استراتژی عجیب تیم ملی از زبان معروف
۹۱۵۱۳۲
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
۵۴۹۳
کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت که این تیم در مصاف با برزیل نباید به فکر نتیجه باشد.

 خبرورزشی: سعید معروف در مورد پیروزی ۳ بر یک ایران مقابل استرالیا در جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ ژاپن اظهار داشت: هر دو تیم، شناخت خوبی از یکدیگر داشتند، چون در یک ماه گذشته سه یا چهار بار با هم بازی کرده بودیم. استرالیا کیفیت بالایی دارد.

ما امروز در اسپک‌های پشت خط، خوب عمل کردیم و دریافت بازیکنان ایران هم خیلی خوب بود. این عوامل باعث شد تا برنده شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم ملی ایران در مورد بازی بعدی با برزیل گفت: ما در دو روز گذشته، شرایط خوبی داشتیم. ما جام جهانی را خیلی بد شروع کردیم، ولی در طول مسابقات بهتر شدیم. ما باید در بازی بعدی به مصاف برزیل برویم که بهترین تیم جهان است. ما باید از بازی خود لذت ببریم و به نتیجه فکر نکنیم.

معروف در مورد نیمکت‌نشینی در دو بازی گذشته تیم ایران تصریح کرد: ما بازیکنان خوبی در تیم خود داریم. ما در هر پست، بازیکنان جوانی داریم. من فکر می‌کنم این استراتژی تیم ایران است و ما نمی‌دانیم که در بازی بعدی چه کسی به میدان خواهد رفت. پاسور دوم تیم ما (جواد کریمی) در حال حاضر خیلی خوب بازی می‌کند.

او تمرکز کافی را روی هر بازی دارد. او در دو بازی اخیر به میدان رفته است و ما دو برد کسب کرده‌ایم. من امیدوارم به همین شکل به کسب نتیجه ادامه بدهیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج