استقلال و چوبی که از خودی‌ها می‌خورد
۹۰۶۸۵۲
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۳
۶۰۱۱
استقلال طی سالیان اخیر بیشترین ضربه را از استقلالی‌ها خورده.

خبرآنلاین: استقلال طی سالیان اخیر مشکلات زیادی داشته است. مشکلاتی که در ابتدا در حوزه مدیریت خودش را نشان داده و در ادامه با تسری به بخش فنی تیم باعث شده تا آبی پوشان دست شان از جام قهرمانی و کسب موفقیت کوتاه بماند.

استقلالی ها در این مدت ریشه مشکلات خود را در وزارت ورزش و جوانان جست و جو می کردند و بر این باور بودند که وزارت نقشی پنهان در ناکام گذاشتن این تیم دارد. جدای از صحت یا عدم صحت این ادعا که احتیاج به بحثی جداگانه دارد، آبی ها باید این نکته را در نظر داشته باشند که طی همین سال ها،خودی ها و آن هایی که خود را استقلالی می نامند به دلیل این که به هر دلیل از تیم دور بوده اند،با تلاش های خود برای بازگشت به باشگاه و سهم خواهی از استقلال،ضربات زیادی به این تیم زده اند.

این در حالی است که در همه جا پیشکسوتان یک باشگاه حتی اگر پست و مقامی هم نداشته باشند،از تیم شان حمایت می کنند و به دنبال حضور خود در تیم به هر قیمتی نیستند.

به طور مثال هفته گذشته و در مراسیم ترحیم پدر بهزاد غلامپور،علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خیابان مقابل مسجد و در شرایطی نه چندان مساعد جلوی آندره آ استراماچونی را گرفت و با او به صحبت پرداخت. فتح الله زاده به استراماچونی گفت:« شما می خواهید ضرب و تقسیم را به بچه دو ساله یاد بدهید و ما همه جدیدی ها و قدیمی ها پشت شما ایستاده ایم به امید پیروزی.»

فارغ از این که صحبت های مدیرعامل اسبق استقلال برای استراماچونی چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد،اقدام غیرحرفه ای فتح الله زاده در یک محیط غیرورزشی و در مواجهه با سرمربی خارجی استقلال، که به نوعی می تواند تلقی دخالت در مسائل این باشگاه را هم داشته باشد، به حدی عجیب بود که استراماچونی در واکنش به او صرفا به تکان دادن سرش و بیان کلمه OK اکتفا کرد و رفت.

به نظر می آید این صحبت ها به جای اینکه باعث همدلی و اتحاد استقلالی ها شود،بیشتر حس دخالت و سهم خواهی در باشگاه را به هواداران و مسئولان تیم منتقل کند. همانطور که پیشکسوتان و مدیران قبلی تیم هرگز دوست ندارند وقتی پست و سمتی دارند کسی در کار آن ها دخالت کند،باید این حق را برای مدیران و مربیان فعلی هم قائل باشند و اجازه بدهند آن ها در آرامش کارهای تیم را پیش ببرند و آن ها به حمایت هایی واقعی و دلسوزانه بسنده کنند و به فکر پست گرفتن در تیم محبوب خود نباشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/06/23
همینکه بجای طباطبائی که مثلاپیشکسوت تیم هست صحبت طنزفتح الله زاده رو ایراد میگیری یعنی دشمن تیم هستی.... میخواهی گرگ باشی درلباس میش
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
بالاخره فتل میخواد همیصه و هرجوری خودشو مطرح کنه.. خودشیفته مقام پرست
Sweden
09:46 - 1398/06/23
دکی قلابی فتل مقام پرست پاچه خوار
حاضراست استقلال سقوط کند.ولی بیاییداستقلول.
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1398/06/23
این موضوع فقط به بازیکنان استقلال مربوط نمی شود,اکثرپیشکسوتان تیمهاچنین توقعی ازتیمی که سالهابرابیشان زحمت کشیده اند,وجوددارد,,البته باید از کادرفعلی تیم حمایت کردولی دلسوزی بادخالت متاوت است ,,هرپیشکسوتی وقتی حرفی درموردتیم سابقش می زندبه منزله دخالت نیست,,شماهم زیادی باین موضوع دامن می زنید,مثلا همین حرف اقای فتح اله زاده بنظرشما یک دخالت است؟همه ی بازیکنان قدیمی درموردتیمشان اظهارنظرمیکنند,ولی نمی شودگفت همه ی این حرفهادخالت درامورمربی گری ویامدیرت میباشد, مطبوعات نقش بسزایی دراین مورددارند,,اگرنظرشماازروی دلسوزی باشدخوب نوع نگارشتون هم چنین نیست که بیان کردید,,,هرخواننده ی که نظرشماراببینداین طوری تصورمیکندکه شماباتیم استقلال نسبت به تیمهای دیگرکمی مشکل دارید,,حالا جریان چیه من نمی دانم,,ولی تحلیل شمادرمورداظهارنظر اقای فتح اله زاده وبرخی دیگرازپیشکسوتان استقلال مقداری مقرضانه است,خواهشابی طرفی رادرنوشتن مطالب رارعایت کنید,,بنظرم شماهم به مشکلات تیم استقلال دامن می زنید,حرفتان ازروی دلسوزی نیست,
پاسخ ها
تاج کبیر....لنگ حقیر...وزارت لنگی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
دمت گرم....این لونگیا از حاج فتل میترسن...برای همین ازش انتقاد میکنن....حاج فتل یه تاجی با تعصبه......همیشه پشت تیمه..........
United Arab Emirates
11:28 - 1398/06/23
فتل پر رو تر از این حرفاست
پاسخ ها
تاج کبیر....لنگ حقیر...وزارت لنگی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
لنگیا از حاج فتل خاطره بد دارن....پس لنگیا خفه...حاج فتل خط قرمز تاجیاست....
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1398/06/24
دروغ كمتر زندگي بهتر...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج