قتل دامادِ معتاد به دست برادرزن
۹۰۹۷۷۵
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
۸۵۷۲
مواد مخدر نه تنها زندگی ام را از هم پاشید و همسرم که پنج سال در دوران عقد مانده بود از من طلاق گرفت بلکه موجب شد برای نجات خواهرم از چنگ شوهر معتادش دست به جنایت بزنم و امروز در گوشه زندان به انتظار مرگ بنشینم.

روزنامه خراسان: مواد مخدر نه تنها زندگی ام را از هم پاشید و همسرم که پنج سال در دوران عقد مانده بود از من طلاق گرفت بلکه موجب شد برای نجات خواهرم از چنگ شوهر معتادش دست به جنایت بزنم و امروز در گوشه زندان به انتظار مرگ بنشینم.

ناگفته‌های یک قاتل

این‌ها بخشی از اظهارات جوان ۳۲ ساله‌ای است که به اتهام قتل شوهر خواهرش در روستای «پختوک» از توابع مشهد و با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) دستگیر شد. این جوان که پس از ارتکاب جنایت، جسد شوهر خواهر ۴۰ ساله اش را در بیابان‌های اطراف روستا دفن کرده بود پس از آن که به سوالات سرهنگ نجفی (افسر پرونده) درباره چگونگی وقوع جنایت پاسخ داد در تشریح سرگذشت سیاه خود نیز گفت: در قلعه پختوک به دنیا آمدم و تا کلاس پنجم ابتدایی درس خواندم.

پدرم با کشاورزی روی زمین‌های دیمزار هزینه‌های خانواده هشت نفره ما را تامین می‌کرد. من هم که پسر بزرگ‌تر خانواده هستم بعد از ترک تحصیل به دامداری و کشاورزی در کنار پدرم مشغول شدم تا این که وقتی بزرگ‌تر شدم به سنگ کاری و کاشی کاری روی آوردم. در این میان با دوستانم به صورت تفریحی و در بیابان‌های روستا تریاک می‌کشیدیم به طوری که از همان زمان رفیق بازی هایم شروع شد. ۲۷ ساله بودم که روزی یکی از دوستانم دختر عمویش را برای ازدواج با من پیشنهاد کرد و من برای دیدن آن دختر به جلگه رخ تربت حیدریه رفتم.

خلاصه خیلی زود گفتگو‌ها به نتیجه رسید و مراسم عقدکنان ما برگزار شد. این در حالی بود که من به خاطر همین رفیق بازی و «نشئه خوری» (استعمال مواد مخدر سنتی به صورت خوراکی) بیشتر اوقاتم را با دوستانم می‌گذراندم و به کار و زندگی اهمیتی نمی‌دادم حدود سه ماه از دوران نامزدی ام گذشته بود که شبی دیروقت به خانه بازگشتم نامزدم با استشمام بوی تریاک متوجه شد که مواد مخدر استعمال کرده ام.

من که فراموش کرده بودم دست و صورتم را بشویم موضوع را انکار کردم، اما او مرا قسم داد که راستش را بگویم من هم گفتم گاهی به صورت تفریحی مواد مصرف می‌کنم از آن روز به بعد بیکاری و شب نشینی‌های من به موضوع اصلی مشاجره‌های ما تبدیل شد و همسرم حاضر نمی‌شد برای زندگی مشترک به مشهد بیاید. این ماجرا پنج سال طول کشید تا این که شش ماه قبل نامزدم مهریه و دیگر حق و حقوق قانونی خودش را بخشید و از من طلاق گرفت، اما از سوی دیگر زندگی خواهرم با شوهر معتادش اوضاع آشفته‌ای را در زندگی ما به وجود آورده بود چرا که دامادمان مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه و کریستال مصرف می‌کرد و دچار توهم می‌شد.

او در سال‌های قبل شیره و تریاک مصرف می‌کرد و ما سه ماه بعد از ازدواج آن‌ها متوجه اعتیادش شدیم، ولی پدرم به خاطر حفظ آبروی خانوادگی فقط او را نصیحت کرد که استعمال مواد مخدر عاقبتی ندارد با وجود این زندگی آن‌ها می‌گذشت و دختر و پسرش بزرگ می‌شدند. بار‌ها او را در مراکز ترک اعتیاد بستری کردم، اما هر بار فقط چند روز پاک می‌ماند و دوباره سراغ دوستان خلافکارش می‌رفت. با وجود این به هر طریقی بود خواهرم این شرایط آشفته و رفتار‌های همسرش را به خاطر فرزندانش تحمل می‌کرد تا این که چند سال قبل متوجه شدیم دامادمان به مصرف مواد مخدر صنعتی آلوده شده است. او دچار توهم می‌شد و به سوی همسر و فرزندانش حمله می‌کرد و با توهین و فحاشی آن‌ها را کتک می‌زد.

پدرم به او التماس می‌کرد که مواد مخدر سنتی استفاده کند و ما حاضریم هزینه شیره و تریاک او را بپردازیم، ولی او فقط به دنبال خواسته‌های خودش بود به طوری که دیگر هر دو هفته یک بار به خانه اش می‌آمد و سر و صدا راه می‌انداخت تا پولی برای مصرف مواد به دست بیاورد. شوهر خواهرم بیکار شده بود و همه وقت خود را با دوستان ولگرد و شیشه‌ای می‌گذراند.

حتی صاحب مغازه‌ای که در آن جا کار می‌کرد حکم جلبش را گرفته بود و عده‌ای به اتهام سرقت از او شکایت می‌کردند و خواهرم با پول یارانه اش از آن‌ها رضایت می‌گرفت زندگی خواهرم به روز سیاه افتاده بود به طوری که کاری هم از دستش ساخته نبود به همین دلیل حدود یک ماه قبل از ماجرای قتل به من زنگ زد و گریه کنان گفت: دیگر نمی‌تواند این زندگی را تحمل کند من هم که زندگی ام را مواد مخدر به تباهی کشانده بود کنترلم را از دست دادم و با طرح یک نقشه شوهر خواهرم را به قتل رساندم و جسدش را دفن کردم حالا هم پشیمانم و ...

ماجرای واقعی با همکاری پلیس آگاهی خراسان رضوی

برچسب ها:
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1398/06/31
امیدوارم همه ی معتادا بمیرن
پدر منم معتاده
من دخترشم
من بدبخت شدم
شوهرم بهم زور میگه طعنه میزنه
خدالعنتتون کنه
پاسخ ها
ali yazdi
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
درست مثل منی شما
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1398/06/31
مشهد .مشهد.اقاچخبرتونه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
بابا مشهد مگه آزمایشگاه قبل ازواج نمییییرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/06/31
این مشهد دیگه از حد گزروند چه خودش چه روستاهاش نمیدونم اینا از کجا اومدن ؟ مشهدیها واسه افغانستانند تاجیکستانند معلوم نیست. ابروی کشور و بردند بابا دورشو حصار بکشیذ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
شکر زیادی نخور،بگرد دور بر خودتونم کم از این جرم وجنایتا نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
نه که تهرانیا اصلا نمیدونن مواد مخدر چیه؟طلاق که اصلا تو تهران اتفاق نمیفته،اینجور که شماها حرف میزنید اصلا فکر کنم دفتر ثبت طلاقم نداشته باشید،قتل و تجاوزم که اصلا حرفشو نزن،حتی یه موردم نیست!هه
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/06/31
پست فطرت تف ب ذات تو وخواهر گرگ ت
شماخودت آلوده بودید بعد اونو کشتی بدستور خاهر حیله گرت.ماده گرگ.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
دوتا مرد وحشی افتادن به جون ی زن مردین دیگه
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1398/06/31
وای خدا جووونهای کشورمون چرا با این روز افتادن ؟؟؟بر باعث وبانیش لعنت .
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1398/06/31
..... قاضی علی اکبر '''' احمدی نژاد ''''' با علی '' محمود احمدی نژاد چه نسبتی دارد ?
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
با هم دختر خاله هستن.خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1398/06/31
مشهد باید ویران شود...(بجز امام رضا البته)
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
توهم مثلا رفتی حرف بزنیا...
بدون نام
Netherlands
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
تهران باید ویران شود بجز بجز نماد آزادی دنبال ویرانی مشهد نباش چون حمله به تهران نزدیکه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
عقده از تهران داری از کجا میدونی طرف تهرانیه روانی
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/06/31
یه انگل از روی زمین برداسته شد مرگ بر معتاد
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/06/31
درود.فقط بامرگ آروم میگیره معتاد
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1398/06/31
من مشهدی هستم ناراحت هستین نیایین
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اینا با همه همینن با شمالی ها مگه خوبن هر جا بیشتر برن با مردمش بدترن بس که نمک نشناسن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
دوست ناشناس به روانشناس مراجعه کن
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/06/31
لعنت بر مسببین مواد مخدر صنعتی و هم سنتی. و لعنت بر معتادان که زندگی خیلی ها رو ویران کرده اند یه انگل ازجامعه کم شد.
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/07/01
دست دردنکنه وحقش بوده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج