عنایتی به دلیل رفع مشکلات مالی استعفا کرد
۹۰۸۴۶۴
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹
۱۷۵۴
نجف‌پور:
مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز گفت: رضا عنایتی فردی فنی و اخلاق‌مدار و اسطوره فوتبال ایران است. عنایتی به این دلیل استعفا کرد که بتواند با این استعفا کمکی به باشگاه قشقایی کند.

خبرگزاری فارس: اشکان نجف‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد استعفای رضا عنایتی و آخرین وضعیت تیم قشقایی شیراز گفت: رضا عنایتی فردی فنی و اخلاق‌مدار و اسطوره فوتبال ایران است. عنایتی به این دلیل استعفا کرد که بتواند با این استعفا کمکی به باشگاه قشقایی کند.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر باشگاه در شرایط مالی و اقتصادی بدی قرار دارد این بحران مالی یکی به خاطر هزینه‌های 2میلیارد تومانی بدهی باشگاه برق جدید شیراز بوده که ما آن را پرداخت کردیم.

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز گفت:‌البته بودجه‌ای که در ابتدا ما برای تیم در نظر گرفتیم بودجه 12 میلیارد تومانی بود که 60 درصد آن را خودمان از طریقه‌های مختلف تأمین کنیم و حدوداً 30 الی 40 درصد آن هم روی وعده‌های مسئولین استان قبول کردیم. این دو عامل باعث شد که ما در حال حاضر با مشکلات زیادی روبه‌رو شویم. یکی پرداخت 2 میلیارد تومانی باشگاه برق جدید و دیگری محقق نشدن وعده‌های مسئولین استان فارس است که عمل نشد.

نجف‌پور افزود: از ابتدای سال تاکنون فقط مبلغ یکصدمیلیون تومان از طرف اداره کل ورزش و جوانان شیراز به ما بیشتر تعلق نگرفته است. البته ما به صورت مکتوب و رسمی بودجه مورد نیاز باشگاه (12 میلیارد تومان) را به استاندار و مدیرکل ورزش جوانان ارسال کردیم.

وی گفت:‌ روز گذشته عنایتی به این دلیل استعفا داد که بتواند با رفتنش به مشکلات مالی باشگاه کمک کند. البته ما تا به امروز نتوانسته‌ایم مبلغ اولیه قراردادمان را به بازیکنان پرداخت کنیم و هفته گذشته فقط توانستیم 20 درصد از کل مبالغ بازیکنان را چک بدهیم که متأسفانه آن چک‌ها هم هنوز پاس نشده‌ است و همین مسائل باعث شده که بازیکنان قشقایی انگیزه لازم را برای میل به گلزنی نداشته باشند.

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز در پایان در مورد جایگزین رضا عنایتی در تیم قشقایی گفت: با توجه به شرایط فعلی باشگاه قرار است مربی تیم مهدی فروردین اداره تیم را برعهده بگیرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج