فنونی‌زاده: مجیدی دو بار هم استقلال را رها کرد
۹۱۶۳۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
۶۱۳۸
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر قرار بود استیلی در کار فنی دخالت کند، اصلا مجیدی را برای تیم امید انتخاب نمی‌کرد.

خبرگزاری فارس: مهدی فنونی‌زاده در خصوص اینکه ارزیابی‌اش از اتفاق رخ داده در تیم ملی امید چیست و آیا جدال کلامی اعضای این تیم در برنامه شب گذشته فوتبال برتر درست بود، گفت: نسل بعد از ما حرمت‌ها را زیاد نگه نمی‌دارند. نمی‌خواهم طرف کسی را بگیرم یا شخصیت‌پردازی کنم، اما زمانی که 12 سال داشتم، فکر می‌کنم استیلی 10 ساله بود. آن زمان آقای لارودی تیمی ساخته بود با نام استقلال جنوب و ما در آنجا بازی می‌‌کردیم. با حمید استیلی بچه‌محل هستم و شاید به جز تیم ملی، در تیم دیگری کنار هم بازی نکرده باشیم. اینها را گفتم که بدانید از چه سالی او را می‌شناسم.

وی تأکید کرد: استیلی آدمی نیست که بخواهد در کار کسی دخالت کند. اگر می‌خواست چنین کاری انجام دهد، فرهاد مجیدی استقلالی را نمی‌آورد سرمربی تیم امید کند. من هم روی مجیدی شناخت دارم و 2 سال عضو کمیته استقلال بودم. او 2 بار وسط فصل کار را رها کرد و رفت. معتقدم مجیدی خودمختار است و هر کاری دلش بخواهد انجام می‌دهد. در این قضایا حق را به استیلی می‌دهم.

بازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: در تلویزیون دیدم که استیلی می‌گفت ما دخالتی در مباحث فنی نداریم. اگر قرار بود دخالت کند، یک نفر را می‌آورد که مرتب بالای سرش باشد و به وی چشم بگوید. مجیدی انسان محترمی است و بازیکن استقلال و تیم ملی بوده و به همراه استیلی سالها در بیرون از ایران فوتبال بازی کرده، اما باید بپذیرد، اگر استیلی حرفی هم زده، نظرش را گفته و معنایش دخالت نیست. اینکه استیلی گفته باشد از فلانی هم استفاده کن (که به نظرم این حرف را هم نزده)، نامش دخالت نیست و نظرش را داده که مدیر تیم ملی بوده است.

فنونی‌زاده در خصوص شرایط استقلال گفت: استقلال از زمان شفر تیم بهتری شده و این تیم جوانی را تجربه می‌کند. صد بار در مصاحبه‌هایم گفته‌ام و صد بار دیگر هم این را می‌گویم؛ استقلال نباید رحمتی و منتظری را از دست می‌داد. هر خانه‌ای بزرگتر می‌خواهد. سال گذشته هم منتظری بهترین بازیکن خط دفاع استقلال بود و باشگاه باید اول قرارداد رحمتی و منتظری را تمدید می‌کرد؛، آن هم با رقم بالا چون به اینها باید شخصیت می‌دادند. اگر شرایط استقلال در سال قبل در دروازه و دفاع خوب بود، به خاطر این دو بازیکن بوده است.

فنونی‌زاده در ادامه گفت‌وگو با فارس، تأکید کرد: چون یک بازیکن گفته رحمتی نباشد، مسئولان نباید زیر بار چنین حرفی می‌رفتند. مگر راحت یک دروازه‌بان به این سطح می‌رسد که خیلی راحت هم بگویند تو از استقلال برو. آقایان حتی اگر رحمتی و منتظری را نمی‌خواستند، باید از آنها تجلیل می‌کردند و اینکه خیلی ساده از کنار اسم این دو نفر به خاطر حرف و حدیث‌ها گذشتند کار درستی نبود.

وی خاطرنشان کرد: الان هم می‌گویم، استقلال تیم خوبی است، مربی خوبی دارد و هوادار واقعی باید از مدیریت، سرمربی و بازیکنان حمایت کند. سی و یک سال است وزیر را می‌شناسم و واقعاً استقلالی است. صراحتاً می‌گویم زمانی که در کمیته انضباطی حضور داشت، استقلالی بود. با یک باخت و دو باخت نباید از مدیرعامل انتقاد کرد و سرمربی را زیر سؤال برد. پرسپولیس هم الان سه باخت دارد و اگر اینگونه است باید علیه مدیرعامل آنها شعار بدهند. بازیکنی هم که داخل زمین می‌رود باید غیرت و تعصب داشته باشد.

وی ضمن انتقاد از شرایط حاکم بر فوتبال ما گفت: بعضی وقت‌ها چیزهایی می‌بینم که سرم درد می‌گیرد. سالها بازیکن استقلال و تیم ملی این مملکت بودم، ولی نمی‌دانید چه برخوردهایی با من صورت گرفت. هنگامی که می‌خواستم برای تماشای دربی به استادیوم بروم، یکی از دوستانم که از خارج از کشور برای تماشای بازی آمده بود، من را همراهی کرد. همان جا به جواد زرینچه زنگ زدم و گفتم که یک بلیت وی‌آی‌پی به من بدهد که به مهمان خارجی‌ام بدهم، اما زرینچه گفت ما بلیت نداریم و باید از فدراسیون بگیرید. با فدراسیون تماس گرفتم، اما کسی پاسخ نداد و وقتی در راه ورزشگاه بودیم، ریاست فدراسیون (تاج) را دیدم. به او گفتم یک بلیت وی‌آی‌پی می‌خواهم که او هم به نزدیکانش گفت به آقای علوی (مسئول‌ دفترم) هماهنگ کنید یا به شما بلیت بدهد یا برای حضور مهمان‌تان در جایگاه هماهنگی کند.

وی ادامه داد: نزدیکان آقای تاج به آقای علوی گفتند برای آقای فنونی‌زاده هماهنگ کنید که به وی‌آی‌پی بروند،‌ اما او گفت بلیت نداریم. وقتی خودم به وی‌آی‌پی رفتم، باور نمی‌کنید چه کسانی را دیدم که در آنجا نشسته بودند. شخصی می‌گفت بلیت وی‌آی‌پی این مسابقه را 3 میلیون تومان خریده‌ام! آیا واقعا این رفتارها درست است؟ به او گفتم از چه کسی بلیت را خریداری کرده‌ای که حرف تاسف آوری را زد. آیا این حرف‌ها درد ندارد؟ ما به کجا می‌رویم؟ به خدا قسم اگر حسن روشن این حرفها را بزند، به او می‌گویند آدم بد. روشن چون دزدی بلد نیست و از این کارها نمی‌کند و همیشه حرف حق را می‌زند، همه از او بد می‌گویند.

وی در پایان صحبت‌های خود به خبرنگار فارس گفت: از استقلالی‌های عزیز می‌خواهم که از تیم‌شان حمایت کنند. بدون صبر و تحمل علیه سرمربی و مدیریت شعار ندهند. شاید این تیم امروز نتواند قهرمان شود، ولی از چهار پنج بازی دیگر فوتبالی بازی می‌کنند که همه لذت ببرند. از بازیکنان استقلال هم می‌خواهم که قدر پیراهنی که به تن دارند را بدانند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1398/07/16
بخاطر همین چیزا و جک تری دی بش میگن اسطوره خخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
من طرفدار متعصب پرسپولیس هستم
اما خداوکیلی آقا مهدی فنونی زاده یکی از بهترین و قابل
احترام ترین بازیکن و پیشکسوت استقلال بوده و هست
ضمن اینکه سالها در تیم ملی ستون و بازیکن مطمئن و خوبی هم بوده
دمش گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
دقیقا درسته مهدی و مرتضی فنونی‌زاده عالی بودن توی استقلال و پرسپولیس.
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/07/16
فرناز مثل بند شلوار میماند هی در میرود
پاسخ ها
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
شما لنگي ها شلوارتون پراز شيافه .حرف نزنيد
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
شيافيون سلام
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
شيافيون سلام
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
علي كريمي جادورگرتون غيب شد حتما شياف زد فوت شد
چهار فينال اسيا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
علي كريمي جادورگرتون غيب شد حتما شياف زد فوت شد
Germany
15:47 - 1398/07/16
ای خدا رحمت کنه پدرو مادرتو اینکه دیگه از خودتونه استقلالیه حرف این که دیگه از رو منطق زده شده.کیسه ها قبول کنید فرنازتون وفادار نیست برید یکی دیگه رو اسطوره کنید البته باید برید به دهه 60 چون این دهه ها فقط پول پرست داشتین
United Arab Emirates
17:02 - 1398/07/16
بابا من نمیذونم این مجیدی مفسد چیکار داره تو فوتبال ما، یادتان رفته نیم فصل استقلال را ول کرد ورفت و گل که زد زیر پیراهنش عکس خلیفه عرب را بوسید
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1398/07/16
وای بر جماعتی که که مجیدی اسطوره اشون باشه
United Arab Emirates
17:52 - 1398/07/16
به به لنگیها از تو غارشون در اومدن..هیس لنگی‌هیچوقت فریاد نمیزند
پاسخ ها
احسان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۴
ی سوال چند هفته اس زیر سرورتونید؟ میگن 101 هفته شد کیسه کش بدبخت
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/07/16
چه استقلتل چه پرسپولیس،پیشکسوتاشون محترم و با ادبند.
درود به شرفت
Iran, Islamic Republic of
19:33 - 1398/07/16
کیسه کشا قبول کنید که فرناز نمیتونه ادم بزرگی باشه بزرگی باید تو ذات و خون انسان باشه . فرناز معروف هست ولی محبوب و بزرگ نیست . کارهای بزرگ را نباید دست ادمهای کوچک سپرد
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/07/16
لعنت به لنگی ها
پاسخ ها
یک لنگی بی افتخارم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
لعنت بر لنگی ها
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/07/16
اقايون لتگي زياد به حرف اين مرتيكه دلتون خوش نباشه اين از اولش هم لنگي بود اومد استقلال ببند اون گاله رو
Iran, Islamic Republic of
01:10 - 1398/07/17
شاه فرهاد هر جا بره..زدگاهش استقلال هست...
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1398/07/17
شيافيون و لنگيون و وزيريون ..سكوت به شما چه
United Arab Emirates
02:37 - 1398/07/17
بچه مزلفی که اسطوره دختر بچه ها ست بشه مربی همین میشه وای مامان اینا منو اذیت میکنن نمیزارن فرهادم بیاد باهم هرچی کیسه کشه جمع کنیم دورهم پرسپولیسهای رم بریزیم بیرون
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1398/07/17
آقای فنونی زاده صحبتهای شما عجیبه اولا فرهاد مجیدی رو استیلی نیاورده مجیدی را وزارت ورزش انتخاب کرده وقتی مدیرفنی به یک باریکن روی نیمکت میگوید شما بلند شو گرم کن این اگردخالت نیست پس چیست شما ازیکسو میگویید زرینچه به من بلیط نداد ازیکسو میگویید ازمدیران تیم حمایت کنید آقای فنونی زاده شما سالهاست ازفوتبال دورهستین ونمیدانید این فوتبال چقدرعوش شده چقدردلال بازی درش صورت میگیره ازحسن روشن دفاع میکنید اما نمیدانید حسن روشن را که دزد ی بلد نبود وفقط میخواست جلوی دزدها را بگیرد که بلیط جایگاه را سه میلیون نفروشند شلاقش زدند !!!
پاسخ ها
م م
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
آقای فنونی زاده ما از لنگی ها توقع نداریم اونا اچشم دیدن بزرگی و جاودانگی شاه فرهادو ندارن اما شما چرا ؟ هرچی باشه به اصطلاح از مکتب استقلالیو پشت سر هم تیمی هات داستان میسازی چون فقط با یه لنگی بچه محل بودی !! آقا خودتو با این چاپلوسی ها از چشم اسقلالیها ننداز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج