سلطانی‌فر: جلوی هتاکی برخی هواداران گرفته شود
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۲۷۸۳۸
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
۳۰۱۷
وزیر ورزش و جوانان در جلسه کمیته صیانت از ارزشهای فرهنگی و اخلاقی گفت : درموضوع صیانت از ارزش‌ها و اخلاق در میادین ورزشی باشگاه ها مسئولیت اصلی دارند و فدراسیون فوتبال هم باید پاسخگو باشد.

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان: دکتر سلطانی‌فر در نشست کمیته صیانت از ارزشهای اخلاقی و فرهنگی که با حضور مسئولان دستگاههای مختلف و اساتید دانشگاه برگزار شد با اشاره به اهمیت ورزش و اثر گذاری ان در جامعه گفت : از بالاترین رده مسئولین تا همه مردم به اتفاقاتی که در فوتبال و ورزش رخ می دهد حساس هستند.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد که خود رهبر معظم انقلاب نیز بر روی مسابقات ورزشی حساس هستند و همیشه در دیدارهایی که داشتیم ایشان رهنمود های خود را بیان می کنند و پیگیر مسایل ورزش کشور و نتایج قهرمانان هستند.

وی در بخش دیگر از سخنانش به حواشی رقابتهای لیگ اشاره کرد و افزود: در موضوع صیانت از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی در میادین ورزشی باشگاه ها مسئولیت اصلی دارند و فدراسیون فوتبال و سایر فدراسیون ها حتما باید پاسخگو باشد و سایر دستگاهها از برنامه ها و فعالیت های آنان حمایت می کنند.

وزیر ورزش و جوانان گفت : نگاه این کمیته تنها منحصر به فوتبال نیست بلکه مصوبات ان در سایر رشته ها مانند والیبال، بسکتبال و کشتی نیز باید توسط باشگاهها و فدراسیون های مربوطه دقیقا اجرا شود.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد هیچ مدیر باشگاه، بازیکن و مربی و حتی مسئولی اجازه ندارد با پرداختن به حواشی فضای امن و جذاب ورزش به ویژه فوتبال را پر التهاب کند.

وی از فدراسیون‌ها خواست با حاشیه پردازان که امنیت و ارامش خاطر مردم را بهم می زنند برخورد انضباطی کرده و در این مورد کوتاهی نداشته باشند.

وزیر ورزش گفت : باید جلوی بد اخلاقی و فحاشی و هتاکی بر خی طرفداران ورزشی گرفته شود و مردم باید در محیطی شاد و آرام و سالم بیننده رقابتهای ورزشی باشند.

دکتر سلطانی فر همچنین نقش رسانه ها را در کنترل حواشی بسیار مهم دانست و از نماینده رسانه ملی در این نشست خواست تا از مجریان و گزارشگران بخواهد در ارامش بخشی فضای ورزش کمک حال مدیران ورزش ، فدراسیون ها و باشگاهها باشند.

وزیر گفت : نقد کردن هیچ ایرادی ندارد و اتفاقا من طرفدار انتقاد صحیح، عالمانه و تقویت آگاهیهای مردم هستم ولی نقدها نباید منجر به ایجاد دغدغه و اضطراب برای مردم شود چرا که با ورزش باید دل مردم را شاد کنیم نه اینکه ایجاد استرس کنیم و وحدت ملی صدمه بخورد.

مسعود سلطانی فر گفت : جامعه شاد و با اعتماد به نفس برای کار و فعالیت و سازندگی آماده تر است و ورزش و بخصوص فوتبال می تواند نقش برجسته ای در افزایش شادکامی مردم داشته باشد.

وزیر ورزش گفت : توقع ندارم همه چیز را خوب جلوه دهیم ولی به شایعات هم دامن نزنیم و فضای ورزش را برای مردم تلخ نکنیم من از رسانه ها انتظار همکاری و ارامش بخشی فضای ورزش کشور را دارم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/08/20
خودتون باعث شدید که این وضعیت پیش بیاد در حالیکه باید از اول با این مسئله برخورد قاطع میکردید و بین تماشاگر نماهای تیمها تبعیض قائل میشدید .
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/08/20
تو تاج را برکنار کن یا مجبور به استعفا کن بیشتر این مشکلات حل میشود فقط یک ذره وجود میخواهد که بعید میدانم تو داشته باشی
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/08/20
جناب وزیر . بجای افتادن بجان هوادار ، لطفا به وضع اسف بار فدراسیون فوتبال رسیدگی کنین . شما به چه حقی پول دولت رو بی دلیل منطقی میریزین توی حلق این دوباشگاه و فدراسیونکه سرمنشاء تمام ناپاکیها در ورزش فونبال هستن .
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1398/08/20
باعث همه این ها تو خودت هستی اقا وزیز چون همه تیم ها به یک چشم نگاه نمیکنی فرق میزاری بین تیم ها
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/08/20
راستی هتک حرمت مادر دو شهید و دو جانباز چه عواقبی داره؟؟؟ اون هواداران تیم محلی چرا محاکمه نشدن؟؟؟
تاج بزرگ آسیا چهارفینال آسیا دو قهرمانی آسیا . لنگ علی عبده هم پشمک حاج عبدالله
Germany
03:05 - 1398/08/21
آره پنج سال جلوی انواع هتاکی و توهین وجنگ و درگیری تیم محبوبت رونگرفتی جلوی خیانت هواداران لنگ به تیم ملی و کی روش رو نگرفتی حالا از خاب بیدار شدی و دم ازپاکی میزنی.؟ کفتار . حالا لنگیا میان چرت میگن اما همین جا جوابتونومحترمانه میدم یک بار مدرک و منطق روقبول کنید .مگ شما لنگیا به سرکردگی برانکوه و پولهای هدایتی و رسانه ها کی روش و تیم ملی رو نکوبیدید و دعا نمیکردید ک تیم ملی ببازه ک کی روش بره؟ انکار نکنید تمام فیلمها و مطالبش هست و تاریخ ثبت شده. تنها رسانه ای ک خوب بود و حلال کارمیکرد همین رسانه بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر