تأثیرگذارترین چهره‌های سال ۲۰۱۹ از نگاه BBC
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۲۹۳۱۳
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
۲۱۸۵۰
امروزه با گسترش فضای مجازی، مردم بیشتر و بیشتر با زندگی افرادی آشنا می‌شوند که در سرتاسر دنیا کار‌های خاصی انجام می‌دهند و معروف شدن و حتی افزایش تعداد فالوئر‌های شبکه‌های مجازی این افراد، باعث می‌شود که جمعیت زیادی تحت تاثیر آن‌ها قرار بگیرند؛ البته این تاثیرات همیشه مثبت نیست و گاهی حتی عواقبی منفی دارد.

برترین‌ها: امروزه با گسترش فضای مجازی، مردم بیشتر و بیشتر با زندگی افرادی آشنا می‌شوند که در سرتاسر دنیا کار‌های خاصی انجام می‌دهند و معروف شدن و حتی افزایش تعداد فالوئر‌های شبکه‌های مجازی این افراد، باعث می‌شود که جمعیت زیادی تحت تاثیر آن‌ها قرار بگیرند؛ البته این تاثیرات همیشه مثبت نیست و گاهی حتی عواقبی منفی دارد.

مجله تایم (Time)، صرف‌نظر از تاثیرات مثبت یا منفی، فهرستی از تاثیرگذارترین افراد جهان در زمینه‌های مختلف، در سال ۲۰۱۹ تهیه کرده و آن‌ها را در چهار دسته‌بندی هنرمندان، نمادها، اسطوره‌ها و پیشگامان، ارائه داده است. با ما همراه باشید.

هنرمندان

دواین جانسون (راک)

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

دواین جانسون در زندگی، کار‌های مختلفی انجام داده؛ از زمانی که در کشتی کچ، یکی از بهترین‌ها بود، تا وقتی که پا به عرصه سینما و تلویزیون گذاشت و کار بازیگری، نویسندگی و تهیه‌کنندگی را برعهده گرفت.

او حتی خیریه‌ای برای کودکان بیمار نیز تاسیس کرد. این دومین باری است که راک در فهرست تاثیرگذارترین افراد سال قرار می‌گیرد. اولین بار در سال ۲۰۱۶ چنین اتفاقی افتاده بود.

گل گدوت، بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی «زن شگفت‌انگیز» (Wonder Woman) درباره او گفته: «او مصداق بارز این عبارت است که می‌گوید، شاید مردم چیزی را که گفتید، فراموش کنند؛ شاید کاری را که کردید نیز از یاد ببرند، اما هرگز احساسی را که به آن‌ها دادید، فراموش نخواهند کرد. دواین همیشه کاری می‌کند که افراد دوروبرش بهترین احساس ممکن را داشته باشند».


گروه BTS

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

گروه موسیقی BTS که اهل کره‌جنوبی هستند، در صنعت موسیقی کره پیشگام محسوب می‌شوند؛ آن‌ها پشت‌سر هم رکورد‌ها را می‌شکنند و پیامشان درباره سلامت روح و روان، از دست دادن و فقدان، عشق ورزیدن به خود و فردگرایی را به تمام دنیا می‌فرستند. آن‌ها در سازمان خیریه کودکان یونیسف نیز درباره کمک کردن و قدرت بخشیدن به کودکان سرتاسر دنیا سخن گفته‌اند.

هالسی، که اخیرا با گروه همکاری کرده، درباره آن‌ها گفته: «گروه BTS با پیام‌های مثبتش درباره اعتمادبنفس، پیچیدگی فلسفه پنهان در آهنگ‌های درخشانش، انرژی و هم‌افزایی زیاد و پیوند برادری در میان اعضا و در هر مرحله از کار و نیز اقدامات متعدد خیرخواهانه و انسان‌دوستانه‌اش، گام‌های بزرگی به‌عنوان الگوی میلیون‌ها طرفداری برداشته که عاشق این گروه هستند».


آریانا گرنده

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

شهرت آریانا از زمانی شروع شد که به‌عنوان ولنتین گربه در سریال Victorious بازی کرد و از آن‌پس هم تبدیل به خواننده و ترانه‌سرایی تمام‌وقت شد. او تا به امروز، جوایز متعددی برده و آهنگ‌هایش نیز رکورد‌های زیادی را شکسته که همین امر او را تبدیل به یکی از ده نفری کرده که بیشترین تعداد فالوئر‌های اینستاگرام را دارند. او فعال حقوق زنان نیز هست.

ترویه سیوان، خواننده و ترانه‌سرا، درباره او گفته: «آریانا، در عرض چند ماه، نه یک آلبوم، بلکه دو آلبوم داشته که رکورد‌ها را شکسته؛ که آلبوم دومش، «متشکرم، بعدی» (Thank U, Next) تنها در عرض چند هفته نوشته شد. او قوانین را می‌شکند و موسیقی را می‌فهمد. عشق او به طرفدارانش و به موسیقی، راهنمای هریک از اقداماتش به‌شمار می‌آید».


بری لارسون

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

او بازیگر شناخته‌شده‌ای است و اخیرا نقش «کاپیتان مارول» را نیز در سری فیلم‌های دنیای سینمایی مارول ایفا کرده است. او در حوزه مسائل اجتماعی و سیاسی نیز فعال است و کمپین‌هایی برای برابری جنسیتی برگزار می‌کند.

تسا تامپسون، بازیگر هالیوودی، که در فیلم سینمایی «انتقامجویان: پایان بازی» (Avengers: Endgame) با او همبازی بوده، درباره او گفته: «بری لارسون، چه در جلوی دوربین و چه پشت ان، یک جنگجو است.

او اولین بازیگر زنی است که نقش اصلی فیلم اختصاصی یک ابرقهرمان زن را در دنیای سینمایی مارول برعهده گرفته است، اما وقتی که در جلوی دوربین، مشغول رکوردشکنی نیست، برای برابری جنسیتی و نیز پایان دادن به اذیت‌وآزار جنسی در محیط‌های کاری مبارزه می‌کند.


رهبران

گرتا ثانبرگ

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

نام گرتای ۱۶ ساله، فعال زیست‌محیطی در فهرست ۱۰۰ رهبر برتر وارد شده است. این دختربچه مدرسه‌ای سوئدی، کمپینی درجهت اگاه‌سازی مردم از تغییرات آب‌وهوایی و تشویق دولت‌ها به اقدامی درجهت رفع آن، تشکیل داده و رهبری اعتراض‌کنندگان را در سرتاسر دنیا برعهده گرفته است. او یکی از جوانترین افرادی است که تاکنون کاندیدای جایزه صلح نوبل شده است.

اما گونزالز که خودش یک کمپینر است، درباره او گفته: «گرتا ثانبرگ، قدرتش را در درون ما دید و ما هم به‌نوبه خودمان، قدرتمان را در او مشاهده کردیم. گرتا با شروع مبارزه در کشور خودش، سوئد، برای داشتن آینده‌ای عاری از آلودگی، تخریب زیست‌محیطی و تغییرات آب‌وهوایی، الهام‌بخش دانش‌آموزان بااراده است و باعث خجالت بزرگسالان بی‌تفاوت».


نماد‌ها

تیلور سوییفت

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

تیلور از ۱۴ سالگی، وارد حرفه موسیقی شد و از آن زمان تاکنون، رکورد‌های زیادی را شکسته، آلبوم‌هایش بیش از ۵۰ میلیون نسخه فروش داشته و تیلور تبدیل به یکی از خوانندگانی شده که پرفروشترین آلبوم‌های تمام تاریخ را داشته است. او از خیریه‌های متعددی در ارتباط با حمایت از کودکان، پشتیبانی می‌کند و حامی سرسخت حقوق زنان نیز هست.

شاون منز، موزیسین معروف که دوست تیلور نیز هست، درباره او گفته: «تیلور باعث می‌شود که افراد مسن، احساس جوانی کنند و افراد جوان نیز احساس کنند که هرکاری از دستشان برمی‌آید. این اتفاق، واقعا پدیده نادر و ویژه‌ای است. اگر من بخواهم تنها به یک هدف در زندگی و حرفه‌ام دست پیدا کنم، همین است».


میشل اوباما

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

این چهارمین بار است که میشل اوباما، بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا در سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ و همسر باراک اوباما، در این فهرست قرار می‌گیرد.

او در طول این سال‌ها، فعالیت‌های زیادی به‌عنوان حامی مردم درجهت آگاهسازی از فقر، آموزش و تحصیلات، تغذیه، فعالیت جسمی و غذای سالم انجام داده است. او وکیلی مجرب و نویسنده نیز هست و کمپینی برای اشاعه پیام برابری جنسیتی در سرتاسر دنیا تشکیل داده است.

بیانسه، خواننده معروف هالیوودی که دوست میشل نیز هست، درباره او گفته: «من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که دخترانم و پسرم در دنیایی زندگی می‌کنند که میشل اوباما در آن مانند چراغ امید می‌درخشد؛ چراغی که به ما انگیزه می‌دهد که انسان‌های بهتری باشیم و کار‌های بهتری انجام بدهیم».


لیدی گاگا

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

لیدی گاگا، خواننده‌ای است که تاکنون چندین جایزه برده، آلبوم‌هایش در سرتاسر جهان بیش از ۲۷ میلیون نسخه فروش داشته و رکورد‌های متعددی را نیز شکسته است. او در فیلم‌های سینمایی و شو‌های تلویزیونی مختلفی نیز بازی کرده که برنده جایزه شده‌اند. او فعال حقوق زنان نیز هست و خیریه خودش را تاسیس کرده که به جوانان در راه موفقیت و داشتن زندگی بهتر کمک می‌کند و از زورگویی و قلدری جلوگیری می‌کند.

سلین دیون، خواننده محبوب و مشهور، درباره او گفته: «بله! او یک موزیسین، ترانه‌سرا و خواننده شگفت‌انگیز است و همانطور که در فیلم سینمایی «ستاره‌ای متولد شده است» (A Star Is Born) مشاهده کردیم، بازیگر بی‌نظیری نیز هست، اما میراث او چیزی ورای صنعت نمایش است. او برای نسل‌های آینده نیز الهام‌بخش عشق و آزادی خواهد بود».


اسطوره

محمد صلاح

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

بسیاری از مردم دنیا، محمد صلاح را بخاطر دریبل‌هایش، سرعتش و گل‌هایی که می‌زند، یکی از بهترین بازیکنان فوتبال جهان می‌دانند. او در مصر به‌دنیا آمده و درحال حاضر برای تیم لیورپول انگلیس بازی می‌کند. او مبالغ زیادی را به پروژه‌های مربوط به کمک به فقرا اهدا می‌کند؛ به‌خصوص در شهر زادگاه خودش، ناگریگ؛ همین کمک‌ها باعث شده که در این شهر، یک مدرسه و یک بیمارستان تاسیس شود.

جان اولیور، مجری شوی تلویزیونی، درباره مو صلاح گفته: «مو به نمادی برای مصری‌ها، انگلیسی‌ها و مسلمانان سرتاسر دنیا تبدیل شده و ازطرفی به‌عنوان شخصی فروتن، بافکر و دوست‌داشتنی نیز شناخته می‌شود؛ کسی که درباره صفات و شهرتش، فخرفروشی نمی‌کند».


مارک زاگربرگ

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

مارک، هم‌بنیانگذار و مدیر کمپانی فیسبوک است. او در ۲۳ سالگی، تبدیل به یکی از جوانترین میلیاردر‌های خودساخته در دنیا شد. نام مارک هم مانند میشل اوباما، برای چهارمین بار است که در این فهرست قرار می‌گیرد.

شون پارکر، تاجر و دوست مارک، درباره او گفته: «مارک، بیشتر از هر شخص زنده دیگری، دنیا را تغییر داده، اما جای تعجب است که خودش تغییری نکرده؛ او هنوز هم همان مرد مهربان، خوشرو و کمی خجالتی ۱۵ سال پیش است؛ زمانی که او را برای اولین بار دیدم».


پت مک‌گریث

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

او میکاپ‎آرتیست (گریمور و آرایشگر) اهل برتانیاست که ملکه انگلستان، بخاطر خدماتش، جایزه MBE را به او اهدا کرده است. بسیاری از مردم، او را یکی از تاثیرگذارترین هنرمندان گریمور دنیا می‌دانند. پت بخاطر تکنیک‌های گریم خاص، ماجراجویانه و نوآورانه‌اش معروف شده است.

بورلی جانسون سوپرمدل درباره او گفته: «پت مک‌گریث باعث شد که ما دیده شویم. گریم او چیزی فراتر از عالیست؛ به‌خصوص استفاده او از رنگ‌های زیبا و خاص. معمولا گریمور‌های معروف چنین کاری انجام نمی‌دهند. مردم از ریسک کردن و امتحان کردن کار‌های جدید می‌ترسند».


پیشگامان

کریسی تیگان

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

کریسی، به‌عنوان یک مدل، مادر و خوراک‌شناس! جایگاه بزرگی در دنیا برای خود دست‌وپا کرده است. او با جان لجند خواننده ازدواج کرده و دو فرزند دارد. کریسی، دو کتاب آشپزی هم نوشته و مجری برنامه تلویزیونی نیز هست. او مدافع فعال حقوق زنان و مهاجران هم هست.

اریک ریپرت، دوست کریسی، که خودش آشپز است، درباره او گفته: «خصوصیتی که بیشتر از هرچیز دیگر در کریسی دوست دارم، این است که او خود خودش است. او مسحورکننده و شیک است و به نمادی برای مردم تبدیل شده، اما کاملا قابل‌دسترسی و خوش‌برخورد و گرم است؛ و مهمتر از همه اینکه، زنی است که به مادر بودن خود افتخار می‎‌کند و همسری بسیار حامی نیز هست. من واقعا او را تحسین می‌کنم».


نینجا (تایلر بلوینس)

تاثیرگذارترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۹

نینجا تاثیرگذارترین استریمر (کسی که بازی ویدئویی انجام می‌دهد و آن را برروی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد) پلتفرم توییچ در سرتاسر دنیاست.

او بیش از ۱۴ میلیون فالوئر در این شبکه اجتماعی داشته و ویدئوهایش در یوتیوب، تقریبا ۲۲ میلیون بیننده دارند. او ابتدا با استریم کردن بازی فورتنایت (Fortnite) معروف شد و پس از آن به‌سرعت تبدیل به یک نماد شد. تاثیر او بر نوجوانان و جوانان، یکی از مهمترین عواملی بود که باعث شد، کانون هواداران این بازی ساخته شود.

جوجو اسمیث-شوستر، بازیکن یکی از تیم‌های باشگاهی فوتبال آمریکا، درباره او گفته: «نینجا نقش بزرگی در اعتبار دادن به ورزش‌های الکترونیکی داشت. او یک افسانه واقعیست؛ کسی که بازی‌های ویدئویی را به جایگاه امروزی‌اش رسانده و ما بهمین خاطر بسیار مدیونش هستیم».

منبع: bbc

شایسته عسگریان
انتشار یافته: 99
در انتظار بررسی:22
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1398/08/28
چرا اشتباه نوشتید هالسی کره ای نیست!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
الان درست شد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
هالزی نه هالسی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دنیایی که توش میشل اوباما و بگروه ی تی اس تاثیرگزاراش باشن جای زندگی نیست
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
بدون نام ۲۰:۴۱ اگه راس میگی قبل حرف زدن اول برو سواد یاد بگیر و بدون که تاثیر گذار اونجوری نوشته نمیشه بعد بیا حرف بزن
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
ارمی جان فایتینگ
بقیه رو ولش کن اصلا خودمون دور هم خوشیم و لذت میبریم از زندگیمون و این کافیه
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
همه چی به قیافه نیست مهم ذات و درونه ادماست من خودم ارمیم ولی خوب نیست به بقیه هیت بدیم دوست عزیز اونام طرفدارای خودشونو دارن
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
در همین حد بدون که بی تی اسو تو زندگی خیلی از ارمیا تاثیرات خیلی خوبی گذاشته و از اونجام که کل دنیا پر از آرمیه و تعدادمون خیلی زیاده پس خیلیا هستن که این افراد تو زندگیشون تاثیر گذار بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
حالا نه که اگه آدمای دیگه بودن دنیا مثلا جای بهتری می شد
شما با این آدما مشکل داری برو سرتو بکوب به دیوار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
شما ببخشید که غلط املایی داشتم
از کل حرفم به کلمه ز توجه کردی؟
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1398/08/28
یعنی در این فهرست از خانواده ی کارداشیان و جنر کسی نبود؟
آنها پیشکامان و تاثیرگذاران مد و لباس و همچنین کارآفرینی و سراسر زیبایی هستند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
باید فهرستو بدن دست تو از اول تا آخرش خونواده ی کارداشیان رو مینویسی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اونا پیشگام عمل های جراحی زیبایی هستند!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
خاک تو سرت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
خانواده بی خاصیت کارداشیان خانواده عروسکهای پلاستیکی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
حشمت کارداشیان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
حشمت، به خدا عزیزی! برو همون ملک آباد
United Arab Emirates
09:54 - 1398/08/28
جالب بود ای کاش روزی برسه که مردمانمون هم مثل اینها دغدغه ای غیر از نان شب داشته باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
امیدوارم
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/08/28
لیدی گاگا اینجا چه خوشگله ! از بس تیپ احمقانه و وحشتناک میزنه حال آدمو بهم میزنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
منم همین فکرو کردم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
هروقت میخواد پسر تور بزنه دلبری میکنه در سایر مواقع مثل بوشلمبو میمونه
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1398/08/28
ترجمه ترجمه ترجمه خسته نشدید؟ یکم از مسائل مملکتتون بنویسید ی تحلیلی ی حرف درست حسابی چیزی ...وففففف
پاسخ ها
سمانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
شما اگه دنبال مسائل مملکت هستید بخشایه زیادی به مسائل مملکتت رسیدگی کرده اونارو بخون بهتره این مطالب روبازنکنیدواستون سنگینه کمرت رگ ب رگ میشه
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/08/28
نینجا هم شد استریمر؟

فقط shroud و DDavid
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/08/28
اقا تاثیر گذارترینشون بنزین 3 تومنیه
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1398/08/28
من عاشق بی تی اسم . امیدوارم که هر روز موفق تر بشن و بیشتر بدرخشن .
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
موافقم. اونقدرر هم طرفدار دارن که نیازی به ادمایه بی خود که بهشون هیت میدن داشته باشن
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1398/08/28
صد در صد انتظار داشتم که اسم بی تی اس توی این فهرست باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
منم صد درصد انتظار نداشتم
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1398/08/28
اون احمقایی که الان می یان بدون فکر نظر می دن و سریع می نویسن اه بازم که بی تی اس ، وای آخه مگه بی تی اس چی داره که همه الکی کشته مردشن یا اینکه میگن طرفدار های بی تی اس یه مشت بچه ی ۱۲ ساله هستن
برن به خودشون زحمت بدن ، یه سرچ تو گوگل کنن : سختی های بی تی اس
شما ها هیچ کدومتون نمی دونید که این گروه چقدر سختی کشیده تا به اینجا رسیده و افراد این گروه از چه چیز هاییشون زدن تا به این مقام برسن
بعد بیاید نظر بدید و بگید که اصلا با توجه به این همه سختی و زحمت جدا از خود قیافه و آهنگ هاشون ، لایق این همه توجه هستن یا نه
زود قضاوت نکنین و به نظرات بقیه هم احترام بذارین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چی میگی تَوهُم؟الان کسی چیزی گف؟ :/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
گوگل نداريم گاگول
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقیقا همینطوره! بهتره درباره چیزی ک هیچی دربارش‌ نمیدونن هیچ نظری ندن! در ضمن bts انقدری طرفدار داره ک هیچ نیازی ب این عادما نداشته باشه و هیچکس اصراری نداره ک اینا خوششون بیاد ازشون! متاسفم برای این فرهنگ پایین!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
یه عمره طرفدارای بی تی اس همین چرتو پرتو عین طوطی تکرار میکنن !!!!!سختی کشیدن که کشیدن مگه بقیه چجوری اومدن؟؟؟؟؟بقیه هم سختی کشیدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
با این کامنت بی ادبانه ت ثابت کردی سن عقلی ت زیر ۱۲ سال هست:)))))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
اون کاربر بی ادبی که گفته گاگول
واقعا برات متاسفم
این بنده خدا نظرشو داده ، بیکار هستین زیر کامنت مردم فحش ندیدن لطفا
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/08/28
این میشل اوباما از منم زشت تره
حداقل من آرایش نمیکنم
پاسخ ها
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
کاش انقد ظاهر بین و احمق نباشیم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
دو تاتون خیلی شباهت دارید البته فقط تو قیافه خخخخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
خاک توی سرت
방탄소년단
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
به قیافش چه کار داری؟
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/08/28
غیر از یکی دوتاشون، هر چی اسگله، شده تاثیرگزار در دنیا. دنیای پر از دیوانه.
پاسخ ها
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
منم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
عمت اسکله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
بی ادب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
دیوانه هایی امثال تو که بی کار هستن و فقط برای اینکه یه حرف مفتی زده باشن الکی میان نظر میدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
آره راست میگی . دنیا پره از دیوانه هایی مثل تو که قد یه نخود نمی فهمن
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1398/08/28
قبل ازینکه مطلبو باز کنم میدونستم بی تی اس هم تو لیست هست :))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقیقا منم میدونستمممممم
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
دقیقا! TT
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
دقیقا منم همین فکرو کردم
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1398/08/28
بچه ها یکی از راه های فرار از ایران ازدواج با دختر یا پسران کشورهای جنگ زده مثل عراق افغانستان و سوریه هست. من میخوام همینکارو انجام بدم و یه دخد. افغانی که تو محلمون هست رو بگیرم البته دورگست. مادرش ایرانیه. بعدش میخوام باهاش برم کانادا یا آلمان و اونجا زندگی کنم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
حالا با ایرانی ها نمی تونی بری؟ لیاقتت همینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
خب به ما چه حتما همه باید بفهمند قراره چه اسکلی از مملکت خارج بشه. فرار اسکلها که میگن همینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
کار خوبی میکنی حتما برو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
ای خاک توی مغزت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
بدون نام.
اولا اون دختر یه رگش ایرانیه. دوما به ایرانیها اقامت نمیدن یا اینکه باید پول زیادی داشته باشی. یکی از اقواممون همینکارو کرد الان آلمانه بچشم همونجا بدنیا اومد. اقامتم بهش دادن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
نكنه خودتم افغاني هستي و از اين طريق داري براي دختراتون شوهر پيدا مي كني؟ آخه اينطوري مي تونن شهروندي ايران رو بگيرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
کاربر 16 و 50
اتفاقا دخترای افغانی بیشتر و زودتر از ایرانیا شوهر میکنن. روی دست پدر و مادرشون نمیمونن که کسی بخواد تبلیغشون رو بکنه
خیلیا تو ایران الان دارن با افغانیا ازدواج میکنن بخاطر گرفتن اقامت. .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اصلا ایرانی هستی؟
방탄소년단
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
برو. کار خوبی می کنی تلاشتو بکن.
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/08/28
یعنی واقعا بی تی اس باید باشه ولی اکسو نه؟
شما یا قیافه اعضای اکسورو ندیدید یا قیافه اعضای بی تی اس قبل از دیبوت
از بین همشون فقط کوکی و یونگی خوبن به نظرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
الان اکسو چه ربطی داره؟ بی تی اس همه رکوردایه بیلبورد و خواننده هایه امریکایی رو میشکنه بعد تو داری با اکسو مقایسه میکنی؟ اعضایه بی تی اس از همه نظر از اکسو بهتر و سرتر هستن حتی صدا و چهره ی بی تی اس خیلی خیلی بهتر از اکسو هست
بدون نام
Sweden
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
قیافه چه ربطی به تاثیر گذاشتن داره؟
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/08/28
زاكربرگ چه تاثيري گذاشته جز خرابي ؟ مرده شور واتساپ خنگش رو ببرند يعني يه بچه دبستاني امكاناتي بهتر از اين ميذاشت كه اين اسكول پولدوست گذاشته. من كه گيتس رو بهش ترجيح ميدم
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1398/08/28
اسم تیترو که دیدم یاد بی تی اس افتادم چند روزم هست که نت قطعه و این اولین خبری بود که تو این چند روز از بی تی اس خوندم
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/08/29
بازم بی تی اس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
اره مگه چیه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
مشکلی داری؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
تو که مشکل داری نظر نده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
مشکلی داری برو سرتو بکوب به دیوار
방탄소년단
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
اره بی تی اس. سال های بعدم بی تی اس
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1398/08/29
اون دختر سوئدیه خیلی مسخره بود اومد یه سخنرانی خنده دار در حد فیلمای تینیجری کرد قیافشم شبیه فیلمای ...میمونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
اره واقعا از بدم میاد مثل وحشی ها حرف میزنه سلیطه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
تو خیلی مسخره ای که ارزش کاری می کنه رو درک نمی کنی ، اون داره زمین رو نجات می ده و تو ام داری اینجا تو برترینها ول می چرخی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
14:22
ساده نباش! اينا همه ش كار خود همون سياستمداراست
Iran, Islamic Republic of
03:02 - 1398/08/29
مرده شور بی تی اس و هرچی گروه گ کره ایی ی
عشق تتلو است و بس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
ساکت لطفا، متاسفم واسه ادبیاتت، همین گروه هایه کره ای الان بهترین گروه هایه جهان هستنو رکورد هارو میشکونن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
تو بچسب به همین تتلوت بدبخت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
انقدی که تتلو تو یک آهنگش فحش می ده یک آدم عادی در یک ماه نمی ده . مشخصه شعور و ادب خودت هم در حد همون تتلو هست
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
احمق! -_-
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/08/29
بی بی سی همیشه باید چرند بگه آخه میشا اوباما چه چهره شاخصیه . بی بی سی خائن
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1398/08/29
واقعا بی تی اس لیاقت این همه رکورد و جایزه داره چون از همه لحاظ عالی هستن هم چهره و قیافه، هم صدا و هم شخصیت و استعداد. به نظرم بهترین گروه کره ایه دنیا هستن، اگر نبودن میلیون ها ادم طرفدارشون نبودن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
لایک گلم
방탄소년단
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۴
دقیقا.
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1398/08/29
وای اونی که اومدی اکسویه بی استعداد رو با بی تی اس که بزرگترین گروه دنیان مقایسه کردی اخه واقعا فازت چیه؟ اعضایه اکسو اصن قیافه ندارن، ولی اعضایه بی تی اس همشون خیلی خوشگلن
پاسخ ها
z*bts
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
من خودم آرمیم! ولی درست نیست ب گروهای دیگه توهین کرد! بابا یکم ب سلایق‌هم احترام بزاریم ب هیچ جایی بر نمیخوره!
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/08/29
از 7 میلیارد انسان روی کره ی زمین چند نفر اینها رو می شناسند و یا غیر مستقیم تاثیر کاراهای اونها رو حس می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
اونقدر تاثیر دارن که الان اسمشون اینجاس و تویه بیکار اینجا ول میگردی
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/08/30
جیره خوار های ال سعود اینجا پیام نذارید ،برید تو کشور اون رئیس احمق تون پیام بذارید ،

ایرانیها هوشیار باشید ،عربهای پاچه خوار یکسره تو سایتهای ایرانی بر ضد ما به اسم خودمون پیام می ذارند ،آنقدر بی وجود اند که جرات ندارند از هویت اصلی شون حرف بزنند .

لیاقتشون همون زندان ابوغریب بود که مجبور شون می کردن جلو همدیگه لخت بشن !!!!
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1398/08/30
10:53
تو چرا داری ول می گردی برو به کارات برس احمق !

دوما از کی تا حالا خواننده ها و بازیگرا و فوتبالیست ها شدن تاثیر گذار ترین ها ؟؟؟؟؟

حتی درباره ی معروفترین ها هم با این اطمینان نمیشه گفت چه رسد به تاثیرگذارترین ها !!!!!

بهتره بگن پولدارترین ها ،با یک عالمه خصوصیات بد و خوب قاطی !ازشون فرشته نساز !
یه دوتا خیریه کمک می کنند ذوق زده شدی ،اونهم نصف اش برای تبلیغ !!!!!

حالا تو چرا بهت فشار میاد ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
باشه تو راس میگی ولی همین ۲ تا خیریه ای که اینا کمک مردن تویه بیکاره حسود نکردی.بعدشم اونا فرشته هستن نیاز نیست ازشون بسازیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
انجمن پرستاری ایران_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر