ماجرای اتهام‌زنی به دختر محسن آرمین
۹۲۹۲۸۲
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
۹۷۷۴
مخالفان جریان اصلاحات و دلواپسان نقش‌آفرینی محسن آرمین در روند فعالیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان مطابق معمول اقدامات غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند و اقدام به انتشار تصویر دختر محسن آرمین با ادعایی دروغ کردند.

روزنامه آرمان ملی: مخالفان جریان اصلاحات و دلواپسان نقش‌آفرینی محسن آرمین در روند فعالیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان مطابق معمول اقدامات غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند و اقدام به انتشار تصویر دختر محسن آرمین با ادعایی دروغ کردند.

ماجرای اتهام‌زنی به دختر محسن آرمین

در عکس منتشر شده چند جوان در کنار هم هستند و دلواپسان در تشریح این عکس نوشتند: «مرضیه خانم هستن، دختر آرمین، اصلاح‌طلب کنونی. کارمند جان کری هستن الان. من فقط عاشق اون روسریشم که برای حفظ اسلام نگه داشته». اتهام‌زنی هم عادت همیشگی دلواپسان است و برایشان اهمیت ندارد ادعایشان سبب خنده و تفریح دیگران می‌شود چون ذره‌ای صداقت و صحت ندارد مثلا بر چه اساس ادعا کردند دختر آرمین کارمند جان کری است؟

مشخص است که دلواپسان نگران هستند. از یک سو هراس آن را دارند تا در اعترافات روح‌ا... زم به نقش آنها اشاره شده باشد مانند «محمدحسین رستمی» جوان 34 ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد».

یا از برنامه‌ریزی انتخاباتی اصلاح‌طلبان می‌ترسند که منتهی به پیروزی‌شان شود بنابراین سعی دارند با درگیر کردن ذهن بزرگان جریان اصلاحات مانع از برنامه‌ریزی انتخاباتی آنها شوند و در نهایت هم شاید این ترس را داشته باشند که اظهارات مادر فریدالدین حدادعادل درباره تاسیس مدرسه برای تحصیل فرزندش مانع رای‌آوری جریان اصولگرایی شود پس با اتهام‌زنی به دختر آرمین درصدد پوشاندن حواشی اطراف فرید حدادعادل هستند.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/08/25
کاری اصلاحات مصلاحات ندارم فقط یقین دارم این جریان دلواپس برای موفقیت هر رزیلتی انجام می دهد از خدا و قیامت هم ترس و ابایی ندارن
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1398/08/25
اقای آرمین چطوری تئورسین این انقلاب دروغی خاک برسرمردم ایران وبی وجود
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1398/08/25
نه بابا دختر مظلوم آقامحسن هم مثل دختر مظلوم وزیر بعدا گندش درمیاد. حاج حسن هم باآب وصابون دنبال شماها میگرده
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
لعنت بر کسی که بی مدرک حرف میزنه.
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/08/25
اصلاح طلب ، اصولگرا دیگه تمومه ماجرا ،
رأی بی رأی
United Arab Emirates
09:07 - 1398/08/25
خلاصه آسمان و سیمان کردی که سنگ اصلاح طلبان را به سینه بزنی، بهتر بجای فرار به جلو راجع به این عکس واینکه خبر واقعی چیه توضیح بدی
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/08/25
کارمند جان کری بودنش دروغ بوده یا عکس از اول دروغه .متن مقاله هیچ اشاره ای نکرده .گویا فقط اون تیکه کارمند بودنش دروغ بوده
پاسخ ها
حمید مشهدی
France
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
عکس دروغه، پاهاشون رو سانسور کردن و قسمت آخر متن رو هم حذف کردن. وگرنه موضوع اصلی همینه که دختر جناب آرمین با روسری و مینی ژوپ عکس گرفتن. از مرگ بر آمریکا گفتن، مرگ و بدبختیش نصیب ملت ما شد و آمریکاش هم قسمت مسئولین دزد و توله هاشون. فقط سر من و شما رو با کلمات قلمبه ای مثل اصلاح طلب و اصولگرا و کوفت و درد گرم کردن و برای عامل اصلی بدبختیهامون آدرس غلط دادن.
United States
15:38 - 1398/08/25
شما اسم ایشون رو در دانشگاه yale تایپ کن، خودت متوجه میشی چی دروغه!
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1398/08/25
نگران اینگونه تخریب ها نباشید حتما نتیجه عکس میدهد شما هم بجای انکار بهتراست تایید یا سکوت کنید .
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1398/09/01
حالا تو عکس کدوم یکی دختر ارمین هست؟ اصلا توی این عکس هست؟ یا نه اگر نیست خوب هیچ اگر هست اصلا بهم بگید این حسین ارمین کی هست؟
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/09/24
چرا عکس رو کامل نگذاشتید تا پاهاشو ملت ببینن
Iran, Islamic Republic of
04:57 - 1398/09/30
حالا چرا ساق پاشو سانسور کردید؟ اگه قرار به سانسور بود اون بنده خدا پاشو برای تبلیغ بیرون نمیانداخت. افساد طلب، دروغگو، خائن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
خدارسواکنه ا دمای دورووچندرنگ
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1398/12/14
حالا چرا در متن خبر اینقدر دلواپسان دلواپسان کرده اید. این آقا محسن شما خیلی آدم خوش سابقه ای است که صحبت انتقاد از مثلا حجابش را به چالش کشیده اید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج