گواردیولا: اینگونه باشیم آخر فصل سقوط می‌کنیم!
۹۲۲۵۰۳
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
۴۸۹۴ 
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی به انتقاد از سبک بازی تیمش در نیمه اول دیدار برابر آستون ویلا پرداخت.

ورزش سه: سیتیزن ها امروز موفق شدند با سه گل آستون ویلا را مغلوب کرده و با انجام یک بازی بیشتر نسبت به لیورپول، فاصله خود را با صدر به سه امتیاز برسانند. اما پپ گواردیولا از نمایش نیمه اول تیمش راضی نیست و معتقد است اینگونه سیتی نامزد سقوط خواهد بود.

پپ گواردیولا گفت: "شش روز پیش ما هشت امتیاز کمتر از لیورپول داشتیم و حالا در فاصله سه امتیازی صدر جدول هستیم. اما من نگران جدول نیستم، من از سبک بازی سیتی نگران هستم. اگر ما در دیگر بازی ها مانند نیمه دوم دیدار امروز بازی کنیم در پایان فصل قهرمان خواهیم شد و من به این موضوع اطمینان دارم.

گواردیولا: اینگونه باشیم آخر فصل سقوط می‌کنیم!

اما اگر ما به همان سبکی که در نیمه اول نشان دادیم بازی کنیم، با فاصله زیادی نسبت به صدرنشینان در پایین جدول و منطقه سقوط قرار خواهیم گرد. این نظر من نه فقط در این فصل بلکه برای همیشه است. در نیمه دوم بهتر بودیم. یک گل زود هنگام در نیمه دوم به ما کمک کرد و ما به سبک معمول خود بازی کردیم، اما باید سعی کنیم 90 دقیقه اینگونه باشیم، نه فقط 45 دقیقه.

آنچه من از بازی رحیم استرلینگ بیشتر از همه چیز دوست دارم این است؛ بعد از زدن سه گل برابر آتالانتا، یک پاس گل و گرفتن یک پنالتی، همه رسانه ها از او تعریف کردند و معمولا بازیکنان در بازی بعدی به دنبال اثبات دوباره خود هستند، اما استرلینگ کاملا بر عکس عمل کرد. به فیل فودن نگاه کنید، او 25 دقیقه بازی کرد اما انگار این بازی 15 دقیقه آخر زندگی او بود."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج