آنری: قیمت په‌په را فراموش کنید، او زمان می‌خواهد
۹۲۸۷۹۲
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
۶۵۹۱
تیری آنری، اسطوره آرسنال از هواداران این تیم خواست قیمت بالای نیکلاس په‌په را فراموش کرده و متوجه باشند که ناکامی او بازتابی از وضعیت نابسامان فعلی آرسنال است.

ورزش سه: با شدت گرفتن انتقادات از نیکلاس په‌په، ستاره جدید آرسنال و متهم کردن او به اینکه کیفیتی در حد قیمت بالای پرداخت شده برای خریدش را ندارد، تیری آنری اسطوره این باشگاه از هواداران آرسنال خواست قیمت بالای نیکلاس په‌په را فراموش کرده و در عوض از این مهاجم تیم‌شان حمایت کنند.

په‌په که ملی‌پوش ساحل عاجی است فصل گذشته به لطف 22 گلی که برای باشگاه لیل به ثمر رسانده بود یکی از پرخواهان‌ترین استعدادهای اروپا بود. ولی او بعد از آنکه با قراردادی 93 میلیون دلاری راهی آرسنال شده در فصل جاری نتوانسته انتظارات را از خود برآورده کند و به همین علت به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

آنری: قیمت په‌په را فراموش کنید، او زمان می‌خواهد

تیری آنری، اسطوره آرسنال و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه از په‌په حمایت کرده و می‌گوید به او باید فرصت داده شود تا خودش را نشان دهد. آنری در گفتگو با یاهو اسپورتز در این باره گفت:" مردم باید قیمت او را فراموش کنند. په‌په که خودش نخواسته برای انتقالش به آرسنال آن قیمت پرداخت شود. وارد شدن به یک تیم جدید و سازگار شدن با یک سبک بازی جدید همیشه ساده نیست. همینطور که می‌دانیم لیگ برتر با لیگ فرانسه فرق دارد و برای سازگار شدن په‌په باید به او زمان داده شود".

آنری در ادامه گفت:" بازیکنی که با قیمت بالا به یک تیم جدید وارد می‌شود باید این را بداند که درباره‌اش حرف و حدیثهای زیادی درست خواهد شد و دائم هدف گرفته خواهد شد. ولی او باید به این حرفها گوش ندهد و خودش را نشان دهد".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج