یوونتوس در اندیشه جذب دوناروما
۹۲۰۰۹۷
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
۱۹۱۶
باشگاه یوونتوس نسبت به جذب جان‌لوئیجی دوناروما، دروازه‌بان ایتالیایی تیم فوتبال میلان علاقه‌مند است.

خبرگزاری تسنیم: سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» گزارش داد باشگاه یوونتوس می‌تواند از وضعیت نامناسب مالی باشگاه میلان برای به خدمت گرفتن جان‌لوئیجی دوناروما بهره ببرد.

دروازه‌بان ملی‌پوش میلان می‌خواهد در سن‌سیرو بماند و نسبت به مذاکره برای تمدید قراردادش علاقه‌مند است، اما باشگاه میلان برای بهبود وضعیت مالی‌اش ممکن است دوناروما را بفروشد.

یوونتوس در اندیشه جذب دوناروما

دونارما شاید قربانی وضعیت نامناسب مالی باشگاه میلان شود و یوونتوس در این بین وضعیت این دروازه‌بان جوان را به دقت زیرنظر دارد. این در حالی است که وویچخ شزنی در درون دروازه راه‌راه پوشان تورین خیلی مطمئن ظاهر نشده و جان‌لوئیجی بوفون 41 ساله هم تنها تا پایان فصل جاری با یوونتوس قرارداد دارد و به نظر در پایان فصل هم دستکش‌هایش را خواهد آویخت.

پیش از این از رئال مادرید، پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد به عنوان مشتریان این دروازه‌بان ایتالیایی یاد شده بود. آرسنال هم پس از بازنشستگی پتر چک به فکر جذب یک دروازه‌بان در تابستان پیش‌رو است و دوناروما 20 ساله یکی از گزینه‌های مدنظر اونای امری به شمار می‌رود.

ارزش دروازه‌بان جوان میلان که تا سال 2021 با این باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد، 50 میلیون یورو تخمین زده شده است. او با دریافت 6 میلیون یورو در سال، بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان میلان دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج