رکوردشکنی باشگاه میلان در ثبت ضرر مالی
۹۱۹۴۹۱
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
۱۵۶۹
باشگاه میلان در فصل گذشته متحمل ضرر مالی شده که در تاریخ این باشگاه بی‌سابقه محسوب می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: گزارش مالی سالانه باشگاه میلان نشان می‌دهد که این باشگاه در فصل 19-2018 متحمل 145.9 میلیون یورو ضرر مالی شده است که این رقم اُفتی 6.1 درصدی را در درآمدهای این باشگاه نسبت به فصل گذشته نشان می‌دهد.

این گزارش که امضای مدیر باشگاه ایوان گازیدیس به آن سندیت داده است، نشان می‌دهد که میلانی‌ها نسبت به سال گذشته 20 میلیون یورو بیشتر متحمل ضرر مالی شده‌اند.

ضرر مالی که باشگاه میلان در فصل متحمل شده، بالاترین رقم ثبت شده در تاریخ این باشگاه محسوب می‌شود، اما چیزی که مدیران روسونری را بیشتر نگران می‌کند، اُفت درآمدهای آنها از منابع مختلف است.

کل درآمد باشگاه میلان در فصل 18-2017 به 255.8 میلیون یورو می‌رسید که این رقم در فصل به 241.1 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است.

مهمترین درآمدهای باشگاه از محل فروش بازیکن، اسپانسرها و فروش بلیت است که تمام آنها در فصل گذشته اُفت داشته و این در حالیست که تنها درآمد باشگاه که افزایش داشته، حق پخش تلویزیونی است که از 109.3 به 113.8 میلیون یورو رسیده است.

یکی از مهمترین دلایل اُفت درآمدهای باشگاه میلان، ناکامی میلاین‌ها برای عقد قراردادی جدید با شرکت «تلکام» به عنوان حامی مالی بود که 6.7 میلیون یورو از درآمدهای سالانه باشگاه کاست. در همین حال هزینه‌های اداره باشگاه به 373 میلیون یورو رسیده است که افزایشی 5.1 درصدی را نشان می‌دهد.

بخش زیادی از این رقم صرف جذب بازیکنان قرضی شد که تنها برای یک مورد آن گونسالو ایگواین - کسی که تنها شش ماه برای روسونری بازی کرد - 10.2 میلیون یورو پرداخت شد. رقمی نزدیک به سه میلیون یورو هم برای قرض گرفتن تیموئه باکایوکو از چلسی پرداخت شد، اما هیچ‌کدام از این دو بازیکن فصل گذشته جزو بهترین‌های روسونری نبودند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج