خوشبینی میلان به جذب ستاره رئال
۹۲۳۹۸۸
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴
۵۸۹۹ 
لوکا مودریچ در صدر فهرست خرید زمستانی باشگاه میلان قرار دارد.

ورزش سه: سران باشگاه میلان از قیمت تعیین شده رئال برای لوکا مودریچ آگاه شده اند. میلان در طول تابستان 2019 به خریدن لوکا مودریچ علاقه مند بود. پائولو مالدینی و زونیمیر بوبان، مدیران ورزشی باشگاه میلان بر روی جذب بازیکنان باتجربه ای تمرکز دارند که از وضعیت کنونی خود در تیم هایشان رضایت ندارند و مودریچ هم در صدر فهرست تنظیم شده توسط بوبان حضور دارد.

خوشبینی میلان به جذب ستاره رئال

در واقع این بوبان است که بیش از هر کسی در باشگاه میلان آرزوی آوردن هموطن خود به سن‌سیرو را در ذهن دارد. طبق ادعای کالچومرکاتو، میلان می‌تواند با نصف قیمت تعیین شده در تابستان، مودریچ را در انتقالات ژانویه جذب کند. قرارداد مودریچ با رئال مادرید تنها تا 30 ژوئن 2020 اعتبار دارد و میلان آگاه شده است که به دلیل نزدیک شدن به پایان قرارداد، رئال حاضر به فروش مودریچ حتی با مبلغ 10 میلیون یورو خواهد شد. این در حالی است که دستمزد سالانه مودریچ در رئال 10 میلیون یورو است.

برنده توپ طلای 2018 که در تابستان 2012 با انتقالی حدودا 30 میلیون پوندی از تاتنهام به رئال مادرید پیوست، تاکنون در 309 بازی برای رئال در تمامی رقابت‌ها 18 گل به ثمر رسانده است. او به همراه رئال فاتح 15 جام، از جمله 3 لیگ قهرمانان اروپا شده است.

خوشبینی میلان به جذب ستاره رئال

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج