فال روزانه ۲۸/ ۰۷/ ۱۳۹۸
۹۲۰۱۹۲
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
۳۹۵۳
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه یک شنبه 28 مهر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالی سرشار از مهر و محبت را در پیش‌رو دارید و با اخلاق خوش، دل افراد زیادی را به‌دست خواهید آورد. این سال، سال عشق‌و‌عاشقی است و اگر تاکنون به کسی دل نداده‌اید در سالی که پیش‌رو دارید دلباخته کسی خواهید شد و از جان و دل عاشقش می‌شوید. ماه آبان که در پیش‌رو دارید را به فکر و تأمل اختصاص دهید و تا می‌توانید دانش خود را افزایش دهید، زمانی که برای ارتقای خود قائل شده‌اید بی‌نتیجه نمی‌ماند و آذر یا دی‌ماه امسال موقعیت بسیار خوبی برای شما فراهم می‌شود که با تکیه بر اندوخته فکر و دانش، از این فرصت به‌بهترین نحو ممکن می‌توانید استفاده کنید. در بهمن‌ ماه شرایطی برای مسافرت فراهم می‌شود و می‌توانید به جاهایی بروید که تاکنون آرزوی سفر به این مکان‌ها را داشته‌اید. اسفند ماه امسال یکی از نزدیکان به شما رو می‌کند و رازی مهم را در میان می‌گذارد. از اعتمادی که این دوست به شما داشته تشکر کنید و راز او را هرگز به کسی افشا نکنید، چرا که برملا کردن راز این دوست، دردسرهای زیادی را برای شما به‌دنبال دارد و وارد ماجرایی می‌شوید که آرزو می‌کنید ایکاش این راز را برملا نمی‌کردید. فروردین سال آینده را به رسیدگی به خودتان اختصاص دهید و تا می‌توانید استراحت کنید. دوستان شما در ماه خرداد به کمک‌تان نیاز دارند و دست یاری به سمت آنها دراز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز بسیار خوشی را در پیش‌رو دارید و احساس می‌‌کنید از درودیوار شادی و خوشی برای شما می‌بارد. حیف است که این احساس را به تنهایی تجربه کنید و دوستان و آشنایان را برای شام به‌ منزل خود دعوت کنید تا حسابی دور هم باشید و خوش بگذرانید. از آن دسته افراد خوش و بذله‌گویی هستید که همیشه به فکر شادی و خنده دیگران هستند. در نتیجه تا می‌توانید برای دوستان خود لطیفه تعریف کنید و دل آنها را شاد نمایید. فراموش نکنید در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و اکنون که حسابی سر کِیف هستید، دیگران را نیز مهمان این خوشی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که باید به تفکر اختصاص دهید و درباره آینده‌تان حسابی فکر کنید. مدتی است احساس می‌کنید چیزی از درون شما را می‌خورد اما دلیل این نگرانی را تشخیص نمی‌دهد. به‌این‌ترتیب پیشنهاد می‌‌کنیم اگر اهل مدیتیشن هستید، ساعتی ار روز را مراقبه و مدیتیشن کنید چه بسا به‌دلیل نگرانی خود پی‌ببرید. مدت‌ زیادی است که به طبعیت سر نزده‌اید و به‌‌همین دلیل احساس دل‌مردگی می‌کنید، امروز وقتی را برای گشت‌و‌گذار در پارک یا بیرون از شهر اختصاص دهید و با طبیعت آشتی کنید. مطمئن باشید وقت‌گذراندن در پارک، بیشتر از قدم زدن در پاساژ‌ها و مجتمع‌های تجاری حال شما را خوب می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

فرد بسیار خلاقی هستید و امروز خلاقیت شما به اوج رسیده است، اما به‌اندازه‌ای گرفتار کارهای منزل و محل‌کار هستید که فرصتی برای خلاقیت و ابداع کارهای جدید دست نمی‌دهد. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید روشی جدیدی برای رسیدگی به کارها پیدا کرده‌اید و فکر تازه‌ای در سر دارید. این فکرها را روی کاغذ بنویسید و مطمئن باشید روزی فرا می‌رسد که به کمک همین تفکرات، گره‌ای از کار شما باز شود. از خلاقیت خود کمک بگیرید و اجازه ندهید کارهای روزمره تفکر خلاقیت شما را نابود کند، اگر فرصت دست داد، چند ساعتی با خودتان خلوت کنید، به شما قول می‌‌دهیم از تنهایی و خلوت باخود احساس خوبی پیدا خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از آن دسته افرادی هستید که همیشه به‌اندازه‌ای غرق جزئیات می‌شوید که نگرش کلی به کارها را فراموش می‌کنید. به‌همین دلیل آنقدر به جزئیات زندگی حرفه‌ای خود توجه کرده‌اید که حساب زندگی شخصی‌تان از دست شما در رفته و تعادل خوبی میان کار و زندگی ندارید. در اینکه توجه به جزئیات اهمیت زیادی در زندگی دارد هیچ شکی نداریم، اما گاهی اوقات بهتر است وسواس‌ به‌خرج ندهید و با دیدی کلی به کار و زندگی نگاه کنید. در غیر این‌صورت زندگی شخصی شما به‌خطر خواهد افتاد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روزهای بسیار شلوغ و پرکاری را پشت‌سر گذاشته‌اید و امروز اصلاً حوصله کار ندارید و می‌‌خواهید استراحت کنید. به‌اندازه‌ای خسته هستید که حتی حوصله ندارید جواب سلام دوستان و اعضای فامیل را بدهید. نگران چنین رفتاری نباشید چرا که دوستان و اعضای خانواده کاملاً در جریان سختی‌هایی که گذرانده‌اید هستند و امروز به شما کمک می‌کنند تا حسابی استراحت کنید. امروز کاری از دست شما برای حل مشکلات بر نمی‌آید و فردا هم روز خدا است. در نتیجه حل مشکلات را به روزهای آینده موکول کنید. در یکی دو هفته آینده خبر بسیار خوشی به‌دست شما می‌رسد، این خبر به‌اندازه‌ای خوش است که تمام مشکلات را فراموش خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen
دوست عزیزی دارید که مدت‌ها است خبری از او بدست شما نرسیده و حسابی دلتنگ‌اش هستید. امروز این دوست عزیز به‌دیدار شما می‌آید. در نتیجه فرصت مناسبی را برای گفت‌و‌گو با این دوست قدیمی کنار بگذارید تا با خیال راحت بنشینید و از روزهای خوش گذشته صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که گرفتاری‌های زندگی شما را از ابراز محبت به اعضای خانواده بازداشته است، امروز زمان جبران فرا رسیده و حتی اگر آب دست‌تان است زمین بگذارید و به اعضای خانواده رسیدگی کنید. محبت شما برای آنها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید ارزشمند است و اعتماد به‌نفس اعضای خانواده را افزایش می‌دهد. یکی از دوستان یا فامیل به کمک شما نیاز دارید،‌ دست رد به سینه او نزنید و هرکاری که از دست‌تان برمی‌‌آید را برای او انجام دهید. مطمئن باشید این رفتار شما نادیده گرفته نخواهد شد و دوست‌ شما در فرصت مناسب، لطفی که به‌ او کرده‌اید را جبران خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید حس‌و‌حال اطرافیان را بیشتر از همیشه می‌فهمید و به‌‌همین دلیل نیز می‌خواهید وقت بیشتری برای حل مشکلات دیگران اختصاص دهید. اما امروز روزی نیست که به‌فکر بازکردن گره‌ای از مشکلات دیگران باشید، چرا که به‌اندازه کافی گرفتاری دارید. در نتیجه برنامه‌هایتان را طوری تنظیم کنید که از حس و حالی که دارید برای پیش‌برد کارها کمک بگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

احساس می‌‌کنید فرد خلاقی هستید اما هرگز فرصت دست نداده‌ تا این خلاقیت را امتحان کنید و به‌همین دلیل نیز فکر می‌کنید که حق شما خورده شده و کسی به استعدادتان پی‌نبرده است. امروز زمان آن رسیده که خودتان را دست‌کم نگیرید و در زمینه‌ای که فکر می‌کنید استعداد و خلاقیت دارید، مشغول به کار شوید. به شما قول می‌دهیم کاری که انجام می‌دهید نظر اطرافیان را جلب می‌کند و بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را برای ادامه کار تشویق خواهند کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از دست دوستی حسابی دلخور شده‌اید و مدتی است که با او حرف نمی‌زنید یا به او کم‌محلی می‌کنید. امروز بهترین زمان برای کنار گذاشتن دلخوری‌ها است. گذشته‌ها گذشته‌ است و پیشنهاد می‌‌کنیم کینه‌ها را کنار بگذارید و با دوستی که زمینه دلخوری شما را فراهم کرده از باب دوستی وارد شوید. به قول قدیمی‌ها محبت، محبت می‌آورد و مطمئن باشید این دوست نیز مدت زیادی است که منتظر بود کسی پا پیش بگذارید و زمینه آشتی شما را فراهم کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزها است که قصد کرده‌اید به‌بازار بروید و تا آخرین ریال حساب‌بانکی‌تان را خرج کنید. اما حرف ما را زمین نیاندازید و امروز قید خرید را بزنید، چرا که مشکلات زندگی باعث شده تا حوصله‌تان سر برود و برای تنوع و تغییر روحیه به‌خرید بروید. خریدی که از روی عجله انجام شده باشد، خرید درست‌و‌درمانی نیست و مطمئن باشید که در آینده پشیمان خواهید شد. درعوض به‌جای رفتن به مجتمع‌های تجاری، فرصتی را به مراقبه و تفکر در خصوص مشکلات زندگی اختصاص دهید و مطمئن باشید شرکت در کلاس یوگا یا ورزش‌هایی از این دست، حال شما را از هر خریدی بهتر می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز عجیبی را در پیش‌رو دارید و بدون آنکه دلیل خاصی داشته باشد، حسابی احساساتی شده‌اید و می‌خواهید سفره دل‌تان را پیش هرکسی باز کنید. اما بهتر است جلوی خودتان را بگیرید و راز دل‌‌تان را پیش هرکسی افشا نکنید. تنها اعضای خانواده هستند که می‌توانید روی آنها حساب‌باز کنید و اگر ازدواج کرده‌اید یا معشوق و دلداری دارید، بعدازظهرِ امروز دست او را بگیرید و بیرون بروید تا در شرایطی مناسب رازی که مدت‌ها است در سینه نگه‌داشته‌اید را با او در میان بگذارید. در یکی دو هفته آینده جلسه کاری مهم، یا مهمانی رسمی باشکوهی درپیش‌رو دارید، از هم‌ اکنون آماده این مراسم باشید، چرا که در این مراسم خبرهای خوشی به‌دست شما خواهد رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج