دسیسه‌ی شیطانی پسرِ جوان برای زن ماساژور
۹۳۱۲۰۰
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
۳۶۲۶۳
مرد شرور که زن ماساژور را ربوده و آزار داده بود محاکمه می‌شود. رسیدگی به این پرونده از دو ماه قبل به دنبال شکایت یک زن ماساژور آغاز شد.

روزنامه خراسان: مرد شرور که زن ماساژور را ربوده و آزار داده بود محاکمه می‌شود. رسیدگی به این پرونده از دو ماه قبل به دنبال شکایت یک زن ماساژور آغاز شد.

دینا ۲۹ ساله وقتی خود را به پلیس رساند درحالی که آشفته و گریان بود به ماموران گفت: من سال‌های زیادی است دوره ماساژوری را آموخته ام و با توجه به این که این کار منبع درآمد مناسبی داشت در خانه ام و در شهرک غرب خدمات ماساژ انجام می‌دادم.

دسیسه‌ی شیطانی پسرِ جوان برای زن ماساژور

وی افزود: مدتی قبل پسر جوانی به نام حامی به خانه ام آمد و گفت عصب پایش آسیب دیده است، چون بیمار بود و از سوی آشنایی معرفی شده بود تصمیم گرفتم با رعایت همه موارد پایش را ماساژ بدهم از این رو من به او خدمات ماساژ ارائه دادم و حامی هم بعد از پرداخت هزینه خانه ام را ترک کرد.

دینا با بغض گفت: چند روز بعد او را سوار بر خودرو در یکی از خیابان‌های محله مان دیدم. او از من خواست سوار بر خودرویش شوم. وی افزود: من که احساس خطری نمی‌کردم سوار بر خودرویش شدم و او پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داد، من اعتراض کردم واقعا نمی‌دانستم چه قصدی دارد ابتدا باور نمی‌کردم حامی اعتراضم را نمی‌شنود وقتی داد و فریاد راه انداختم من را به خیابانی خلوت برد.

وقتی پی به نیت شومش بردم به التماس افتادم، اما گوشش بدهکار نبود تا این که با زور من را تسلیم خواسته شیطانی خود کرد سپس من را که گریان و وحشت زده بودم در گوشه‌ای از شهرک غرب پیاده کرد و پا به فرار گذاشت.

نظریه پزشکی قانونی
با این شکایت، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت او را تایید کردند.

بازداشت شیطان
به این ترتیب با دستور قضایی و راهنمایی‌های دینا ماموران حامی را ردیابی و دستگیر کردند که با تکمیل تحقیقات مشخص شد که چند شکایت مشابه دیگر نیز از او شده، اما زنان جوان پس از شکایت دیگر پیگیر پرونده هایشان نشده اند.

بی گناهم
پسر جوان در بازجویی‌ها آزار و اذیت زن ماساژور را انکار کرد و گفت که دینا به دروغ چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است. وی افزود: من با دینا دوست بودم و با هم رابطه داشتیم و لباس‌هایی که به پزشکی قانونی ارائه داده مربوط به آخرین ملاقات مان با هم بوده است. من او را به زور مورد آزار قرار نداده ام.

دادگاه ناتمام
بنا بر این گزارش، قرار بود پسر شرور صبح دیروز در شعبه ۸ دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند، اما این متهم از زندان رجایی شهر به دادگاه منتقل نشد به این ترتیب دادگاه تجدید و قرار شد حامی در روز‌های آینده از خود دفاع کند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1398/08/30
اعدام فقط
پاسخ ها
علیم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
دختره دروغ میگه... ماساژ نامحرم با رعایت همه موازین و شرایط دیگه چه صیغه ایه ... مثلا از رو لباس بوده لابد ...
United Arab Emirates
08:25 - 1398/08/30
نمیدونم این چه صیغه ایه که جراید و روزنامه ها همش میگن آزار و اذیت بانوان ، یعنی چی یعنی مثلا موهاشو کشیده ، مشت به صورتش زده ، گوششو کشیده ، اخه این چه مدل خودسانسوریه شماها دارید ، مصادیق ازار و اذیت خیلی خیلی زیاده ، خوب مثل انسان بگید مرد تجاوز جنسی قرار گرفته دیگه چرا با شعور مخاطب بازی میکنید یا شاید بخشنامه ای دارید که رسانه ها نباید از واژه تجاوز جنسی استفاده کنن ...
پاسخ ها
a.moghdasii
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
عالی
بدون نام
United Arab Emirates
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
طبق دستور، نوشتن کلمه تجاوز ممنوع است
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1398/08/30
'''' طبق نظر کارشناس در این امور' مقصر خود خانم' ماساژور میباشد'' چرا پای یک جوان نامحرم را ماساژ داده'' و آن جوان هم بطور نا خودآگاه تحریک شده ?
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1398/09/03
اگه پسره یه زن خوب و زندگی ارومی داشت...اینکار رو نمیکرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج