مجیدی می‌خواست برادرش را به تیم امید بیاورد
۹۱۶۲۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
۵۳۹۱
رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال به اظهارات فرهاد مجیدی واکنش نشان داد و گفت: مجیدی می‌خواست برادرش را به کادر فنی تیم امید بیاورد و این توهینی به جامعه مربیان بود.

خبرگزاری مهر: اکبر محمدی در واکنش به صحبت های فرهاد مجیدی و دخالت اعضای کمیته فنی در کار وی و پیشنهاد دستیار به سرمربی سابق تیم امید گفت: پیشنهاد فرهاد مجیدی برای مربیگری تیم امید، برادرش فرزاد بود. ما هرکسی را معرفی می کردیم می گفت من قبول ندارم. این برای جامعه مربیگری ما با ۳۵ هزار مربی توهین آمیز بود.

وی ادامه داد: وقتی دیدم در هیچ فضایی نمی توانیم با فرهاد مجیدی برای رسیدن به تصمیم مشترک وارد شویم آقای معینی را به عنوان مشاور به وی معرفی کردم بدون هیچ اجباری. وقتی دیدم آقای معینی را هم قبول ندارد گفتم آقای محصص مشاور شما باشد که در استقلال با شما کار کرده است. مجیدی گفت باعث افتخارم است ولی از آن به عنوان دستاویز استفاده کرد. موضوع معرفی دستیار همین بود نه چیز دیگری.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با بیان اینکه گروه کاری مجیدی بسیار خلوت بود، تصریح کرد: مجیدی فقط فرشاد ماجدی را کنارش داشت و حتی مربی بدنساز هم معرفی نکرد. آقای نوشادی و حبیبی را کمیته فنی به مجیدی معرفی کرد. تمام تصمیمات کمیته فنی در راستای حمایت از مجیدی بود.

محمدی در واکنش به این صحبت مجیدی که حمید استیلی در کارش دخالت می کرده است، یادآور شد: آقای مجیدی در مدیریت تمرین و مسابقه تصمیماتی را می گرفت ولی تصمیماتش بر اساس دانش و تجربه نبود!

وی افزود: مجیدی در یکی از این جلسات می گوید تجربه ای ندارم و به من کمک کنید. کسی که خودش به این موضوع اذعان دارد، فکر می کنید تصمیماتش به تیم کمک می کند؟

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال گفت: مجیدی دو روز قبل از بازی ارنج تیم را اعلام می کرد و نصف تیم با این کار از بین می رفت چون بازیکنان خودشان را در ترکیب نمی دیدند.

محمدی تاکید کرد: وقتی مربی، بازیکن را اشتباه صدا می کند که ناشی از عدم شناختش است شما چه توقعی دارید؟ مقابل ازبکستان فرهاد مجیدی پست بازیکن را نمی شناخت و از استیلی راهنمایی خواست که این چالش ایجاد شد. در جلسه آنالیز خود مجیدی درخواست کرد اگر امکانش هست استیلی جلسه آنالیز بگذارد. او موقعی که از طرف بازیکنان مورد سئوال قرار می گرفت جواب فنی نداشت.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1398/07/16
ههخخخخ حرف مفت ميزني داداش!!!!مجيدي حرف فني بلد نبود بزنه تو خيلي بلدي ؟ميگم حاصل اين همه حضور جنابتان تو تيم هاي پايه چي بوده؟ ميشه بگيد از كجا اوندي خودت؟يادته زماني كه برا اولين بار سرمربي تيم هاي پايه شدي چه جوري اومدي؟ ميشه شما يكي كارنامه تو بگي تا همه بدونن؟
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
هر جوری اومد ولی تیم ملی رو برد جام جهانی مگه میشه دوتا بازی ادم بکنه 8 تا گل بخوره مگه گلریزون بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
واقعا این مافیای فوتبال خودش که صفر کیلو متر است یکی ویگر هم برگ مکشد
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/07/16
از بیسوادی شما بود که انتخابش کردین
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1398/07/16
از بیسوادی شما بود که انتخابش کردین
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/07/16
خودت تو تیم های که دست بود چیکار کردی
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
برای چی اظهار فضل میکنی وقتی چیزی نمیدونی تیم ملی رو برد جام جهانی امثال جهانبخش و ازمون رو ایشون دعوت کرد تیم ملی وگرنه قلعه نوعی تو سپاهان هم ازمون و نمی خواست.
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1398/07/16
اره معلومه که همه تو کارش دخالت میکردن حالا ننه غم بازی در نیارین ،دروغگوها

ا
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/07/16
بروید چهار تا مربی خارجی بیاورید مجیدی یا استیلی به درد نمیخورند فاحته تیم را بخوانید به شما قول میدهم استیلی هیچی بارش نیست بابا یه گل به امریکا زد از مربیگری چه میفهمد
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1398/07/16
آقای محمدی وقتی فرهاد مجیدی میگوید دیگران را قبول
ندارد حتما از نظر فنی نیست .الان زمانه تغییر کرده به
هیچکس نمیشه اعتماد کرد.باید کسی باشد که اطمینان
صد در صد بهش داشته باشید .شما هم بجای فرا فکنی
ومقصر جلوه دادن دیگران. بعنوان کمیته فنی از اول باید
به این موضوع فکر میکرد ید که در این زمان کوتاه مجیدی
میتواند به شناخت بازیکنان و تجربه کافی برسد یا نه؟
حالا که کار به اینجا کشیده نباید از مجیدی انتقاد کنید چون
منتخب کمیته فنی بوده که شما هم عضو ش هستی در
واقع مقصر اصلی خود شما و دیگر اعضا هستی که چشم بسته و برای خواباندن قائله مجیدی را انتخاب کردید.اما وقتی مجیدی زیر بار تصمیمات و دخالتها ی شما نرفت برکنار ش کردید وحالا از زیر بار گناه خود شانه خالی میکنید
کاری که تمام مسئولین و مدیران کشور در آن مهارت دارند
همین است قایم شدن پشت دیگران و قربانی کردن افراد.
ننگ بر شما.
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/07/16
اگه فرهادمجیدی ایقدضعف داشت پس چرازودتربرکنارش نکردین؟
پاسخ ها
Omid
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
اینا که بر کنارش نکردن
از مارمولک بازیهاشون خودش استعفا داد
وگرنه اینا که میخواستن تماما له و لورده کنن مجیدی رو
البته بعد از نتایج بازیها

الانم اگه نتیجه نگیرن شک نکن تمام تقصیر از مجیدی میشه
و اگرم صعود کنن از دانش و علم فوتبالی استیلی و اکبر محمدیه
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1398/07/16
خب اگر واقعا اینجور بود خیلی بی جا کردین از اول گذاشتینش سرمربی.
پاسخ ها
فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
ایول اینا با خودشونم درگیر اینکه مجیدی هیچی از مربیگری نمیدونه شکی نیست ولی از اون بدتر کار کمیته فنی بود که اونو انتخاب کردن پس معلومه خود اینا از مجیدی پایین‌ترین که نمیدونستن اون چیزی بلد نیست وگرنه انتخاب نمیکردن
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/07/16
زمان دروغهایت رو عیان میکند !لطف کنید اول شما بعد ساکت واستیلی ومعینی دست ازسر تیمهای پایه بردارید شما را هیچ جا قبول ندارند اقایان زدوبند!
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/07/16
چه بخور بخوریه تو این فدراسیونا
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1398/07/16
قدرفرنازجون رانمیدونید فقط شیخ محمدبن زاید قدر این بچه خوشکل رامیدونه .
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/07/16
محمدی من اولین باره.اسمتو شنیدم بعد میگی مجیدی دانش فنی نداره اگه در هر بازی که مجیدی انجام داده یه حرکت یاد گرفته باشه از امثال شما که با زد وبند ولابی گری به اینجا رسیدید بیشتر میدونه در ضمن اگه برادرش فرزادو معرفی کرده مگه فرزاد ادم کوچکیه این همه کنار مربیان ریز ودرشت کار کرده بود اقای مجیدی چند بار قبل از اینکه بخواد برادرشو معرفی کنه مگه از شما نخواست مربی اسپانیایی بیارید که کمک حالش باشه چنتا مربی خوب معرفی کرد ولی شما کسانی را میخواستین که مثل خودتون اهل زد وبند حق خوری باشن شناس نامه امثال مجیدی کریمی باقری روشنه دل سوز فوتبال کشورن من در ای مدت خوب فهمیدم که هرکه را این طور میکون حق باهاشه یا حق
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
شما از کجا پیدات شد یکدفعه از لپ لپ یا جای باز شده اومدی بیرون وقتی اولین بار اسم محمدی رو میشنوی اون موقعی که تیم ملی رو برد جام جهانی کجا بودی آهان یادم اومد هنوز نبودی بدنیا نیومده بودی تو ...... بودی.
بدون نام
United Arab Emirates
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خیلی شوتی که اولین باره اسم محمدی،رو می‌شنوی،البته از طرفدار های،کیسه بیشتر از اینهم انتظار نداریم یه مشت اسکل،که اسطو رشون یه ابچاقاله بد بخت محمدی مربی تیم نو جوانانی بود که رفت جام جهانی
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1398/07/16
(خوب استیلی روگذاشتن واسه خنده) کارنامه استیلی چیه؟
United Arab Emirates
17:07 - 1398/07/16
خاک برسر شما گه اصن تیم ملی دادید دست این دختر بچه
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1398/07/16
انتخاب مجیدی از اول اشتباه بود شکی توش نیست ولی کلا این بچه مشکل شخصیتی داره و از لحاظ اخلاقی هم تعطیله یه بچه مزلف ژیگول که جز دو تا گل تو در بی هیچی نداره و کلی ادعا
تاج بزرگ آسیا، چهارفینال آسیا، دوقهرمانی آسیا⭐⭐حسرت نیاکان لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1398/07/17
توراست میگی . تو واستیلی و کادرتون مگ میشه پشت همو خالی کنید و بد همو بگید؟ محاله. نون فسادتونو بخورید. مردک فیلم همه کثافتکاریاتونو داره
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1398/07/17
هر کس یکم مغز داشته باشه و به رزومه اکبر محمدی و حمید استیلی نگاه کنه متوجه داستان میشه... مجیدی با سابقه فوتبال در سطح آ دنیا و آسیا نادونه ولی این دو تا پفک میفهمن. خدایا ببین به چه روزی افتادیم این اساتید سقوط دارن نظر میدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج