محسن لرستانی کیست؟ چرا متهم به افساد فی‌الارض شده است؟
۹۱۶۲۹۶
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۱۳۵۲۳۳
محسن لرستانی که با خوانش آهنگ‌های فارسی با لهجه‌ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی‌الارض متهم شده و گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است. با وجود اینکه وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از ارتباط او با پرونده رقاص‌ها خبر می‌دهند.

وب‌سایت فرارو: محسن لرستانی که با خوانش آهنگ‌های فارسی با لهجه‌ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی الارض محکوم شده و گمانه زنی‌های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است.

با وجود اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما گمانه زنی باشگاه خبرنگاران وابسته به صدا و سیما حاکی از ارتباط محسن لرستانی با پرونده رقاص‌های اینستاگرامی است.

محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی که تا پیش از انتشار اتهام افساد فی الارض چهره‌ی شناخته شده‌ای نبود. با انتشار این خبر بسیاری از نگاه‌ها را به خود جلب کرد و به شکل بی سابقه‌ای در فضای مجازی مورد جستجو قرار گرفت.

وکیل لرستانی علت محکومیت موکل خود را انتشار پیام‌های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده و گفته است که لرستانی شاکی خصوصی ندارد.

محسن لرستانی کیست؛ چرا متهم به افساد فی الارض شده است؟

دادگاه محسن لرستانی دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ برگزار شد

سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی چند روز پیش (۱۰ مهرماه) در باره پرونده موکلش گفت: موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی افزود: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

حسینی تصریح کرد: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است:

«هرکس به‌طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر اکاذیب، اخلال در نظام اقتصادی کشور، احراق و تخریب، پخش مواد سمی و میکروبی و خطرناک یا دایر کردن مراکز فساد و فحشا یا معاونت در آن‌ها گردد به گونه‌ای که موجب اخلال شدید در نظم عمومی کشور، ناامنی یا ورود خسارت عمده به تمامیت جسمانی افراد یا اموال عمومی و خصوصی، یا سبب اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع گردد مفسد فی‌الارض محسوب و به اعدام محکوم می‌گردد.

تبصره- هرگاه دادگاه از مجموع ادله و شواهد قصد اخلال گسترده در نظم عمومی، ایجاد ناامنی، ایراد خسارت عمده و یا اشاعه فساد یا فحشا در حد وسیع و یا علم به مؤثر بودن اقدامات انجام شده را احراز نکند و جرم ارتکابی مشمول مجازات قانونی دیگری نباشد، با توجه به میزان نتایج زیانبار جرم، مرتکب به حبس تعزیری درجه پنج یا شش محکوم می‌شود.»

محسن لرستانی کیست؟

محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی متولد ۱۳۵۸ در این شهر است. او که نام خانوادگی خود را از پور مست به لرستانی تغییر داده بود هیچ گاه از این تغییر به صورت رسمی حرفی به میان نیاورد.

لرستانی در سال ۱۳۸۶ با کمک برادر بزرگتر خود به نام «رضا» که او نیز به خوانندگی مشغول است کار حرفه‌ای خود را با دو آهنگ زندان و غربت آغاز کرد، اما آنچنان مورد توجه قرار نگرفت.

محسن لرستانی در ابتدای سال‌های ۹۰ تا ۹۵ با آهنگ‌های بچه ننه، بچه سوسول، بچه قرتی، آهنگ شاهزاده و گدا مورد توجه قرار گرفت.

محسن لرستانی کیست؛ چرا متهم به افساد فی الارض شده است؟

آغاز به کار محسن لرستانی به صورت غیر حرفه‌ای با خوانش آهنگ‌های کردی و اجرا در مراسم‌های عروسی به ابتدای دهه ۸۰ برمی گردد. پس از آن به خواندن آهنگ‌هایی با لهجه‌ی فارسی کرمانشاهی روی آورد و به صورت حرفه‌ای این موضوع را دنبال کرد. لرستانی توانست در سال ۹۷ رضایت مخاطبان خود را جلب کند.

رضایت مخاطبان او در این سال باعث شد تا لرستانی اولین کنسرت خود را در ۲۱ دی ماه سال ۹۷ به صورت رسمی در کرج برگزار کند. تمام بلیط‌های این کنسرت دو روز پیش از اجرا به فروش رفت.

ماجرای بازداشت محسن لرستانی چه بود؟

در حالی که روز گذشته خبر بازداشت محسن لرستانی از زبان وکیل او روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت. سید کاظم حسینی وکیل محسن لرستانی برای اولین بار از اتهام موکل خود به افساد فی الارض خبر داد و به ایسنا گفت که موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.

وی ادامه می‌دهد: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

حسینی با اشاره به اتهام محسن لرستانی گفت: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر شده بود و او شاکی خصوصی ندارد.

انتشار چت‌ها عامل بازداشت بود، نه رابطه فیزیکی!

پس از انتشار خبر دستگیری محسن لرستانی از سوی خبرگزاری‌ها، سید کاظم حسینی در گفتگو با یک رسانه فارسی زبان خارج نشین به شرح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت: چت‌های خصوصی لرستانی دلیل دستگیری و صدور چنین کیفرخواستی بوده است. او همچنین تاکید کرد: هیچ اتفاق فیزیکی‌ای رخ نداده است.

حسینی در پاسخ به این سوال که منظورش از اتفاق فیزیکی چیست، گفت: منظورش رابطه فیزیکی است، ولی از توضیح بیش‌تر خودداری کرد.

او با اعلام این‌که هر کس در عالم خصوصی خودش چت‌های خصوصی دارد، در پاسخ به این‌که چطور این چت‌ها سر از جایی در آورده که باعث دستگیری لرستانی و صدور کیفرخواست با اتهامی سنگین برای او شده است، گفت: «شاید برخی افراد دسترسی پیدا کردند. به هر حال لرستانی ادمین هم داشته است و مرتب گوشی تلفنش در اختیار خودش نبوده است.»

حسینی همچنین با اشاره به اینکه در این پرونده چند نفر دیگر هم درگیر شده‌اند، گفت که در ارتباط با وضعیت پرونده آن‌ها نمی‌تواند اظهارنظر کند، اما گفت که این پرونده ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است.

پس از اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی اعلام کرد که پرونده موکل او ناخواسته به پرونده دیگری وصل شده است، باشگاه خبرنگاران جوان با انتشار گزارشی مدعی شد که بر اساس شنیده‌ها از دادگاه انقلاب، اخیرا تعدادی از رقصنده‌های اینستاگرامی و فعال در فضای مجازی که در قالب باند و شبکه فعال بودند، بازداشت یا احضار شده اند و لرستانی نیز در همین ارتباط بازداشت شده است.

در ادامه این گزارش آمده است: البته تا این لحظه هیچ مقام رسمی این موضوع را تایید نکرده است، اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که پرونده‌های رقصنده‌ها و لرستانی دارای بازپرس مشترک و زمان رسیدگی یکسانی هست.

محسن لرستانی ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است. در این میان حتی طی چند روز اخیر شایعات زیادی از به قتل رسیدن این خواننده معروف در زندان منتشر شده بود.

انتشار یافته: 104
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1398/07/16
عجب ما که چیزی نفهمیدیم پس اگه اینجوریه نصف مردم باید اعدام بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
وقتی متوجه نشدی چی گفته پس برای چی میگی نصف مردم یاد اعدام بشن.دوسه بار بخونی متوجه میشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
والا بخدا زشته انقدر راجب چیزی که نمیدونین و اطلاع ندارین نظرمیدین و قضاوت میکنین اصالت و شخصیت هرفرد مال جایی که زندگی میکنه نیست مال فرهنگ و شعور که طرف داره پس انقدر دهاتی دهاتی نکنین.مملکت ایران دیگه این همه خلافکار و کله گنده هزار جور کثافت کاری میکنن کاری بهشون ندارن اونوقت این بدبخت ی خطایی کرده میگن اعدام.هرچند اگه واقعا گناه نابخشودنی کرده نباید ازش .بگذرن.هرچندخواننده معروف باشه.ولی من اهنگاهشوخیلی دوستدارم. .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
نصف مردم ک تو فضای مجازی پخش نکردن این هرچی ک بوده رو ...
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1398/07/16
اگه چت خصوصی بوده پس کسی حق دخالت نداره حتی دولت بخصوص اینکه شاکی خصوصی نداره،حریم شخصی حلقه گم شده ایران
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
خودت داری میگی حریم شخصی.وقتی این حریم شخصی تو فضای مجازی قرار داده بشه و در دید عموم قرار بگیره دیگه فک نکنم بشه اسمش و گذاشت حریم شخصی .تا هرچی میشه فقط بلدیم بگیم حلقه گمشده فلان چیز.همین چیزایی که میگیو خود ما مردم درستش میکنیم یا گمشون میکنیم والله فکر کردنم خوب چیزیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
اقا علی مطلبو درست بخون.نوشته این چت های خصوصی تو فضای مجازی قرار داده شده در دید عموم قرار گرفته.پس نمیشه دیگه بهش گفت چت خصوصی.حرف شما موقعی درسته که این پیام ها فقط پیش خودتون باشه و تو حریم شخصی خودتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
وكلا كارشون دروغگويي و پنهانكاريه هرچه موكل معروفتر برا وكيل هم شهرت مياره اگه واقعا تجاوز يا كودك آزاري بوده چي درسته تو ايران از مسولا زياد دروغ شنيديم ولي بعضي از اين هنرپيشه ها و خواننده ها كم كثيف نيستن
ali7moin
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
کاربر ۵۴۴ خواهر من برادر من
مگه پخش چت های خصوصی جرم نیست پس کو....
تند روهایی مثل شما مردمو نابود کردن
پیشونی هاتون انگار بمب ترکیده روش ولی دریغ از یه ذره خداشناسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
دوست عزیز اگه همونطور خصوصی میموند ک کاری نداشتن ، میگن انتشار پیدا کرده تو فضای مجازی... سرهمین!
Finland
15:28 - 1398/07/16
وااای خیلی ناراحت شدم امیدوازم مسببین این عامل خدا از رو زمین ورشون داره
برید دنبال اختلاسگر و دزدها نه خواننده بدبخت ،اینکارو میکنن مردم از مملکت خودشون فرار کنن بعد بشکن بشکن را بندازن
پاسخ ها
بدون نام
Singapore
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
خدا از رو زمین ورشون داره؟
خدا اگه باهاشون مخالف بود اصلا روى زمين نمياوردشون كه حالا بخواد از روى زمين ورشون داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
یعنی واقعا به همین راحتی مرده؟ اتهامش فقط کرد بودن هست .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چی میگی از چی ناراحت شدی توروخدا به خورده مطلب و بخونید بعد رای صادر کنید
Nina
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
فقط بلدن تهمت بزنن برین اگه عرضه دارین خلافکارای جامعه رو اعدام کنید همیشه برای ادمای بی گناه همه آدم میشن و مقررات و قانون وخدا وپیغمبر یادشون میفته. به امید ازادیش
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
هرکی محسن رو اعدام کرد مرض داره چون محسن لرستانی عله کی می خوام اعدام مش کنن اون هیچ جرمی مرتکب نشده محسن لرستانی دوست دارم
روبا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
سلام ،، این همه آدم کثیف تو مملکت پس چرا جلوی اونارو نمیگیرن
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/07/16
تا قبل از این پرونده هم معروف بود
چند ساله آهنگاش بین جوونا طرفدار داره
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1398/07/16
فارسی کرمانشاهی دیگه چه صیغه ایه؟ کرماشانیا کوردن
پاسخ ها
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
فارسن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
عجب ژن خالصی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
فارسن
بدون نام
Romania
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اطراف کرمانشاه کردن خود کرمانشاهیا فارس هستن ،که البته این چند ساله به طرز قابل توجهی فقط کردا از شهرستانای اطراف اومدن و ساکنش شدن و فارس ها هم رفتن کرج یا تهران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
کرمانشاهیا با اون لهجه فارسی فرازمینیشون آبرو واسه ما کوردا نذاشتن. ادم نمیدونه با شنیدن نحوه حرف زدنشون بخنده یا بزنه تو سر خودش که این چه زبونیه
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/07/16
چرا خبر پیج های دیگه رو میزنید؟؟؟؟؟ من دقیقا همین متن و چندروز پیش تو سایت دیگه ای خوندم
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/07/16
چت خصوصی کرده.....شاکی خصوصی نداره....مفسد فی الارضه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ali7moin
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
آآ باریک الله خب منم همینو میگم به حضرات برخورده
Canada
16:07 - 1398/07/16
با اتهام افساد فی الارض احتمالا لوکیشن ضبط فیلم های پورن راه انداخته بوده
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/07/16
به هر بهانه ای که نمیشه با جان و آبروی افراد بازی کرد، بهش اتهام افساد فی الارض زدن و هنوز خودشون هم نمیدونن جرمش چیه دقیقا!!!!
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/07/16
هاننننننننن!! هر کی فهمید به من هم بگه؟ چرا اینقدر مطلب پیچ در پیچ و مارپیچ و پیچپیچی است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1398/07/16
من نميگم بد بوده ولي قطعا الكي اتهام مفسدالرض نميزنن وكيلم نمياد مستقيم بگه بله موكل من زناكاره متجاوزه رابطه جنسي داشته
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/07/16
قیافش تابلو دهاتی لر هست
پاسخ ها
ali7moin
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
چرت نگو
خودت مال کدوم خراب شده ای هستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
لر نیست کرده.فامیلیش لرستانی
فائزه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
با اینکه دهاتی کلمه خیلی زشتیه و من اصولا بکارش نمیبرم ولی نحوه حرف زدن هرکس میزان دهاتی بودنش رو مشخص میکنه حالا هرجایی میخاد باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
یارو کرده بعد فامیلیش رو گذاشته لرستانی ؟
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
حرف دهنتو بفهم. من خودم یه دهاتیم ولی فرهنگم از تو بیش تره. لر هم یک قوم اصیل ایرانیه. ولی تو هر دوی این الفاظ رو به قصد توهین استفاده کردی
تنها
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
دهاتی مشکلش چیه
دوم از اون لرا مگه کار خیری با مادر محترم کردن یا شاید خاطره ای از دهات و دهاتی داری
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
اسم لر میاری اول دهن تو آب بکش بی شرف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
فقط راز این جریان دست منه.مفسد فی الارض الکی به کسی نمی گن
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
دهاتی؟؟؟؟!!!!!تو بچه کدوم خراب شده ای بچه شهری تو بااینکه بچه شهری هستی مثلا چه گوهی خوردی؟؟؟؟؟؟میدونی بابابزرگت بزهارو میبرد چراگاه میچروند بعد فروختشون رفت شهر والان تو بزغلاله به اینواون میگی دهاتی؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
دبدبخت تنهاقومی که اصالت حفظ کردن لرهابودن عقل وشعورنعمت خوبی والله
الناز
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
19/39
طرز کامنتت نشون میده چه شخصیتی داری .بسیاری از این دهاتیها که شما میگین صد شرف دارن به تو وامثال تو .کاش یه ذره غیرت و مردانگی دهاتیها تو رگ بعضی از مردان شهری بود .درضمن من یه موی دهاتی را با صدتا از بعضی از مردان شهری که سوسول هستن عوض نمیکنم پس بهتره خفه شی حرف نزنی.
سانسورچی تو را جون عزیزت چاپ کن مرسی
456
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
اسم لر نیاری
زنا زاده غربتی
لر آوردی بچه احمق بی شعور عقل داشتین
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/07/16
درسته مملكت به ريخته شده و تهمت و دروغ زياده ولي الكي جبهه نگيريم اين بدبختو قضاوت نميكنم ولي شايد يه نفر به عزيزتون تجاوز كنه از نظر شما مفسد نيست نميگم اعدام ولي نبايد اجازه داد مثل آدما درست زندگي كنه ديگه
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1398/07/16
این شیرمرد باید هر چه سریعتر ازاد بشه
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1398/07/17
خیلی تو آهنگهاش دوست داشت تو زندان توی بند اعدامی ها باشه.به آرزوش رسید.
پاسخ ها
amir mehdi
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
یه بند هشت بی خیال اعدامی یو طناب دار
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۹
Sweden
17:30 - 1398/07/17
ما که نفهمیدیم چیشد!!!پخش چتای خصوصی چه ربطی به مفسد فی الارض بودن داره؟؟؟کلا جدا ازاین پرونده،تو ایران تعیین اتهام کردن کاملا سلیقه ایه.خیلیم راحت حکم اعدام
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/07/17
حتما یه کاری کرده
کسی رو کشکی کشکی نمیگیرن
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1398/07/17
یه جوری حرف می زنین انگار خودتون پاک و معصومین تاحالا گناهی نکردبن
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/07/17
حکم اعدام فقط خدا میده. ادعای خدایی نکنیم.
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/07/17
خیلیم معروف بود,ماکه همه میشناسنش اینجا
Iran, Islamic Republic of
07:27 - 1398/07/18
آدم مونده چی بگه معلوم نیست چی به چیه اصلا
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1398/07/18
رقص تجاوز به رقاص ها و تهیه مواد برای رقاص ها
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1398/07/18
چی میگی براخودت میدوزیو میبافی!!اینقد زود همدیگرو قضاوت نکنیم؟
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/07/18
احمقی که به لرها توهین می کنی ؟! لرها اصیل ترین قوم ایرانی هستند
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1398/07/18
بیکارین هرچی میخواین میگین بخدا یکیتونم نمیفهمین افسادفی الارض چیه
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1398/07/18
اونا اگر راست میگن برم اون بزرگاشون رو بگیرن که میلیار میلیارد پول مملکتو میدزدند زورشون فقت دادش محسن بد بخت میرسه وا قعاکه خاننده محبوبمون رو میخوان اعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1398/07/18
اونا اگر راست میگن برم اون بزرگاشون رو بگیرن که میلیار میلیارد پول مملکتو میدزدند زورشون فقت دادش محسن بد بخت میرسه وا قعاکه خاننده محبوبمون رو میخوان اعدام کنن
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/07/18
حیف این خواننده نیست همچین انگ ایی بهش زدم
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1398/07/18
فارسی کرمانشاهی از کجات در آوردی!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
هر بژی کرماشان هر بژی کورد هر بژی کرماشان هر بژی کوردستان
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/07/18
محسن لرستانی من براش گریه کردم مادرش چی می کشه ای کاشک اعدام نشه
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/07/18
مگه لر و کورد چشه که شما داری توهین مکنی.اگه این دو قوم نبودن معلوم نبود خواهر و مامان شما الان کجا تشریف داشتن
Iran, Islamic Republic of
23:53 - 1398/07/18
بچه ها بیخیال به هم بی حرمتی نکنید .چت خصوصی منظورش مشخصه عکس و فیلم های بدی لابد فرستاده ..اگه تو گروه ها و یا حالا خاص بخوای چیزهای ناجوری بفرستی اطلاعات همچی رو با لا میاره ..مطمئن باشی ی کاری کرده ..در ضمن منم دهاتی هستم
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1398/07/19
بنظر من محسن خواننده خیلی خوبیه پاپوش دوختن براش
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1398/07/19
حالا یعنی غیر از فضای مجازی باشه مشکل نداره
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1398/07/19
بخشش لازم نیست اعدامش کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۱
من هم موافقم
.بخشش ،لازم نیست اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
13:38 - 1398/07/19
عجله نکنید بیشترتحقیق کنید بیشترمطلب بخونیدیه سه ماهی صبر کنید تحقیقاتتون کامل شدنظربدید ایرانیهای خوشبخت وثروتمند
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/07/19
من محسنو دوست دارم ..ولی بنظرم جای نگرانی نیست ..محسن لرستانی زیاد از حبسو زندان خونده ..بزار حداقل یه بار تجربش کنه .برا ایندش خوبه ..
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1398/07/19
بنظر ادم بدی نمیاد اما بالاخره هر انسانی ممکنه اونم تو جوونی اشتباهاتی بکنه و سریع نباید قضاوت کرد دنبال ریشه ی اون عامل یا عوامل بوجود اورنده باشند انشالله که خدا زندگی رو به نحو احسنت به تموم بنده هاش ببخشه
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/07/19
واقعا خواننده خوبی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
بچه ها عجله نکنید زود به کسی قضاوت نکنید شاید مظلوم باشه
United States
13:48 - 1398/07/20
براش پاپوش درست کردن چون خواننده خوبیه چرا تجاوزگرااعدام نمیشن ،نزول خورا اعدام نمیشن راستی کسی که باعث مرگ کودک رشتی اهورا شد ،یا باعث مرگ آتنای عزیز شد اینا چی شدن چون از همه خواننده ها با مرام تره واسش پاپوش درست شده خدا ازشون نگذره محسن لرستانی گله
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/07/20
سلام ،، واقعا چرا ادمهای کثیف که هزارتا جنایت میکنن کسی نیس جلوی اونا رو بگیره ،،
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/07/20
چرا شما باهم بحث میکنین ماهممون ایرانی هستیم کرد و لد و عرب همه دور همیم داریم تو یه سوراخ زندگی میکنیم اینجوری پشت هم باشیم ک سالها بهمون ظلم میکنن
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1398/07/20
برادرها
کرد و لر نداره همه برادریم و بنده خدا .... مهم اینه بچه ایرانیم این حرف ها فقط باعث اختلاف های بیخودی ومیشه
خدا خودش هوای مظلوم رو داره
سر بیگناه بالای دار نمیره.....
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/07/21
سلام به نظر من هر انسانی اشتباه داره پس بیاید اینقدر همدیگرو قضاوت نکنیم ...محسن لرستانی هم یکی از ادم های بین ماست خدا خودش کمکش کنه چون واقعا وقتی شاکی خوصوصی نداره حقش اعدام نیس
United Arab Emirates
00:13 - 1398/07/22
خداخودش محسن عزیزکمک کنه منم خیلی دوستش دارم
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1398/07/22
کارش زندونی داره ولی جوون به این قشنگی حیف که اعدام بشه.واقعا شیری که به گله ای تجاوز بکنه حقش کشتن اون است.اونم کمیاب...
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
هااا والا
United Arab Emirates
16:04 - 1398/07/23
اگ قرار اعدامش کنن باید از سر جنازه ایمان گلی بس رد بشن
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1398/09/17
ای کاش ایران وقتی فهمیده بود که همچین اشتباهی کرده یواشکی بهش میگفتن چون صدات خوبه برو خارج از کشور اینکارارو انجام بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج