والورده: رسانه‌ها در مورد رئال داستان می‌سازند
۹۱۵۵۲۳
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
۲۸۲۳
فده والورده ستاره رئال در پیروزی 4-2 روز گذشته برابر گرانادا در زمین بود و ثابت کرد زیدان بی‌دلیل به وی میدان نمی‌دهد.

ورزش سه: فده والورده فصل گذشته با اعتماد سانتی سولاری بود که به ترکیب اصلی رئال راه یافت و پس از بازگشت زیدان نیز جایگاه خود را حفظ کرد. پیشرفت او به قدری چشمگیر بود که در فصل جاری توانسته خود را به عنوان یک بازیکن مهم و تاثیرگذار مطرح کند. والورده روز گذشته بهترین بازی خود برای رئال را به نمایش گذاشت و پاس گل دوم تیمش را به هازارد داد.

ستاره جوان اروگوئه‌ای در پایان بازی گفت: «به خاطر کسب این پیروزی خیلی خوشحالم و معتقدم که بازی خوبی انجام دادیم. خوشحالم که در این پیروزی نقش داشتم و همیشه سعی کرده‌ام همه توانم را در زمین بگذارم. خوشبختانه از حمایت سرمربی و هم‌تیمی‌هایم برخوردارم.

زیدان از من می‌خواهد روی بازیکن مقابلم فشار بیاورم و توپگیری کنم. برابر گرانادا به خوبی پرس کردیم و به 4 گل رسیدیم. این پیروزی ما را صدرنشین نگاه داشت.»

زجر برای کسب پیروزی: «این اتفاق نباید رخ می‌داد. ما نباید برتری 3-0 را با 3-2 عوض می‌کردیم و می‌توانستیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم. نباید برای پیروزی در برنابئو زجر بکشیم ولی خب، برای فتح لالیگا باید از سد هر مانعی گذشت.»

انتقادات و بحران در رئال: «اینها ساخته و پرداخته شما خبرنگاران است. رسانه‌ها در مورد ما داستان می‌سازند. ما به غیر از بازی با پی اس جی که باختیم و تساوی اخیر برابر بروژ، در دیگر بازی‌ها نمایش بدی ارائه نداده‌ایم. پس از هشت هفته صدرنشین لالیگا هستیم و هنوز برای صعود از گروه‌مان در لیگ قهرمانان شانس‌های زیادی داریم.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج