حمله تند صفارهرندی به اصلاح‌طلبان و لیست امید
۹۰۸۷۷۰
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
۶۸۱۵
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حتی اصلاح‌طلبان که از رأی‌آوری لیست خود در تهران خوشحال بودند، الان پشیمانند و اعتراف می‌کنند که این‌ها (نمایندگان فعلی مجلس) دیگر چه کسانی هستند؟

ایسنا نوشت: یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حتی اصلاح‌طلبان که از رأی‌آوری لیست خود در تهران خوشحال بودند، الان پشیمانند و اعتراف می‌کنند که این‌ها (نمایندگان فعلی مجلس) دیگر چه کسانی هستند؟

محمدحسین صفار هرندی طی سخنانی در جمع دانشجویان یازدهمین دوره خط امام استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به احتمال وقوع رویداد تاریخ‌ساز در سال جاری، گفت: باید بیمناک باشیم چراکه اگر قرار باشد بار دیگر مثل سال های قبل بدون برنامه‌ریزی مدون و عاری از اتحاد وارد میدان شویم، شرایط کشور همچون شرایط موجود خواهد شد و چه بسا با توطئه‌های شبانه‌روزی دشمنان نظام، شرایط بدتر شود.

وی افزود: خوشبختانه مردم ما روز به روز و سال به سال در مسائل مهم کشوری آگاه‌تر و ریزبین‌تر می‌شوند و امیدواریم در انتخابات امسال مانند گذشته در بازی رسانه‌ای قرار نگیرند و فریب دورغ‌پردازی‌های خبرگزاری‌های زنجیره‌ای داخل و رسانه‌های معاند را نخورند.

صفار هرندی اظهار کرد: باید از داشتن مجدد چنین مجلسی بیمناک باشیم و از تکرار آن اجتناب کنیم. مجلس باید قدرتمند شود، باید کسانی وارد مجلس شوند که دغدغه‌شان مردم و مشکلات کشور باشد نه کسانی که به فکر معامله‌گری و جیب خود هستند.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: الان به عینه شاهد هستیم حتی اصلاح‌طلبان که از رأی‌آوری لیست خود در تهران خوشحال و خندان بودند، الان پشیمانند و اعتراف می‌کنند که این‌ها (نمایندگان فعلی مجلس) دیگر چه کسانی هستند؟، چطور می‌شود کسانی که باید برای ملت و جامعه قانون‌گذاری کنند، با مسائل روز اینقدر بیگانه باشند و شأن مجلس و نماینده ملت بودن را تا این حد پایین بیاورند؟ کار به جایی رسیده است که در جلسه ای که خود آقایان تشکیل داده بودند و آقای تاج‌زاده سخنران آن بود، یکی از نمایندگان همین لیستِ جویای‌نام سخنران می‌شود که این برای آنان یک فاجعه است.

عضو تشخیص مصلحت نظام با اشاره به برخی طرح برخی احتمالات از اختلاف‌نظرها در جریان اصولگرایی، گفت: وقتی دوستان خودی و کسانی که هم مردم روی آنان حساب باز می‌کنند و هم خواص ما، حواسشان جمع نیست و به خود ضربه می‌زنند و در پازل طرف مقابل حرکت می‌کنند باید بیمناک باشیم. ما باید این را بدانیم روش مقابله قهری با مسائل و مشکلات جواب نخواهد داد.

این فعال سیاسی اصولگرا در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: انتخاب شایسته حجت الاسلام رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه از طرف رهبری که با کنشگری خود مردم را به مبارزه جدی با فساد و صاحبان ثروت و قدرت بالاخص محاکمه مفسدان اقتصادی امیدوار کرده است. با یک مقایسه ساده می‌توان متوجه شد که آقای رئیسیِ سال ۹۶ با آقای رئیسی حال حاضر بسیار متفاوت است ؛ وقتی کنشگری ایشان را سوا از جریانات سیاسی می‌بینیم حتی مخالفان آن زمان هم متمایل به این رویه می‌شوند. البته برخی از دوستان با دیدن عملکرد ایشان بازهم با استفاده از قدرت رسانه‌ای که در دست دارند سعی می‌کنند عملکرد وی را در برخورد با مفسدان سیاسی قلمداد کنند، اما الان می‌بینیم که حتی مخالفان آقای رئیسی از جدیت و نگاه یکسان ایشان در برخورد با مفاسد قدردانی می‌کنند.

وی افزود: اگر دشمن تحریم را در یک حوزه و آن هم حوزه نفتی وارد کرده است آیا عقل و درایت حکم نمی‌کند ما در این حوزه و حوزه‌های دیگر خودکفا و مستقل شویم؟ جز اقتصاد که لنگ می‌زند، مسئولان ما تا نگاهشان از خارج به داخل معطوف نشود و روی به اقتصاد بومی و بهره‌گیری از توان جوانان ایرانی نیاورند در این حوزه پاسخ قابل قبولی نمی‌گیریم. اما در حوزه‌های دیگر درایت رهبری و جریان انقلابی بود که ما در تقویت بنیه دفاعی رشد کردیم و این بنیه دفاعی بود که باعث قدرتمندی اقتصادی ما نیز شده و خواهد شد.

صفارهرندی با بیان اینکه باید در مقابل دیوانگی و هوچیگری عاقلانه و قاطعانه برخورد کرد، اظهار کرد: ما این را با ساقط‌کردن پهباد آمریکایی و یا توقیف نفتکش انگلیسی ثابت کردیم و آنان هیچ غلطی نتوانستند بکنند، امروزه قدرت دفاعی ما و همچنین توانایی موشکی ما مایه امید و مباهات مردم است.

وی افزود: چرا امیدوار نباشیم؟ بیم‌ها جای خود و امیدواری‌ها جای خود. از دل بیم‌ها نیز می‌توان امیدواری بیرون کشید، همین‌ بیم‌ها هستند که به ما انگیزه و امید حرکت می‌دهند و جوانان ما را برای مقابله با آنها به میدان می‌آورند.

عضو تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: خیلی از کشورها که تا پیش از این خواهان ارتباط راهبردی با ما بودند اما از ترس، در عمل کژدار و مریض گام برمی‌داشتند، الان مستقیماً به ما پیام داده‌اند و خواهان این ارتباط هستند، کشورهایی همچون چین، روسیه، هند همه اینگونه‌اند، اما حیف که افرادی سر کار هستند که این را باور نمی‌کنند و انگیزه‌ای برای استفاده از این فرصت ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1398/06/27
مردم دیگر فریب وعده های پوچ طبل های تو خالی اصلاحطلبان مرفه را در هنگام انتخابات نخواهند خورد ****************»»»»»»»»»»»»++++++++++++-+++
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
مردم گول اصولگراهای مرفه بی دردم نباید بخورن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
متاسفم برات که فکر نداری و نمیدونی دور و برت چه خبره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
21:36و18:50 مردم نباید گول اصلاح طلبان و اصول گرایان و نه میانه رو و نه از جنس مردم و نه هیچکس دیگه رو بخورن. سر وته یه کرباسن یعنی همین.
بددون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
باید مجلسی سر کار بیاید از دوستان آقای صفار که کارشان کارچاق کنی و دخالت حداکثری در مسائل کشورهای همسایه است مردم که غیر خودی هستند هر کی هم معترض بود از کشور برود چون کشور ملک طٍلق این آقایان است و بقیه خارجی هستند
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1398/06/27
رسانه صداوسیمای میلی که دست شماست چرا الکی حرف میزنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
خدا نکند قدرت به دست تو وحسین شریعتمداریها بیفتد که کل مردم بیچاره اند
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1398/06/27
ملت دیگه کلن نباید رای بده
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/06/27
مملکت جز آسیب و فساد و اقازادگی چیزی از اصلاح‌طلبا ندیده، به نظرم همشونو تبعید کنیم و یه ملتو از دستشون راحت کنیم، بعدم بریم سراغ اصولگرایان و پاکسازی اونا که بسیار ناخالصی دارن
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۲
ناخالصی اصولگراها ناشی از نفوذ غربزده های اصلاح طلب است که نان به نرخ روز بخور هستند و چراغ خاموش بدنبال براندازی
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1398/06/27
مرگ بر اصلاح واصولگرلیان،،،
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/06/27
رای بی رای
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
بی بی رای
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1398/06/28
تو و دار و دسته ات هم گلی به سر مردم و کشور نزدید . حکایت خوب و خوبتر که نیست بلکه بد و بدتره
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/06/28
هردو جناح منفور ملت ایران هستند بخصوص جناح شمامگر نه اینکه وضع موجود حاصل عملکرد شما بود
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/10/01
خدا نکند قدرت دست این اصولگراها بیفتد آن موقع کارمان تمام است فقط تهمت و دروغ کار دیگر ندارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج