خاص‌ترین گالری مبل در تهران
۹۰۴۸۲۴
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
۶۸۱۳۷
محتوای حمایت‌شده
به این موضوع دقت کنید که با توجه به افزایش قیمت مبلمان و کوچک شدن خانه‌های ما، معمولاً تنها امکان قراردادن یک دست مبلمان در منزل وجود دارد. با این اوصاف باید مبلی را انتخاب کنید که هم با سلیقه کلاسیک ایرانی هماهنگ باشد و هم خصوصیات یک مبلمان مدرن را به همراه داشته باشد. خانه مبل دقیقا همین نوع مبل را در اختیارتان می‌گذارد.

برترین‌ها: هرچند صنعت مبلمان در سطح بین‌المللی بیش از پنج قرن عمر دارد، اما در ایران حدود یک قرن است که تولید و خرید مبلمان همه‌گیر شده است. با در نظر گرفتن این موضوع متوجه می‌شویم که در کشور ما برخلاف صنایعی مثل فرش، مبلمان یک صنعت مدرن و تازه به‌حساب می‌آید.

در ایران هنوز هم خانه‌هایی هستند که به‌صورت سنتی چیده می‌شوند و در محل نشستن اعضای خانواده و مهمانان، از مبلمان استفاده نمی‌شود. دانش اندکی که از این صنعت وجود دارد باعث می‌شود تا پیش از خرید و هزینه کردن، نیاز به کسب اطلاعاتی در زمینه کیفیت، ترکیب رنگ‌ها و طراحی مبلمان باشد.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

به‌هرحال اگر در زمینه مبل تخصص ندارید و یا قصد دارید دانش فعلی خود را در این زمینه افزایش دهید، این مقاله می‌تواند راهکاری مناسب برای شما باشد. ما در این مطلب نه تنها به کیفیت ظاهری، طراحی و ساخت یک مبلمان خواهیم پرداخت، بلکه راهکار‌هایی را برای انتخاب یک فروشگاه مبل با کیفیت، به شما معرفی خواهیم کرد.

چه مبلی برای شما مناسب است؟

اولین پرسشی که در زمینه انتخاب یک مبلمان مناسب مطرح می‌شود، شکل و طراحی ظاهری یک مبل است. آیا باید به سراغ مبل‌های کلاسیک و سلطنتی برویم یا یک دست مبل راحتی خریداری کنیم؟ پاسخ این پرسش، ارتباطی مستقیم با سلیقه و دکوراسیون منزل شما دارد.

در نظر داشته باشید که به‌روز بودن طراحی مبل، ارتباطی با شکل کلی مبلمان ندارد. شما می‌توانید در بین مبل‌های کلاسیک نیز طراحی‌هایی مدرن‌تر را پیدا کنید، هرچند سبک‌های جدید طراحی مبل، همیشه سورپرایز‌های بیشتری برای شما خواهد داشت. نیلپر با داشتن متنوع‌ترین و باکیفیت‌ترین مبلمان راحتی و اداری می‌تواند بهترین انتخاب برای خانه‌های مدرن و امروزی باشد.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

جهت مشاوره جهت خرید مبلمان خانگی با مبلمان نیلپر همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۲۷۵۰

به این موضوع دقت کنید که با توجه به افزایش قیمت مبلمان و کوچک شدن خانه‌های ما، معمولاً تنها امکان قراردادن یک دست مبلمان در منزل وجود دارد. با این اوصاف باید مبلی را انتخاب کنید که هم با سلیقه ایرانی هماهنگ باشد و هم خصوصیات یک مبلمان مدرن را به همراه داشته باشد.

ارگونومی مبلمان بسیار مهم است

مبلمان علاوه بر این‌که یک کالای دکوری است، یک وسیله کاربردی نیز به‌حساب می‌آید. در پایان این شما هستید که بیشترین بازخورد را با یک دست مبلمان خواهید داشت. با این اوصاف باید راحتی مبل خریداری‌شده را نیز در نظر بگیرید.

فاصله نشیمنگاه از قسمت پشتی مبل، فاصله مبلمان از زمین و زاویه قرارگیری مبل، از جمله مواردی هستند که در راحتی مبلمان تأثیرگذارند. بهتر است پیش از خریداری مبل، چنددقیقه‌ای را در حالت‌های مختلف، بر روی مبلمان انتخابی سپری کنید. 

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

nilper.furniture@

ارگونومی مبل در طراحی مبل خلاصه نمی‌شود و به شکل قرارگیری مبلمان در منزل نیز مرتبط است. بهتر است همیشه مبلمانی کوچک‌تر از چیزی که مدنظر خودتان است را انتخاب و خریداری کنید. چیدمان مبلمان به‌هیچ‌وجه نباید فشرده باشد و بهتر است فاصله‌ای مناسب را در بین مبل‌ها و دیگر لوازم خانه در نظر بگیرید.

دقت به ترکیب رنگ‌ها

انتخاب رنگ مبل یکی از مهم‌ترین مراحل خرید مبلمان است. بهتر است پیش از مراجعه به فروشگاه، در زمینه رنگ انتخابی تصمیم‌گیری کنید. 

به همراه داشتن یک تصویر از محل قرارگیری مبل در خانه نیز می‌تواند گزینه‌ای مناسب در هنگام خرید باشد. این عمل باعث می‌شود تا تصویرسازی بهتری را در ذهن خود تجربه کنید.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

در زمینه انتخاب رنگ ممکن است در آغاز سراغ رنگ‌های بروید که با دیگر وسایل منزل هماهنگی دارند، اما در بیشتر مواقع بهتر است مبلمان در تضاد با دیگر وسایل انتخابی باشد. هماهنگی رنگ می‌تواند با یکی دو وسیله دور و نزدیک از مبل همراه باشد و لازم نیست تمامی وسایل را همرنگ انتخاب کنید.

رنگ قهوه‌ای تیره با رنگ‌های زرد، قرمز، سبز و مشکی هماهنگ است و می‌تواند یک پارادوکس زیبا را در چشم بیننده ایجاد کند. قهوه‌ای روشن نیز بهتر است با دیوار‌هایی ست شود که ترکیب رنگی تیره‌تر دارند.

دقت کنید که می‌توانید پایه‌ها و بدنه مبلمان را با دیوار‌های منزل و رنگ قسمت پارچه‌ای را به وسایل خانه ست کنید. این کار باعث می‌شود که مبلمان به‌سرعت به جزئی از دکوراسیون کلی خانه شما تبدیل شود.

درهرصورت حتی اگر قصد دارید مبلمان در تضاد با دیگر وسایل منزل باشد، بهتر است طیف رنگ انتخابی را در نظر داشته باشید. ترکیب دو رنگ سرد و گرم، نیاز به تغییر بسیاری از وسایل منزل دارد. انتخاب رنگ هماهنگ از نظر طیف، گزینه‌ای امن‌تر و راحت‌تر برای ست کردن مبلمان با وسایل خانه است.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

چه عواملی در کیفیت ساخت مبل تأثیرگذار است؟

مسائل مختلفی در زمینه کیفیت ساخت مبل تأثیرگذار هستند که باید پیش از خرید به آن دقت کرد. دقت کنید که جنس مبل هرچند در کیفیت مبل تأثیرگذار است، اما مهم‌ترین فاکتور در طراحی یک مبلمان با کیفیت به‌حساب نمی‌آید.

جنس بخش‌هایی از مبلمان ممکن است چوبی، فلزی و یا حتی پلاستیکی باشد، اما در همه موارد می‌توان از مواد با کیفیت و یا بی‌کیفیت در ساخت آن استفاده کرد. درصورتی‌که به خرید مبلمان چوبی علاقه دارید، بهتر است جنس چوب استفاده‌شده را مد نظر داشته باشید.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

جهت مشاوره جهت خرید مبلمان خانگی با مبلمان نیلپر همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۲۷۵۰

چوب گردو، گیلاس، راش و چوب روسی، چوب‌های با کیفیتی هستند که در طراحی مبل استفاده می‌شوند. مبل‌های ارزان‌قیمت اغلب از چوب‌های لایه‌گذاری شده مانند ام‌دی‌اف استفاده می‌کنند که کیفیتی پایین‌تر و قیمتی ارزان‌تر دارد.

درصورتی‌که در مبلمان انتخابی از فلز استفاده‌شده، به محل جوش و کیفیت اتصال فلز به دیگر قسمت‌های مبل دقت کنید. یک مبلمان با کیفیت علاوه بر زیبایی باید از ساختاری مناسب نیز برخوردار باشد. تراز بودن مبلمان در راحتی شما و همچنین عمر مفید مبلمان تأثیرگذار است. 

درهرصورت در اغلب مواقع، چوب می‌تواند بهترین گزینه برای ساخت یک دست مبل با کیفیت باشد. چوب از زیبایی، انعطاف‌پذیری و عمر مفید مناسبی برخوردار است.

جنس پارچه و رویه مبل بیشتر با سلیقه شما هماهنگ است و چه از نوع چرم باشد و چه پارچه، جیر، مخمل و یا حتی پلاستیک، می‌تواند با کیفیت و یا در نقطه مقابل، چیپ و ارزان‌قیمت باشد.

نکته مثبت در زمینه انتخاب پارچه این است که کیفیت آن را می‌توانید با لمس کردن حس کنید. ضخامت مناسب رویه مبل، نرمی، انعطاف‌پذیر بودن و ترک نخوردن، از خصوصیاتی است که باید در زمینه انتخاب پارچه و چرم به آن دقت کنید.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

این موضوع را هم در نظر داشته باشید که کیفیت مبل تنها به موارد ظاهری خلاصه نمی‌شود و ماده‌ای که سطح درونی مبلمان را تشکیل داده نیز در عمر مفید مبلمان و راحتی این وسیله تأثیرگذار است.

مبل‌های ارزان‌قیمت و بی‌کیفیت اغلب با موادی پر می‌شوند که به‌سرعت خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند و پس از مدت کوتاهی یک هزینه اضافه را روی دست کاربر خواهند گذاشت.

با کیفیت‌ترین اسفنج استفاده‌شده در مبلمان، اسفنج یورتان آلمانی است که این‌روز‌ها به دلیل گران بودن، به‌ندرت مورداستفاده قرار می‌گیرد. مبلمانی که از اسفنج یورتان استفاده کرده باشد می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای خرید باشد. با یک پرسش ساده از کارشناس فروش مبل موردنظر می‌توانید از نوع اسفنج استفاده‌شده در مبلمان آگاه شوید. 

در نظر داشته باشید که ممکن است خرید یک مبلمان ارزان‌قیمت، وسوسه کننده باشد، اما در پایان با عمر بسیار پایین این شکل از مبلمان و با اضافه شدن هزینه تعمیرات، عملاً هیچ سودی را نصیب خریدار نخواهد کرد. بهتر است در هنگام خرید مبل، تعادل را رعایت کنید و مبلمانی را خریداری کنید که قیمتی متعادل با قیمت بازار داشته باشد.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

مبلمان راحتی؛ بهترین انتخاب برای خانه‌های صمیمی

مبلمان راحتی موجود در بازار تنوع بیشتری نسبت به انواع مبلمان کلاسیک دارند. از سویی امروزه طراحی دکوراسیون‌های داخلی بیشتر با مبلمان مدرن و راحتی صورت می‌پذیرد و این مبلمان موجب گرم‌تر و صمیمی‌تر دیده شدن خانه‌ها می‌شود. از سویی مبلمان کلاسیک اغلب مناسب خانه‌های با متراژ بالا می‌باشند و برای خانه‌های کوچک مناسب نیستند.

در نیلپر شما با کاتالوگی متنوع از مبلمان خانگی مواجه هستید که می‌توانید با سلیقه شخصی خود و متناسب با فضا و دکوراسیون خانه‌ی خود بهترین مبلمان خانگی را انتخاب کنید. پس حتما از نمونه کارهای این گالری مبل و صندلی دیدن کنید.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران کجاست؟

گالری مبل نیلپر، با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه تولید و عرضه مبلمان خانگی، اداری، رستورانی، کودک و نوجوان، آموزشی و آزمایشگاهی یکی از خاص‌ترین گالری‌های مبل در تهران به حساب می‌آید. این گالری با هدف جلب رضایت مشتریان، با افزایش کیفیت محصول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب همواره توانسته نیاز‌های بازار را برآورده کرده و راحتی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

شرکت نیلپر با در نظر گرفتن نیازهای بازار، الزامات طراحی، توان تولید و انجام فرآیندها با امکان‌سنجی و نیازسنجی، اقدام به طراحی محصولات جدید خود می‌کند. سپس واحد طراحی با استفاده از ابزارهای مدلسازی، مدل طرح را آماده می‌کند و پس از انتخاب مکانیزم‌ها و قطعات مورد نیاز اقدام به طراحی محصول جدید می‌نماید. به همین خاطر نیز مبلمان خانگی نیلپر، از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار می‌باشد.

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۲۷۵۰

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

nilper.furniture@

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب مراجعه کنید.

nilper.ir

خاص‌ترین گالری مبل در تهران

شعبه ۱

تهران، یافت آباد، بازار مبل شماره ۱، طبقه برترین‌ها، شماره ۳۱۷

شعبه ۲

تهران، خیابان پاسداران، نبش بوستان سوم (شهید چکشی)، پلاک ۳۲

شعبه ۳

تهران، بلوار دلاوران، بین میدان الغدیر و چهارراه آزادگان، پلاک ۶۱۰

شعبه ۴

تهران، یافت آباد، بازار مبل شماره ۱، طبقه همکف، سرای حافظ، پلاک ۲۰۱/۳

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج