فیلم محبوبتان. کارهایی را که دوست دارید انجام دهید. همه بعضی اوقات نیاز به کمی خوش گذرانی برای فاصله گرفتن از سختی های کار و زندگی دارند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گفت و گوهای جالبی بین شما و دوستانتان شکل خواهد گرفت. این بحث ها ممکن است درباره عوامل پیشرفت جهان باشد و یا فقط پشت سر دیگران حرف بزنید و درباره آنها حرف هایی بزنید که هیچ پایه و اساسی ندارند. از این صحبت ها لذت ببرید ولی هر چیزی را که می شنوید جدی نگیرید و با توجه به آنها در مورد دیگران قضاوت نکنید. اکثر این حرف ها بیشتر بر پایه ی تخیلات دوستان شما درست شده اند و به احتمال زیاد چنین چیزهایی وجود نداشته باشند. اگر کمی در محله تان جستجو کنید، خبرهایی از تغییرات اساسی در جامعه به گوشتان خواهد خورد. منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید و خودتان را برای هر رویدادی آماده کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما از لحاظ عاطفی و احساسی در موقعیتی بحرانی قرار گرفته اید و احساس می کنید که انگار کسی یا چیزی سعی در سرکوب کردن شما و احساستان دارد. شاید ترسیده باشید و خجالت بکشید. شاید احساس می کنید که نمی توانید احساسات خود را آن طوری که خودتان دلتان می خواهد بیان کنید. آیا دیگران باعث بروز این شرایط شده اند یا احساسی از درونتان شما را به این وضعیت کشانده است؟ به احتمال زیاد شما با یک بحران درونی مواجه هستید و هیچ کسی به خوبی خودتان نمی تواند به رهایی شما از این بحران کمک کند. اگر به یک مهمانی دعوت شدید حتما این پیشنهاد را بپذیرید زیرا بودن در این جمع به بهتر شدن حالتان کمک قابل توجهی خواهد نمود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید به یاد می آورید که شب گذشته رویاهای عجیب و غریبی دیده اید. این خواب هایتان را بی اهمیت ندانید، چون به احتمال زیاد اگر خوب به آنها فکر کنید خواهید دید که پیام خاصی را برای شما به همراه دارند. در حال حاضر توانایی های فراطبیعی شما در سطح بالایی قرار دارند و همین که فکر یک نفر به سرتان بزند خواهید دید که با شما تماس خواهد گرفت و یا به دیدارتان خواهد آمد. شما در مورد برخی مسائل نگرانی هایی دارید که هیچ پایه و اساسی ندارند، اگر دلیل و مدرک کافی برای این که چیزی را به خودتان ثایت کنید ندارید، خودتان را با افکار دیوانه کننده آزار ندهید.
 
 

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج