غلامی: رفتم ثواب کنم، کباب شدم
۹۱۳۲۳۶
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
۱۱۶۱۹ 
غلامی در مسیر کمیته استیناف فدراسیون برای ادای پاره‌ای توضیحات بود که با روزنامه خبرورزشی حرف زد.

خبرورزشی: عارف غلامی،مدافع ۲۲ ساله استقلال که در شهرآورد و در لحظه‌ای که بازیکنان دو تیم به جان هم افتادند برای پایان دادن به غائله جلو رفت و درگیر اتفاقات کنار زمین شد، روز گذشته با حکم کمیته انضباطی از دو جلسه همراهی تیم استقلال در مسابقات لیگ برتر محروم شد. البته دلیل این محرومیت در حکم صادره این بود که پس از دریافت کارت زرد برای موعود بنیادی‌فر داور بازی دست زده است. اقدامی که در قوانین انضباطی با جریمه مواجه می‌شود. البته عارف غلامی به پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی هم محکوم شده است. به همین بهانه مدافع استقلال با خبرورزشی حرف زد.

انتظار چنین محرومیت سنگینی را داشتی؟

قطعاً نه! من فکر می‌کردم کار درستی کرده‌ام که رفتم بازیکنان را از هم جدا کنم.

آنجا که دنبال داور راه افتاده بودی، داشتی همین‌ها را به او می‌گفتی؟

بله! داشتم به داور می‌گفتم من اصلاً در درگیری دخالتی نداشتم و اتفاقاً رفته بودم جدا کنم. تعجب کرده بودم چرا به من کارت زرد داد.

می‌دانی دو جلسه محرومیتت برای چیست؟

گفته شده به خاطر دست زدن برای داور! مگر دست زدن برای داور کارت زرد ندارد؟ آن را هم که داور به من داد! نمی‌دانم دو جلسه اضافه و جریمه نقدی از کجا آمد.

ظاهراً رأیی که داده شده قابل تغییر است؟

بله! برای همین منظور به کمیته استیناف رفتم و همه ماجرا را برایشان توضیح دادم. گفتم قصدم کمک کردن بوده و از این‌ها گذشته این برای اولین بار است که من درگیر چنین ماجرایی شده‌ام و هیچ سابقه انضباطی ندارم. امیدوارم در کمیته استیناف به این موضوع رسیدگی شود و رأی تغییر کند.

امیدوار هستی رأی کاهش یابد؟‌

نمی‌دانم. من همه توضیحات لازم را دادم. ضمن اینکه باز هم تأکید می‌کنم من تاکنون هیچ سابقه تخلف انضباطی نداشتم. متأسفانه آمدم ثواب کنم کبابم کردند. از این طریق هم از مسئولان ذی‌ربط تقاضا می‌کنم در این باره تحقیق بیشتری کنند و لااقل از آن‌هایی که در جریان ماجرا بودند، بپرسند که عارف برای درگیری آمده بود یا برای جدا کردن که داور آمد و به من کارت داد. متأسفانه برخی که در بطن ماجرا بودند دیده نشدند و من که رفته بودم کار خیر کنم نقره‌داغ شدم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Sweden
17:12 - 1398/07/08
اخه بازیکن بزرگ معروف پرسپولیسی بایدجدا کنه نه تو جغله بچه کیسه کش!!!!!
کریم باقری ودیدی فکرکردی تو هم آره !!!!!!
کریم باقری کجا کل کیسه کشای تاریخ کجا!!!!
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1398/07/08
دست زدن ب داور همه جای دنیا فقط کارت زرد داره. اما اینجا چون بازیکن استقلاله دوجلسه هم محرومش کردن بعد کنعانی ک انواع تخلفو کرد فقط جریمه نقدی شد ک مبادا لنگ بازی بعد کمبود بازیکن داشته باشه. هرجا بخان ب استقلال ضربه بزنن قانون جدید اختراع میکنن و هیشکی هم دلایلشونو نمیفهمه مث اخراج اسماعیلی قبل از دربی مث گلهای سالم استقلال فصل قبل ک همه رو مردود کردن. وهرجا ک بسود لنگ باشع قانون مسخره درمیارن و تصویب میکنن مث قانون نود به ده ک کردنش هفتاد به سی ک بیشتر هوادار لنگ بیاد ورزشگاه. مث بیرو ک مامور روزد و عذرخاهی کرد محرومش نکردن و قانون عذرخاهی رو تصویب کردن اونم فقط واس لنگ. مث حرکت بیرو درتبریز ک باید سه جلسه محروم میشد اما گفتن چون عذرخاهی کرد ی جلسه محرومش کردیم. جالبه بازیکنان بقیع تیمها حرکت ساده هم بکنن عذرخاهی ک هیچ خوده خداروبیارن رحم بهش نمیکنن و محرومش میکنن. لنگ حکومتی لنگ لجنزار گند زدن ب فوتبال. چاپ کن خداوکیلی
پاسخ ها
نفهم.مثل کیسه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
باز که تو در گاله رو باز کردی بچه برو به درس و مشقت برس میگم عبدی بیادا خخخ
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1398/07/08
اقا عارف بخاطر این محروم شدی که کنعانی زادگان توپ و به طرف هواداران استقلال شوت کرد،تازه شانس اوردی محرومیت شجاع و به پای تو نزدن
United Arab Emirates
17:44 - 1398/07/08
اره این حرفت درست است آن کیسه کش های احمق وحسود ومغرور که باعث وبانی آن جنجالها بودند قصر در رفتند.
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1398/07/08
شجاع بالاخره دوجلسه محروم شد خخخخ البته زیاد خوشحال نشید قابل برگشته رای
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج