پرسپولیس میزبان بی‌رحم آبادانی‌ها
۹۰۶۳۱۵
۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
۴۰۸۶
پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر ۸ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریف آبادانی بوده و صنعت نفت فقط یک امتیاز از بازی برگشت لیگ دوازدهم به دست آورده است.

خبرورزشی: پرسپولیس هفته سوم باید از صنعت نفت آبادان در تهران پذیرایی کند، اما آمار‌ها نشان می‌دهد سرخپوشان تهرانی در ورزشگاه آزادی میزبان مهربان و خوبی نیستند و به جز یک بار حریف همیشه دست خالی تهران را ترک کرده است. در ادامه نتایج پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان را بررسی می‌کنیم.

میزبانی بی‌رحمانه

پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر ۸ بار در ورزشگاه آزادی میزبان حریف آبادانی بوده و صنعت نفت فقط یک امتیاز از بازی برگشت لیگ دوازدهم به دست آورده و در دیگر بازی‌ها، با میزبانی بی‌رحمانه سرخ‌ها و شکست مواجه شده است.

رکوردی برای برانکو

بهترین برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت در لیگ برتر زمانی رقم خورد که برانکو سرمربی این تیم بود و پرسپولیس با دو گل علیپور و تک‌گل احمد زاده حریف را با نتیجه ۳ بر صفر بدرقه کرد.

چهارتایی‌ها برای پرسپولیسی‌ها

بیشترین برد‌های متوالی پرسپولیس مقابل صنعت نفت به عدد ۴ می‌رسد و سرخپوشان و در ۲ بازی لیگ هفتم و لیگ دهم ۴ بازی متوالی برابر حریف آبادانی را با پیروزی پشت‌سر گذاشتند. در فاصله لیگ هفتم تا دهم صنعت نفت ۲ فصل متوالی در لیگ آزادگان حضور داشت و به همین دلیل برد‌های لیگ هفتم و دهم برای پرسپولیس متوالی به حساب می‌آید.

چهارتایی‌هایی برای آبادانی‌ها

بیشترین گل زده در تقابل دو تیم به بازی برگشت لیگ یازدهم بازمی‌گردد. تقابلی که ۶ گل داشت و سهم صنعت نفت چهار گل زده بود تا پرسپولیس را چهارتایی کنند.

زهر آبادان!

صنعت نفت برابر پرسپولیس تنها در خانه زهردار نشان داده و توانسته حریف را شکست دهد. آبادانی‌ها در خانه از ۸ بازی ۲ پیروزی و ۲ تساوی در کارنامه دارند و ۴ بار هم مقابل پرسپولیس تسلیم شدند.

کلین‌شیت ۵۰ درصدی

پرسپولیس در نیمی از بازی‌ها مقابل صنعت نفت موفق به ثبت کلین‌شیت شده و در طرف مقابل آبادانی‌ها در ۱۶ بازی فقط دو بار دروازه‌شان را برابر پرسپولیس بسته نگه داشتند.

به یاد هادی نوروزی

پرسپولیس در تاریخ ادوار لیگ برتر موفق به زدن ۲۴ گل به صنعت نفت آبادان شده که شماره پیراهن هادی نوروزی فقید است.

رکوردی برای علیپور

علی علیپور از هر بازیکنی بهتر راه گلزنی به صنعت نفت را بلد است و در طی ۴ بازی آخر دو تیم ۶ گل را به ثمر رسانده و در میان گلزنان تاریخ پرسپولیس رکورددار گلزنی به حریف آبادانی است.

برتری ۶۸ درصدی

پرسپولیس در ۱۱ بازی از ۱۶ بازی لیگ برتر پیروز میدان مقابل صنعت نفت بوده و این یعنی آن‌ها حدود ۶۸ درصد بازی‌ها را با برد پشت‌سر گذاشتند.

نتایج پرسپولیس مقابل صنعت نفت در ادوار لیگ برتر

لیگ دوم
بازی رفت
پرسپولیس یک- صنعت نفت صفر
بازی برگشت
صنعت نفت صفر- پرسپولیس صفر

لیگ هفتم
بازی رفت
صنعت نفت ۲- پرسپولیس ۳
بازی برگشت
پرسپولیس یک- صنعت نفت صفر

لیگ دهم
بازی رفت
صنعت نفت صفر- پرسپولیس یک
بازی برگشت
پرسپولیس ۲ - صنعت نفت یک

لیگ یازدهم
بازی رفت
پرسپولیس ۳- صنعت نفت یک
بازی برگشت
صنعت نفت ۴- پرسپولیس ۲

لیگ دوازدهم

بازی رفت
صنعت نفت صفر- پرسپولیس یک
بازی برگشت
پرسپولیس ۲- صنعت نفت ۲

لیگ شانزدهم

بازی رفت
پرسپولیس یک- صنعت نفت صفر
بازی برگشت
صنعت نفت یک- پرسپولیس یک

لیگ هفدهم
بازی رفت
پرسپولیس ۲- صنعت نفت صفر
بازی برگشت
صنعت نفت صفر - پرسپولیس ۳

لیگ هجدهم

بازی رفت
صنعت نفت یک- پرسپولیس یک
بازی برگشت
پرسپولیس یک- صنعت نفت صفر

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج