تهران دارای بیشترین آمار گازگرفتگی در کشور
۹۲۷۲۸۳
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
۳۲۹۹ 
بر اساس آخرین آمار اورژانس کشور از ابتدای مهر تا ۱۷ آبان ماه استان تهران با ۱۰۵ نفر بیشترین آمار مسمومیت با گاز CO (کربن‌منوکسید) را داشته است.

خبرگزاری ایسنا: بر اساس آخرین آمار اورژانس کشور از ابتدای مهر تا ۱۷ آبان ماه استان تهران با ۱۰۵ نفر بیشترین آمار مسمومشیت با گاز CO (کربن‌منوکسید) را داشته است.

تهران دارای بیشترین آمار گازگرفتگی در کشور

بر اساس آخرین آمار اورژانس کشور از ابتدای مهر تا ۱۷ آبان ماه استان تهران با ۱۰۵ نفر بیشترین آمار مسمومیت با گاز CO (کربن‌ منوکسید) را داشته است که از این تعداد ۳۸ نفر به مراکز درمانی اعزام و ۶۶ نفر در محل درمان شدند متاسفانه یک نفر در این استان بر اثر مسمومیت با گاز کربن منوکسید جان خود را از دست داد.

پس از استان تهران، خراسان رضوی با ۷۸ نفر بیشترین آمار مسمومیت با گاز CO (کربن‌ منوکسید) را در این بازه زمانی دارد. از این تعداد متاسفانه سه نفر فوت کردند و ۵۸ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

استان آذربایجان شرقی نیز در رتبه سوم گازگرفتگی قرار دارد. در این استان ۵۵ نفر به مراکز درمانی مراجعه کرده‌ و چهار نفر بر اثر گازگرفتگی جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، بر اساس اطلاعات اورژانس کشور بیشترین فوتی بر اثر مسمومیت با گاز کربن مونوکسید به ترتیب در استان فارس با شش نفر فوتی و در استان مازندران با پنج نفر فوتی گزارش شده است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/08/19
وقتی جمعیت زیاده بایدم امار بیشتر باشه
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/08/19
آمار گازگرفتگی توی تهران زیاده چون سگ ها توی تهران زیادن.خخخخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج