فال روزانه ۲۴/ ۰۷/ ۱۳۹۸
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۱۹۰۲۳
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۷
۴۰۱۴
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 24 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی احساساتی و خوش قلب هستید و کاری را که دوست دارید انجام می دهید، اما بدانید که بعضی وقت ها باید منطقی عمل کنید. در غیر این صورت به ضررتان تمام خواهد شد.به دنبال تغییری در کارتان هستید، در این سال پیشنهادهایی به شما می شود که بهتر است آنها را بدون فکر رد نکنید. سعی کنید که کمی متفاوت از سالهای قبل باشید. کارهایی را انجام دهید که جسارت انجام شان را نداشتید. تنها در این صورت است که اتفاقات غیر منتظره خوبی برایتان خواهد افتاد. امسال افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که تاثیر زیادی بر شما خواهند داشت. سعی کنید که دوستان را نیز در کنار کارتان نگه دارید و برایشان وقت بگذارید. منتظر اتفاقی هستید که تغییری در زندگی تان ایجاد کند، در ماه آذر می بینید که بالاخره انتظارها به پایان رسیده و شما نیز به هدف تان می رسید. اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را در یک مراسم میهمانی در اواخر سال پیدا خواهید کرد. ماههای آذر، بهمن و اردیبهشت سال آینده از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک گره ای در زندگی تان افتاده که باز هم نمی شود. همین موضوع حال و حوصله را از شما گرفته اما بدانید که هر چه بیشتر روی آن تمرکز کنید، نتیجه عکس می گیرید. بهتر است که آن را رها کنید تا خود حل شود. در یک فعالیت گروهی شرکت می کنید و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش می رود. با افراد جدیدی نیز آشنا خواهید شد که تاثیرات مثبتی بر زندگی تان خواهند گذاشت. سعی کنید که ارتباط تان را با آنها حفظ کنید زیرا در دراز مدت روی زندگی شما تاثیرات مثبت و زیادی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

هر چه امروز تلاش می کنید نمی توانید تمرکزتان را حفظ کنید. زیاد تلاش نکنید زیرا فایده ای ندارید. از این رو بهتر است که به دنبال کارهای کم اهمیت تر باشید که نیاز به تمرکز ندارد. امروز دیگران نزد شما می آیند و برای حل مشکلی از شما کمک می گیرند، بهتر است که نصیحت هایتان را به آنها بکنید اما خیلی زود هم خودتان را کنار بکشید در غیر این صورت شما هم درگیر خواهید شد. شریک زندگی تان خواسته ای از شما داشته که بهتر است امروز آن را عملی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بی خبری از فردی شما را نگران کرده است. سعی کنید که ذهن تان را منحرف کنید، نگران نباشید زیر او خیلی زود باز نزد شما باز خواهد گشت. اگر در انجام کارهایتان دچار گیجی شده اید، بهتر است که از دوستانتان کمک بگیرید. شما به تنهایی و آن هم در چنین روزی از پس آن حجم کار بر نخواهید آمد. بعداز ظهر زمان خوبی است تا به طبیعت بزنید و از آن انرژی بگیرید. در انتهای روز مشاجره ای کوچک خواهید داشت که جای هیچ نگرانی ندارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

کلی کار از روزهای قبل روی سرتان ریخته که نمی دانید از کجا آغاز کنید. اجازه ندهید که مشغله کاری روحیه تان را خراب کنند زیرا زمان خوبی برای برقراری ارتباط چه با دوستان و چه با همکاران و خانواده تان است. دوستی پس از مدت ها به سمت تان می آید، شما نیز از این بابت خوشحال می شوید. اگر چه هر دو دلتنگ هستید اما بهتر است که احساسات تان را کنار بگذارید و منطقی فکر کنید تا اشتباهات گذشته را مرتکب نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مجبور می شوید که تمام کارهایتان را لحظه آخری انجام دهید. همین موضوع به شما استرس می دهد. پس بهتر است که با برنامه ریزی پیش روید تا در کارهایتان دچار مشکل نشوید. در حساب و کتاب هایتان مراقب باشید که چیزی را از قلم نندازید در غیر این صورت خسارت زیادی را باید بپردازید. فردی نظر شما را به خود جلب کرده است. از آنجا که امروز جذابیت شما افزایش یافته، شانس این که جواب مثبت از او بشنوید زیاد است.

فـال روزانـه - Daily Omen
به دلیل کاری که در گذشته کرده اید، امروز باید جواب پس دهید. اما استرس نداشته باشید زیرا حرف های شما سند است و دیگران هم باور می کنند. پس در کلام تان صداقت داشته باشید. موضوعی در رابطه عاطفی تان شما را نگران کرده به طوری که باعث شده جسارت لازم را برای قدم برداشتن نداشته باشید. سعی کنید این مشکل را ریشه یابی کنید و به فکر حل کردنش باشید. در غیر این صورت فرد مورد علاقه تان را از دست خواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز باید منطق تان را به کار گیرید و احساسات تان را کنار بگذارید زیرا احساسات شما در چنین روزی می توانند سد راهتان شوند. شاید در حال حاضر تصمیم گیری برایتان سخت باشد اما بهتر است که تکلیف تان را مشخص کنید و از این سردرگمی در آیید. امروز شریک زندگی تان حساس تر از همیشه به نظر می رسد اما این شمایید که باید با او مدارا کنید. پس صبرتان را بیشتر کنید تا مشکل و بحثی میان تان پیش نیاید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک مشکل فیزیکی باعث شده که کم حوصله شوید. بهتر است که سر خودتان را با کار گرم کنید تا دردش را فراموش کنید. این روزها باید بیش از همیشه به سلامتی فیزیکی تان اهمیت دهید در غیر این صورت دردتان بیشتر خواهد شد. فردی را از خود رانده اید اما او از شما دلگیر نیست. بنابراین احساس عذاب وجدان نکنید و بدون نگرانی به سمت او بازگردید. در ارتباط با دیگران اگر صبر و تحمل تان را بالاتر ببرید، همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

مسئولیت بزرگی به شما محول شده که باید هر چه زودتر آن را به انجام برسانید. نگران نباشید زیرا شما فردی مسئولیت پذیر هستید که از عهده هر کاری بر می آیید. بهتر است که در مورد برنامه های آینده تان با کسی گفتگو نکنید زیرا سودجویان از شما سواستفاده خواهند کرد. اگر در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شده اید، به جای بهانه گرفت و غر زدن بهتر است با شریک زندگی تان حرف بزنید. گفتگوی سالم کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزی در پیش رو دارید که باید تمام انرژی تان را به کار گیرید. پیشنهاد می کنیم که امروز خیلی وقت تان را با دیگران تلف نکنید و تمرکزتان را روی هدف تان بگذارید. هر روزی که برای هدف تان تلاش نکنید، به ضررتان تمام خواهد شد. در رابطه ای هستید که دوستش دارید اما غرور شما نمی گذارد که همه چیز آرام پیش رود. سعی کنید که کمی تکبرتان را کن کنید و انعطاف پذیرتر باشید. تا چند روز آینده تغییری در زندگی تان ایجاد خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

به دلیل خبرهای بدی که این روزها شنیده اید، فکرهای بی ربطی به ذهن تان خطور می کند و اعصاب تان را بهم می ریزد اما این شمایید که باید آنها را کنترل کنید. مثبت اندیشی در این روزها کلید آرامش شماست. شما فرد مهربانی هستید اما این مهربانی و گذشت بی اندازه ممکن است به شما آسیب برساند. حمایت کردن دیگران خوب است اما نه به قیمت آزار خودتان. پس بهتر است در این روزها برای خودتان بیش از دیگران وقت بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

باید کاری انجام دهید اما آن را مدام به تعویق می اندازید، بهتر است که امروز ه این ترس و تنبلی پایان دهید و استارت کار را بزنید. . در انتهای شب به یک میهمانی دعوت می شوید اما حوصله آن را ندارید. در خانه ماندن را به شما پیشنهاد نمی کنیم. برای رسیدن به یکی از اهداف زندگی تان، بی قرار هستید اما یادتان باشد که صبر حلال بسیاری از مشکلات است. دوستی از راه دور برای شما خبر خوبی دارد که روحیه تان را بهبود خواهد بخشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر