حاجیلو: از صحبت‌های فتح‌الله‌زاده و شفر تعجب کردم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۲۰۱۷۷
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
۲۵۲۵
مدیر آکادمی باشگاه استقلال می‌گوید که از حرف‌های اخیر علی فتح‌الله‌زاده تعجب کرده و اعتقاد دارد او نباید در این موقعیت، برخی صحبت‌ها را انجام می‌داد.

خبرگزاری تسنیم: اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با خبرنگار ، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: متأسفانه در هفته‌هایی ابتدایی بازیکنان باتجربه نبودند، اما به مرور زمان و با بازگشت روزبه چشمی تیم شکل گرفت و بهتر شد.

در بازی‌های ابتدایی فشار تماشاگر، تغییرات در کادر فنی و بازیکنان و ... تأثیرگذار بود. اگر بازی اول و دوم نتیجه گرفته بودیم، همه چیز برای استقلال تغییر می‌کرد.

شکست در دربی هجمه‌ زیادی ایجاد کرد

وی افزود: پس از شکست استقلال در دربی، آنقدر هجمه زیاد شد که از کادر فنی گرفته تا بازیکنان استرس زیادی پیدا کردند، اما موضوعی که باعث خوشحالی هواداران شده این است که استقلال فوتبال بازی می‌کند. اگر چه تیم نتیجه نگرفته، اما فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد. سه پیروزی اخیر، بازیکنان و حتی مربیان را از فشار خارج کرده است.

برخی‌ها با جمع کردن فالوئر دنبال اهداف دیگری هستند

مدیر آکادمی استقلال خاطرنشان کرد: استراماچونی از فوتبال حرفه‌ای به ایران آمده و هنوز با شرایط فوتبال ایران آشنا نیست. در ایران برخی رسانه‌ها انصاف‌شان از فضای مجازی بیشتر است. خیلی‌ها استقلالی نیستند، اما سایت و صفحه مجازی دارند و با جمع کردن فالوئر دنبال اهداف دیگری هستند.

هواداران هم فریب می‌خورند. مردم نباید به هر سایت و صفحه‌ای اعتماد کنند تا به باشگاه فشار وارد شود. این حجم انتقادات باعث می‌شود فشار روی بازیکنان بیشتر شده و نتیجه‌اش این می‌شود که تیم در دقایق آخر گل می خورد. آنهایی که استقلالی هستند باید رسانه‌های معتبر را بخوانند.

دلواپس تبریزی هستم

حاجیلو ادامه داد: خدا را شکر با سه پیروزی اخیر، شراسط استقلال بهتر است. اگر چه این تیم نیاز به هافبک و مهاجم دارد. مهره‌های فعلی استقلال بازیکنان بدی نیستند، اما دلواپس بازیکنی چون مرتضی تبریزی هستم.

تبریزی خودش را در ذوب‌آهن نشان داده، بازیکنی که با یک متر و 80 سانتیمتر پا به توپ خوبی دارد و گل‌های حساسی به ثمر رسانده، اما در استقلال به خاطر یکسری اتفاقات نتوانسته موفق باشد. خیلی دلم می‌خواهد تبریزی گلزنی کند تا استرس از او دور شود. مرتضی نیاز به ریکاوری ذهنی دارد و مردم نیز باید او را حمایت کنند.

بدهی‌ها کمر استقلال را شکسته است

وی در واکنش به شعارهای هواداران استقلال علیه امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه گفت: از شخص خاصی طرفداری نمی‌کنم، اما می‌دانم باشگاه چقدر بدهی‌های انباشته داشت که آنها را پرداخت کرد. به حساب باشگاه خیلی پول آمد اما مدیران مجبور شدند به دلیل بدهی به 64 نفر آنها را در اولویت قرار دهند.

این بدهی‌ها از کجا آمد؟ شاید بخشی برای یکی دو فصل گذشته باشد، اما بقیه بدهی‌ها برای چه زمانی بود؟ فتحی وقت نکرده درباره سیاست‌گذاری آینده باشگاه جلسه بگذارد و برنامه‌‌ریزی کند. باور کنید بدهی‌ها کمر استقلال را می‌شکند. به این مشکلات باید بدهی به هتل‌ها، رستوران‌ها و ... را هم اضافه کرد.

تعجب می‌کنم چرا عوامل باشگاه از فتحی حمایت نمی‌کنند

مدیر آکادمی استقلال تصریح کرد: هوادار در هر شرایطی حق دارد که از مدیرعامل، هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان انتقاد کند. اگر ما استقلالی شدیم، به خاطر وجود هواداران بود. بنابراین، نمی‌توان از هوادار ایراد گرفت که چرا انتقاد می‌کند. باید شفاف‌سازی می‌کردیم که چقدر بدهی داریم.

طبیعتا وقتی تیم نتیجه نگیرد، هوادار ابتدا سراغ مدیرعامل رفته و سپس کادر فنی و در نهایت بازیکنان. هر مدیرعاملی که در سال‌های اخیر تیم تحت مدیریت او نتیجه نگرفته، تغییر کرده است.

متأسفانه کسانی که کنار فتحی هستند، وحشت دارند از او حمایت کنند، چون تصور می‌کنند که اگر مدیرعامل جدید بیاید، آنها را به خاطر حمایت از فتحی بیرون می‌کنند. ما در خود باشگاه مشکل داریم. در این مدت تنها اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه از فتحی حمایت کرده است.

تعجب می‌کنم که چطور معاون باشگاه و کسانی که در ساختمان باشگاه هستند، مصاحبه‌ای نمی‌کنند. خود من به دلیل مشغله‌ای که فتحی داشته، نتوانسته‌ام با او صحبت کرده و تنها از طریق «ویس» در واتس آپ با او در ارتباط هستم. این شرایط خوب نیست که افراد در باشگاه ساکت باشند تا مبادا با رفتن فتحی خودشان از استقلال حذف شوند.

از اظهارات فتح‌الله‌زاده تعجب می‌کنم

حاجیلو در خصوص درگیری‌های لفظی بین فتحی با برخی مدیران پیشین باشگاه از جمله علی فتح‌الله‌زاده و کاظم اولیایی گفت: از فتح‌الله‌زاده تعجب می‌کنم که برخی صحبت‌ها را مطرح کرده است. فتح‌الله‌زاده سالیان سال در استقلال زحمت کشیده است، کاظم اولیایی هم همینطور.

سال‌های سال با فتح‌الله‌زاده کار کرده‌ام و تعجب می‌کنم در شرایطی که تیم نتیجه نگرفته، چنین صحبت‌هایی مطرح شود. همه به خاطر داریم که وقتی استقلال در زمان هدایت مرحوم ناصر حجازی نتیجه نگرفت، فتح‌الله‌زاده او را عوض کرد و فیروز کریمی را سرمربی استقلال کرد.

فکر می‌کنید چرا فتح‌الله‌زاده این کار را کرد؟ چون همه از رسانه‌ها گرفته تا در و دیوار از حجازی انتقاد می‌کردند، اما با آمدن کریمی به جای حجازی شرایط استقلال بهتر شد؟ شاید اگر زمان به عقب بازگردد، فتح‌الله‌زاده این کار را نکند.

فتح‌الله‌زاده از فتحی حمایت می‌کرد

وی افزود: جالب است که برخی‌ها بعد از مرگ حجازی، «ناصرخانی» شدند! فتح‌الله‌زاده به خاطر هجمه‌ای که وجود داشت، حجازی را عوض کرد، اما شرایط استقلال نه تنها بهتر نشد که بدتر هم شد. این تصمیم، نمره منفی برای مدیرعامل است.

در مجالسی که فتح‌الله‌زاده را دیدم، از فتحی حمایت می‌کرد، اما الان نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که در این موقعیت صحبت می‌کند. از فتح‌الله‌زاده بعید بود چنین حرف‌هایی بزند. فکر می‌کنم شیطنت‌هایی می‌کنند، چون هیچ‌کسی به اندازه فتح‌الله‌زاده، اولیایی، آشتیانی و قریب نمی‌تواند شرایط فعلی مدیریت باشگاه را درک کند.

دو فصل پیش زمان شفر نیز این شرایط وجود داشت و رضا افتخاری که مدیر درستکاری بود، تغییر کرد. افتخاری به افرادی اعتماد کرد که نتیجه‌اش 5 سال محرومیت شد.

آدم با صداقت که نباید محروم شود، آن هم به خاطر اشتباه شخص دیگری. اگر من در آکادمی استقلال اشتباهی مرتکب شوم، گناه فتحی چیست؟ او به من اعتماد کرده و نباید از اعتمادش سوء استفاده کنم. حرمت افتخاری هم باید حفظ می‌شد، چرا که او آدم معمولی نبود.

مدیر آکادمی استقلال در رابطه با اینکه فتحی سراغ گری هوپر رفت که مدیربرنامه صهیونیستی داشت و اینکه استراماچونی از جذب این بازیکن ابراز بی‌اطلاعی کرده است، گفت: هر کسی شرایط خودش را دارد. باشگاه نمی‌دانست طرف مقابلش با چه کسانی کار می‌کند.

در مورد ابراز بی‌اطلاعی استراماچونی هم چیزی نمی‌توانم بگویم، چون شناختی از شخصیت این مربی ندارم. استراماچونی مربی بزرگی است، اما اینکه دارای چه شخصیتی است، نمی‌دانم چون من خیلی کنار او حضور نداشتم.

از اظهارات شفر تعجب کردم

حاجیلو در ادامه گفت‌وگ با خبرگزاری تسنیم درباره اظهارات عجیب وینفرد شفر علیه ایران گفت: از اظهارات شفر تعجب کردم. او در ایران بود و دید که مردم در خیابان، تلویزیون و مجلس چطور از شرایط اقتصادی و سیاسی انتقاد می‌کند پس ترسی در کار نبود. مردم حتی از عملکرد وزیران نیز انتقاد می‌کنند.

پس این افرادی که انتقاد می‌کنند، چه کسانی هستند؟ اگر شفر درباره معاونان باشگاه یا مدیریت استقلال انتقاد می‌کرد، بحث دیگری بود، اما از کسی که پسرش را به ایران آورد تا در استقلال کار کند تعجب می‌کنم چنین حرف‌هایی را مطرح کند.

به استراماچونی اطلاعات غلط دادند

وی با اشاره به عدم حضور مربی ایرانی در کادر فنی استراماچونی تصریح کرد: استراماچونی مربی ایرانی قبول نمی‌کند، چون اعتماد ندارد. چرا؟ چون به او اطلاعات ناقصی دادند. اگر جواد زرینچه سرپرست تیم نبود، در نقش مربی می‌توانست خیلی به استراماچونی کمک کند.

خیلی از چهره‌ها از جمله مهدی پاشازاده، رضا حسن‌زاده، محمد نوازی، سیروس دین‌محمدی و ... می‌توانستند کمک کنند. مربی هنوز به ایران نیامده، به او گفته‌اند مربی ایرانی کنار خودت نداشته باش. نمونه‌اش صحبت‌هایی بود که درباره فرهاد مجیدی مطرح کردند. آقایان گفتند وقتی رفتند چرا مجیدی ماند. این مسئله چه ربطی دارد؟ وقتی مدیریت قصد تغییر دارد به یکی از اعضای کادر فنی می‌گوید بمان تا مربی جدید پیدا کنیم.

شفر چند نفر را داشت که همه اطلاعات در رسانه‌ها را به او انتقال می‌دهند. یک بار به بیژن طاهری و اشکان نامداری گفت که اگر یک‌بار دیگر درباره فلان مسئله اظهانظر کنید، بیرون‌تان می‌کنم.

مربی نباید از کار اصلی خودش دور شده و به مسائل جانبی توجه کند. از آدم پخته‌ای چون شفر که شال گردن آبی به هواداران نشان می‌داد، تعجب کردم که این قضاوت را انجام داده است.

پیشکسوتان به جای انتقاد، حمایت کنند

حاجیلو در پایان گفت: من پیشکسوت استقلال نیستم و مانند هوادار سکونشین هستم. از پیشکسوتان می‌خواهم مسائل حاشیه‌ای را کنار گذاشته و به استقلال کمک کنند. مسائل حاشیه‌ای روی بازیکن اثر می‌گذارد. اگر نمی‌توانند کمک کنند، حداقل انتقاد نکنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:45 - 1398/07/28
والله خجالت هم خوب چیزیه
با سه تا تیم در پیت بازی کردین و به زور بردید
دوتا از تیم ها لیگ.یکی بودند
و اون یکی هم رتبه آخر جدول رو داره
چرا اینقدر پر رو هستید
از هواداران متعصب و واقعی استقلال خجالت بکشید
United States
04:31 - 1398/07/28
اقای حاجیلو عزیز اتفاقا هر پیشکسوتی که الان سکوت کنه به استقلال خیانت کرده،چطور میشه با این همه افتضاحات مدیریتی اقای فتحی باز هم حمایت کرد،مگه میشه در مقایل نابود کردن استقلال سکوت کرد؟؟اقای حاجیلو من همیشه تو رو شبیه به حجازی میدانستم اما با این حرفات فهمیدم که اشتباه کردم و حجازی فقط و فقط ی نفر بود
Iran, Islamic Republic of
05:41 - 1398/07/28
من هم موافقم فتح الله زاده نباید این حرفهارو بزنه ولی شما نون به نرخ روز خورا شما نمک نشناسا هم صحبت نکنید بهتره اگه امثال تو رو فتح الله زاده به استقلال نمی اورد الان اینطوری حرف نمیزدی غم بیکاری بهتره تا نون به نرخ روز خور باشید
Iran, Islamic Republic of
06:25 - 1398/07/28
خدا به داد هواداران برسد که نمیدانند در این
آشفته بازار بخاطر پول و مقام به صحبت های
چه کسی اعتماد کنند.
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/07/28
تازمانی که تیم دولتی هستش وسلطانی فروزیرورزش استقلال همینه که هست
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/07/28
کاش پاشازاده رو کمک مربی کنند
Iran, Islamic Republic of
04:05 - 1398/07/29
آقای حاجیلو چرا نمیخاین قبول کنید فتحی به درد استقلال نمیخوره استقلال از این که هست نابودگر میکنه پس حداقل بزارین کادر فنی به کارش ادامه بده آقای زرینچه خودش ی پایه تیمه آدم یاد منصور خان میداره ایشالا امسال جام میگیریم اگه حاشیها بزارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر