پاسخ ایران به ادعاهای نمایندگان اسرائیل و امارات
۹۰۸۸۶۲
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
۸۶۲۸
هیئت نمایندگی ایران به ادعاهای بی اساس نمایندگان رژیم صهیونیستی و امارات در نشست آژانس انرژی اتمی پاسخ قاطع داد.

خبرآنلاین: در پی ادعاهای بی اساس و واهی نماینده رژیم صهیونسیت و نیز اظهارات غیرمرتبط امارات در کنفرانس عمومی آژانس علیه کشورمان، هیئت نمایندگی کشورمان در این نشست به آن ها واکنش جدی نشان داد.

مشروح پاسخ ایران را می خوانید:

رژیم صهیونیستی با داشتن سابقه دیرینه در سیاست های فرصت طلبانه جهت انحراف توجهات از رفتارهای وحشیانه و غیر انسانی خود علیه مردم فلسطین و دیگر کشورهای خاورمیانه، یکی از منابع اصلی بحران، بی ثباتی، رنج و خشم در تاریخ اخیر این منطقه بوده است. بسیار مضحک است رژیمی که تمامی معاهدات عدم اشاعه و خلع سلاحی را نادیده گرفته و همه انواع سلاح های کشتار جمعی را تولید کرده، به طور بی شرمانه ای یک کشور عضو ان.پی.تی را که مواد و تاسیسات هسته ای اش تحت پادمان های آژانس می باشد، موعظه می کند. همه فعالیت های هسته ای ایران در شفاف ترین شیوه انجام می گیرد و تحت راستی آزمایی آژانس قرار دارد.

پاسخ ایران به ادعاهای نمایندگان اسرائیل و امارات

علیرغم حمایت جامعه بین المللی از برجام، با این حال این رژیم و عده اندک دیگر، اقدامات خرابکارانه گسترده ای را جهت تضعیف این دستاورد انجام داده اند. امیدواریم که چنین تلاش های ناامید کننده ای سبب انحراف توجهات بین المللی از جرائم و جنایات رژیم اسرائیل و برنامه سلاح های هسته ای آن نشود. اسرائیل بایستی سلاح های هسته ای خود را رها کند و بدون هیچ تاخیر یا پیش شرطی به معاهده عدم اشاعه پیوسته و همه تاسیسات هسته ای خود را تحت پادمان های کامل آژانس قرار دهد.

همچنین هیئت نمایندگی ایران در آژانس انرژی اتمی در پاسخ به ادعاهای امارات اعلام کرد: ایران، منشأ ثبات در منطقه است. ایران اهمیت بالایی را برای ایمنی هسته ای قائل بوده و دولت ها مسئولیت اصلی در این حوزه را دارند. جمهوری اسلامی ایران بالاترین استانداردها را در ساخت و راه اندازی تاسیسات هسته ای خود بکار گرفته و معتقد است که فرهنگ و ظرفیت های فنی ملی، عناصر ضروری برای بکارگیری استانداردها هستند و نمی توان به راحتی و با یک خرید فوری و واردات برخی تجهیزات، موضوع ایمنی را تکمیل نمود.

ایران به طور شفاف نشان داده که منشا اصلی امنیت و ثبات در منطقه بوده و این را در موقعیت های گوناگون از جمله مبارزه و شکست تروریسم که توسط برخی دولت های داخل و خارج از منطقه ایجاد و تجهیز شدند، ثابت نموده،است. این دسته از دولت ها به طور شفاف و مکرر نشان داده اند که در تجاوز به کشورها و وارد شدن در جنگ های ویرانگر هیچ تردیدی نداشته و حتی جهت رسیدن به اهداف نامشروعشان، از گروه های تروریستی شناخته شده بین المللی مانند القاعده و داعش حمایت و استفاده می کنند.

در بخش پایانی واکنش کشورمان نیز آمده است: در حالی که استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای حق انکار ناپذیر همه دولت ها است، با این حال، ایران یک برنامه هسته ای شفاف و به خوبی تثبیت شده را دارد. ما قویا توصیه می کنیم که تازه وارد ها به حوزه هسته ای در منطقه از جمله امارات، شفافیت حداکثری را از خود نشان داده و از هر گونه انحراف در برنامه صلح آمیز هسته ای خودداری کنند.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1398/06/28
بزرگترین اشتباه ایران حمایت از اعراب است چون بزرگترین دشمنان ایران از گذشته تاکنون اعراب بوده اند . در حال حاضر کشورهای کثیفی مثل امارات و عربستان و بحرین به نمایندگی کل اعراب هزینه دشمنی با ایران را پرداخت میکنن
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1398/06/28
وهابیها و امارات و بحرین و . .... میدونن که اگر کل اعراب هم با هم متحد شوند نمیتونن 24 ساعت جلوی ایران دوام بیارن و یه همین دلیل دم درب خانه ارباباهایشان واق واق میکنن تا اونا کمکشون کنن . بنابراین باید اول ریشه این دشمنان کشور خشکونده بشه
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1398/06/28
عججببب!!!!! ایران منشا اصلی ثبات و امنیت در منطقه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1398/06/28
امارات و اسراییل غلط زیادی کردن بیشعورا بگو با دم یوز ایرانی و خرس بلوچی بازی نکن که از رو زمین نابودت میکنیم نامرد کودک کوش
United Arab Emirates
08:25 - 1398/06/28
تمام دنیا دروغ میگن ما راست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج