بازداشتِ فروشندگانِ لباس‌هایِ نامتعارف در کرج
۹۲۲۹۷۴
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
۶۸۸۵
تولیدکنندگان پوشاک نمی‌دانند طرح‌های شیطان‌پرستی چاپ می‌کنند؛
رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج گفت: تولیدکنندگان پوشاک اطلاعات کمی در خصوص طرح‌های شیطان پرستی و فرقه‌های ضاله دارند و برخی سفارش‌دهندگان از نبود آگاهی و اطلاعات کم استفاده و طرح‌های نامتعارف شیطان‌پرستی و فرقه‌های ضاله را سفارش می‌دهند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج گفت: تولیدکنندگان پوشاک اطلاعات کمی در خصوص طرح‌های شیطان پرستی و فرقه‌های ضاله دارند و برخی سفارش‌دهندگان از نبود آگاهی و اطلاعات کم استفاده و طرح‌های نامتعارف شیطان‌پرستی و فرقه‌های ضاله را سفارش می‌دهند.

میر اسماعیل صدیق گفت: در کرج سه اتحادیه مربوط به پوشاک وجود دارد، اتحادیه‌های تولیدکنندگان پوشاک، پیراهن‌دوزان و تریکو، پوشاک را تولید کرده و فروشندگان آن را عرضه می‌کنند.

وی در ادامه افزود: برخی سفارش دهندگان از نبود آگاهی و اطلاعات کم تولیدکنندگان و چاپ کنندگان پوشاک استفاده و طرح‌های نامتعارف شیطان پرستی و فرقه‌های ضاله را به اتحادیه‌های مربوط سفارش می‌دهند، تولید کنندگان و خیاطان هم به دنبال دریافت سفارش هستند، قبول می‌کنند.

صدیق افزایش نظارت را امری ضروری دانست و اظهار کرد: باید نظارت بر تولید را بیشتر کنیم چون تا تولیدی نباشد واحد صنفی هم چیزی عرضه نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاهد عرضه کنندگانی مانند صفحه‌های اینترنتی، دست فروشان و شوهای خصوصی هستیم که عضو اتحادیه نیستند پس نظارتی هم بر آنها نیست.

وی افزود: البته تولیدی‌ها و چاپخانه‌های غیرقانونی و به اصطلاح زیر زمینی وجود دارد که باید به فعالیت آنها هم توجه شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج گفت: تهاجم فرهنگی از ما جلوتر حرکت کرده و مد جامعه ما را تعیین می‌کند، ما نباید از این موضوع غافل شویم. متاسفانه طراحی پوشاک در کشور متولی مشخصی ندارد و هرکس اظهار ریاست بر این مسند را دارد. باید از طرح‌های ایرانی_اسلامی و به روز استفاده کنیم تا به موفقیت برسیم.

وی در پایان وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک را تا حدودی مشکل ساز دانست و افزود: انتظار می‌رود با استان شدن منطقه البرز فکری هم به حال این وضعیت شود، وجود سه اتحادیه مرتبط با پوشاک باعث صرف هزینه و موازی کاری‌های بسیاری شده است که به نظر می‌رسد با تجمیع این سه اتحادیه نظارت بیشتر و کیفیت هم افزایش پیدا کند.

اخیراً با همکاری تعزیرات حکومتی البرز، بازرسی اصناف و اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز چند واحد عرضه کننده پوشاک نامتعارف پلمب و چند نفر هم در این رابطه دستگیر شدند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1398/08/06
یدونه بود سوپر بود یکی پوشیده بود
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1398/08/06
یه تیشرت بود پوزیشن ها روش نقش داشت!
پاسخ ها
ط
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
فروشنده چکارس برید در تولیدی گل بگیرید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
تولیدی هم میگه که فروشنده هاسفارش می دهند!بهم پاس می دهنند!
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1398/08/06
گرچه خیلی دیر عمل کردند اما خوبه وارد کننده وتولیدیهای آنها را متوقف کنید
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/08/06
این هم خدمت بە جامعە آخر لباس زورکی کە کسی تنش نمیکنە این چە کارهای هست میکنی برید بە داد اقتصاد کشور برسی بری دزدان بازاداشت کنی نە بازاری مظلوم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۷
اینم لازمه
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1398/08/08
این مکانها را مثل پلاسکو باید آتش زد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج