چین: هیچ نیرویی نمی‌تواند مقابل اتحاد ما بایستد
۹۲۰۸۶۴
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۹۰۱۷
وزیر دفاع چین با اشاره به اینکه حل مساله تایوان بزرگترین منفعت ملی چین است تاکید کرد هیچ نیرویی نمی‌تواند مقابل اتحاد چین بایستد.

خبرگزاری تسنیم: وزیر دفاع چین با اشاره به اینکه حل مساله تایوان بزرگترین منفعت ملی چین است تاکید کرد هیچ نیرویی نمی‌تواند مقابل اتحاد چین بایستد.

"وی فنگ" امروز دوشنبه گفت که حل "مساله تایوان" بزرگترین منفعت ملی چین است و هیچ نیرویی قادر نیست مقابل اتحاد چین بایستد.

چین: هیچ نیرویی نمی‌تواند مقابل اتحاد ما بایستد

وی ادامه داد: فعالیت‌های جدایی طلبانه محکوم به شکستند.

تایوان جزیره نیمه خودمختار محسوب می‌شود و به دلیل ارتباطش با آمریکا برای چین به مساله ای حساس تبدیل شده است. این جزیره قرار است در ماه ژانویه شاهد برگزاری انتخابات برای برگزیدن رئیس اجرایی آن باشد.

اوایل ماه جاری وزارت خارجه چین به انتشار جزییات یادداشت تفاهم آمریکا و تایوان بر سر فروش تسلیحات واکنش نشان داد و تاکید کرد: «ما اکیداً از آمریکا می خواهیم به تعهدات خود با چین پایبند باشد؛ اصل چین واحد و مقررات سه اعلامیه مشترک چین و آمریکا را رعایت کند؛ و همچنین ضمن دست برداشتن از دخالت در امور داخلی چین، فروش سلاح به تایوان را متوقف کند و نسبت به مسایل مربوط به تایوان مناسب برخورد کند تا از آسیب رساندن پیوسته به روابطش با چین و صلح و ثبات تنگه جزیره تایوان پرهیز شود.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:58 - 1398/08/01
ن عمو کی میتونه جلو شما ب ایسته شما ک یک میلیار وسیصد و خردی جمعیت داری ودومین اقصاد دنیا هستید با این همه جمعیت کی میتونه جلوتون بایسته تازه با این موشکی ک تو روز ملی چین رونمایی کرد

لامصب شما نقطه ب نقطه امریکا را با این موشک نابودی میکنی نمیگفتی ما هم میدونستیم ک نمیتونند جلوتون بایستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج