ابتکار: اصلاح‌طلبان در دولت روحانی سهیم هستند
۹۰۹۲۰۹
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
۵۴۷۳
معصومه ابتکار گفت: اصلاح طلبان هم در دولت آقای روحانی و هم در طرز فکر و خط مشی آقای روحانی سهیم هستند، اصلاح‌طلبان از حامیان اصلی برجام بودند و این قرارداد با وجود همه مشکلات از موضوعاتی بوده که همواره مورد توجه جریان اصلاحات بوده است.

خبرآنلاین: معصومه ابتکار گفت: اصلاح طلبان هم در دولت آقای روحانی و هم در طرز فکر و خط مشی آقای روحانی سهیم هستند، اصلاح‌طلبان از حامیان اصلی برجام بودند و این قرارداد با وجود همه مشکلات از موضوعاتی بوده که همواره مورد توجه جریان اصلاحات بوده است.

معصومه ابتکار درباره گفتگوی ملی گفت: در واقع شکل‌گیری این نوع از گفت‌وگوها، هم‌فکری و ائتلاف، همگی منعکس کننده این نگاه است که اهداف متعالی ملی وجود دارد که طیف‌های مختلف سیاسی حاضرند از بعضی مواضع خودشان برای تحقق آنها عبور کنند. در اصل اهم و فی‌الاهم کردن است به طوری که گاهی اوقات مجبوریم بین خوب و خوب‌تر یا بد و بدتر دست به انتخاب بزنیم تا بتوانیم از نظر سیاسی خط مشی روشنی برای آینده کشور ترسیم کنیم.

وی درباره حضور اصلاح‌طلبان در دولت روحانی هم گفت: اصلاح طلبان که دنبال سهم نبودند، بلکه به دنبال آینده ایران بودند؛ اتفاقا اصلاح طلبان هم در دولت آقای روحانی و هم در طرز فکر و خط مشی آقای روحانی سهیم هستند، اصلاح‌طلبان از حامیان اصلی برجام بودند و این قرارداد با وجود همه مشکلات از موضوعاتی بوده که همواره مورد توجه جریان اصلاحات بوده است.

ابتکار به ائتلاف اصلاح‌طلبان و اعتدالیون هم اشاره کرد و گفت: زمانی که ائتلافی شکل می‌گیرد ممکن است پاره‌ای از موضوعات که با دیدگاه اصلی یک جریان همخوانی ندارد به دلیل ائتلاف به پای آنها نوشته شود ولی باید برآیند را مدنظر قرار داد و از این منظر به موضوع نگریست که اگر این ائتلاف اتفاق نمی‌افتاد چه مسائلی برای کشور رخ می‌داد. در جریان اصلاحات برخی شخصیت‌ها خیلی فراتر از منافع جریانی فکر می‌کنند و نگاهشان ملی است و به همین دلیل است که اصلاحات در دل مردم جای دارد. جریان اصلاحات در پی ائتلاف با اعتدال توانسته بسیاری خطرات را از سر کشور دور کرده و در سطح داخلی هم بسیاری از روندها را اصلاح کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:27 - 1398/06/29
بله سهامی دارند از بیت المال چی
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1398/06/29
خداوند ببرکت خون شهدا تمام افسادطلبان را بیش ازین ذلیل و نابود بفرماید خطر آنها بیشترازمنافقین است
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1398/06/29
برا مردم که به اسلاح طلبان رای دادن اب نشد ولی برا شما که نون شد!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/06/29
من نمیدونم این ابتکار واسه چی سر کاره؟
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/06/29
ببخشید من چطور میتونم پسرمو بفرستم آمریکا
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1398/06/29
بله شما راست میگویید ولی در دولت شما اختلاسها به بالاترین حد رسید حقوقهای نجومی همچنین موسسه های عیر قانومی در دوران شما اختلاس کردند وپول طلبکاران را از بیت المال پرداخت کردید
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1398/06/30
احتکارطلبان واردات بنزین آلوده توسط شوهرت هم شامل میشود
Iran, Islamic Republic of
02:02 - 1398/06/30
به امیدروزی که ابتکار دست بردارد از سر ملت و مملکت. برو تو هم.آمریکا و برنگرد. تا امثال ابتکار بر مسندند مملکت همین است و بس.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج