انتقاد تند ستاره سابق رئال مادرید از گرت بیل
۹۲۳۲۳۴
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
۳۵۲۴ 
پدراگ میاتوویچ، ستاره سابق رئال مادرید از رفتار گرت بیل در سالهای اخیر انتقاد کرد.

ورزش سه: پدراگ میاتوویچ، ستاره سابق رئال مادرید از رفتار گرت بیل در سالهای اخیر انتقاد کرد.

دوباره و در روزهای اخیر اخباری در مورد آغاز دوباره اختلافات بین گرت بیل و زین الدین زیدان و احتمال جدایی این ستاره ولزی از رئال مادرید شنیده شده است. پدراگ میاتوویچ با انتقاد از ستاره ولزی و گرانقیمت رئال مادرید، پروسه جدایی وی از این باشگاه را پیچیده توصیف کرد.

انتقاد تند ستاره سابق رئال مادرید از گرت بیل

پدراگ میاتوویچ گفت: "فکر می کنم گرت بیل بازیکن خیلی خاصی است. من شخصا وی را نمی شناسم، اما از چیزهایی که در مورد او خوانده ام، این نتیجه را می گیرم که او انسان بسیار خاصی است. به نظر می رسد تمام تمرکز گرت بیل روی رئال مادرید نیست و انگار او وظایف مهمتری نسبت به تیم و باشگاه خودش دارد. گرت بیل ابتدا به تیم ملی ولز، سپس گلف و در ادامه به رئال مادرید فکر می کند.

من با گرت بیل صحبت نکرده ام، اما شما هرگز نمی دانید که آیا می توانید روی او حساب کنید یا خیر، آیا گرت بیل با انگیزه و یا مصدوم است یا خیر، اما به یکباره می بینید که هنگام نزدیک شدن به بازی های ملی، شرایط او نیز بهبود می یابد.

رئال مادرید مادرید قصد داشت در تابستان گرت بیل را به فروش برساند، اما هیچ راه حلی پیدا نشد. شما باید تصمیم بگیرید، اما نمی دانید کار را از کجا شروع کنید و باید با چه کسی صحبت کنید. همچنین گرت بیل هنوز سه سال قرارداد دارد و این مسئله، اوضاع را پیچیده تر می کند."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج