۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم
۹۲۸۹۸۹
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۵
۱۳۷۹۰
یک کارشناس فوتبال درباره باخت تیم ملی به عراق هفت نکته را یادآوری کرد که ر مجموع به باخت ایران انجامید.

برترین‌ها: تیم ملی ایران در یک دیدار پرانتقاد در چهارمین دیدار خود در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 در برابر عراق تن به شکست دو بر یک داد تا حتی امیدهای صعود تیم ملی به جام ملت های آسیا در سال 2023 نیز به خطر بیفتد.

در همین ارتباط حمیدرضا صدر در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام نظراتش را نسبت به این بازی با عنوان "هفت نکته ای که از شکست مقابل عراق آموختیم " به این شکل مطرح کرده است.

هفت نکته ای که از شکست برابر عراق آموختیم:

یک: معمای جناح چپ حل نشده. گل زودهنگام عراقی ها با ارسال توپ از این جناح به ثمر رسید. تعویض زود هنگام میلاد محمدی خبر از دلشوره های ویلموتس از مدافعانش داد و آمدن وحید امیری به این منطقه تا حدی سامان بخش بود، ولی گل دوم عراق هم با سانتر توپ از همین جناح زده شد.

دو: بیرانوند، سنگربان تابستان پیش نیست.

سه: بازیکنان ما در نبردهای فیزیکی شکست می خورند، برخلاف عراقی ها که مثل همیشه آماده جنگ های تن به تن هستند. آمارها هشدار داده بودند مهند علی بازیکن تمام کننده عراق است، ولی او نیش خود را زد.

چهار: شاید زوج ابراهیمی - نورالهی ترکیب قابل قبول دفاعی را به رخ کشیدند، ولی نشانی از بازیسازی نیامد و بیرانوند بود که آن توپ های بلند را برای آزمون ارسال می کرد تا شاید ضربه های سرش گره کور را باز کنند که نکردند.

پنج: سنت قدیمی رویارویی با داور برقرار بود. با پرداخت قیمتی سنگین. با دریافت دو کارت زرد برای باتجربه ترین مرد میدان که قرار بود قلب تپنده تیم باشد، برای کاپیتان شجاعی.

شش: طعم دریافت گل پس از دقیقه نود مثل همیشه تلخ است، خیلی زیاد.

هفت: آرام آرام باور کرده ایم شاید تابستان دو هزار و بیست و دو را با تماشای بازی های دیگران سپری کنیم.

۷ نکته‌ای که از شکست مقابل عراق آموختیم

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج