ماتیوس: فقط ۲ تیم بر سر قهرمانی نمی‌جنگند
۹۰۶۴۵۵
۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
۴۴۶۱
اسطوره فوتبال آلمان معتقد است تیم لایپزیگ کنونی تهدیدی برای بایرن مونیخ و بورسیادورتموند در راه قهرمانی فصل جاری بوندس‌لیگا است.

خبرگزاری فارس: کارشناسان فوتبال آلمان در پیش‌بینی‌های خود در مورد قهرمانی فصل جاری(2020-2019) بوندس‌لیگا بایرن و دورتموند را شانس‌ اصلی معرفی کرده‌اند.

اما چهره‌ای همچون لوتهار ماتیوس،‌ معتقد است چنین شانسی برای آر.ب لایپزیگ نیز هست.

کاپیتان اسبق تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ در این مورد به خبرنگار دی‌ولت گفت:با لایپزیگ در اصل امسال تیمی در بوندس‌لیگا داریم که نسبت به دورتموند و بایرن کمتر بازیکن خریده اما کادری بسیار خوب دارد تا جایی که می‌تواند به دو رقیب دیگرش‌، آسیب بزند.

وی ادامه داد:گمان نمی‌کنم بر سر قهرمانی امسال،‌ جنگ دوگانه‌ای میان بایرن و دورتموند باشد.

این اظهارات در حالی عنوان می‌شود که شنبه آینده تیم آر.ب لایپزیگ، صدرنشین کنونی لیگ ژرمن‌ها با بایرن مونیخ‌ دیدار می‌کند و یک دوئل بزرگ میان دو مدعی انجام می‌شود.

اسطوره مونیخی‌ها در این گفت‌وگو عنوان کرد تحت تاثیر سبک بازی «آر.ب» قرارگرفته است.

او عنوان کرد:من شیفته بازی لایپزیگ هستم.از نوع بازی آنها بسیار لذت می‌برم که چه بازیکنانی،‌چه سرعت و جنگندگی و سیستم قوی دارند.واقعا به این تیم باور دارم.

به اعتقاد کاپیتان تیم ملی آلمان در جام جهانی 1990 سازنده چنین تیمی،‌ کسی جز «یولیان ناگلس‌مان» مربی جوان و توانمند نیست.

پیشکسوت 58 ساله افزود:از سبک کاری ناگلس‌مان خوشم می‌آید.نه فقط به خاطر نحوه مربیگری‌اش بلکه حتی به این دلیل که رفتار بسیار معقولی در مصاحبه‌‌ها دارد، بسیار با اعتمادبنفس است و حتی از خودش هم لازم باشد،‌انتقاد می‌کند.

مصاف لایپزیگ و بایرن ساعت 21 شنبه در ورزشگاه رد‌بول آره‌نا آغاز می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج