توصیه جالب به کین؛ به سیتی برو نه یونایتد!
۹۲۱۸۸۰
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
۴۹۷۰ 
بازیکن سابق تاتنهام، معتقد است که هری کین به منچستریونایتد نخواهد رفت، اما منچسترسیتی یکی از گزینه‌های او خواهد بود.

خبرورزشی: چند روز پیش بود که روی کین اسطوره باشگاه منچستریونایتد در اظهار نظری عنوان کرد که این باشگاه باید برای جذب هری کین اقدام کند. کین معتقد است که تنها این مهاجم انگلیسی است که می‌تواند مشکل گلزنی شیاطین سرخ را حل کند. هر چند که به نظر می‌رسد جدایی هری کین از باشگاه تاتنهام امری بسیار دشوار باشد چراکه این فوق ستاره انگلیسی قیمت بسیار بالایی دارد و قطعاً تاتنهام به راحتی راضی به فروش او نخواهد شد.

جیمی اوهارا، بازیکن انگلیسی و سابق تاتنهام، اما معتقد است که هری کین منچستر یونایتد را برای مقصد بعدی خود انتخاب نخواهد کرد. با این وجود اوهارا حضور هری کین را در منچستر سیتی نفی نمی‌کند. او در این باره گفت: اگر قرار است ۲۰۰ میلیون پوند بابت جدایی شما پرداخت شود آیا با این هزینه به منچستر یونایتد خواهید رفت؟

توصیه جالب به کین؛ به سیتی برو نه یونایتد!

با وجود این که منچستر یونایتد تاریخ بسیار بزرگی دارد، اما به نظر من در مقطع کنونی تاتنهام باشگاه مناسب‌تری برای کین است. اگر او بخواهد تاتنهام را ترک کند، قطعاً دوست دارد به جایی برود که در آن جا بتواند جام‌های زیادی کسب کند و از نظر من این باشگاه منچستر یونایتد نخواهد بود.

من همچنین بعید می‌دانم که او راهی فوتبال اسپانیا شود. من فکر می‌کنم که او می‌خواهد رکورد آلن شیرر را در لیگ‌برتر جابجا کند و به همین خاطر در انگلیس خواهد ماند. تنها باشگاهی که من برای هری کین به آنجا متصور هستم منچسترسیتی خواهد بود. آن‌ها در حال حاضر آگوئرو را دارند که پا به سن گذاشته است و قطعاً در آینده به دنبال جانشینی برای او خواهند بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج