کاپیتان یوونتوس: حداکثر دو سال دیگر بازی می‌کنم
۹۲۲۰۹۶
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
۳۴۸۱ 
کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس درباره برنامه خود برای آینده‌اش شفاف‌سازی کرد و گفت که تمایلی به ورود به عرصه مربیگری ندارد.

خبرگزاری تسنیم: جورجو کیلینی مدافع میانی و کاپیتان مصدوم تیم فوتبال یوونتوس که به دلیل پارگی رباط صلیبی تا اوایل سال 2020 به میادین باز نخواهد گشت، می‌گوید حداکثر تا دو سال دیگر در میادین حضور خواهد داشت.

کیلینی 35 ساله به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: من یکی دو سال دیگر و نه بیشتری بازی خواهم کرد. بعد از آن هم دوست دارم نقشی مدیریتی داشته باشم اما می‌خواهم این کار را در کمال آرامش شروع کنم.

کاپیتان یوونتوس: حداکثر دو سال دیگر بازی می‌کنم

اشتباهی که ما فوتبالیست‌ها می‌کنیم این است که فکر می‌کنیم به محض تمام شدن دوران بازیگری‌مان باید وارد مقطع بعدی شویم چون آماده انجام این کار هستیم.

وقتی شما دست از بازی کردن می‌کشید، بین 35 تا 40 سالگی، البته اگر خوش‌شانس باشید و تا آن زمان بازی کنید، فکر می‌کنید که همه چیز را درباره فوتبال می‌دانید اما وقتی که وارد حیطه مدیریت فوتبال می‌شوید، می‌بینید افراد زیادی در سن و سال شما هستند که حداقل 15 سال سابقه اجرایی دارند.

حتی ممکن است افرادی باشند که 10 سال از شما جوان‌تر باشند اما 10 سال سابقه کاری بیشتر داشته باشند. بنابراین شما باید این فاصله را جبران کنید و با تواضع آن را بپذیرید. یک مدیر می‌تواند مانند رئیس یک شرکت باشد که باید به امور حداقل 50 تا 60 نفر رسیدگی کند.

کیلینی درباره اینکه آیا برنامه‌ای برای مربیگری دارد یا خیر هم اظهار داشت: برای مربیگری شما نه تنها باید مدرک مربیگری داشته باشید بلکه باید بتوانید فشار این کار را تحمل کنید و برای هر مدل فداکاری آماده باشید. مربیگری از آن مسئولیت‌هایی نیست که من در حال حاضر احساس کنم برای آن آماده‌ام.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج