معمای اسیدپاشی مرگبار در مهرگان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۳۱۲۰۴
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
۲۶۵۹۲
معمای پیچیده اسیدپاشی مرگبار در حالی روی میز قاضی شعبه ۴۰۵ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گشوده شد که آخرین جملات مرد قربانی اسیدپاشی نیز در هاله‌ای از ابهام باقی ماند!

روزنامه خراسان: معمای پیچیده اسیدپاشی مرگبار در حالی روی میز قاضی شعبه ۴۰۵ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گشوده شد که آخرین جملات مرد قربانی اسیدپاشی نیز در هاله‌ای از ابهام باقی ماند!

شب هشتم شهریور، ناگهان فریاد‌های دلخراش راننده مسافرکش، اهالی شهرک مهرگان مشهد را از خانه‌ها بیرون کشید.

مرد ۴۵ ساله که از سوزش‌های محلول اسیدی به خود می‌پیچید، با جیغ‌های دردناک، رهگذران کوچه خلوت را نیز در جا میخکوب می‌کرد. تعدادی از اهالی محل با دیدن این صحنه وحشتناک درحالی به یاری او شتافتند که مرد راننده، درِ منازل تازه ساز محله را می‌کوبید و با التماس از آن‌ها کمک می‌خواست.

در این هنگام تعدادی از شهروندان که نگران وضعیت مصدوم بودند و نمی‌دانستند چه اتفاقی رخ داده است با پاشیدن آب به سروصورت مرد مسافرکش تلاش می‌کردند تا سوزش‌های شدید سروصورت این مرد را کاهش دهند. یکی از شهروندان شیلنگ آب را به سوی مرد گرفت تا او را از این درد جانگداز رها کند، ولی اسید کار خودش را کرده بود و مرد با فریاد‌های وحشتناک همچنان خود را به این سو و آن سو می‌انداخت تا این که با تماس اهالی محل، نیرو‌های امدادی از راه رسیدند و مصدوم این حادثه تاسف بار را به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) مشهد انتقال دادند.

کادر درمانی بیمارستان بلافاصله وارد عمل شدند و او را به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل کردند و بدین ترتیب اقدامات اولیه درمانی برای نجات این مرد مسافرکش آغاز شد.

گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، از سوی دیگر نیز با تماس اهالی شهرک مهرگان، نیرو‌های انتظامی تحقیقات خود را با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی سید جواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) برای بررسی دقیق این ماجرای تلخ آغاز کردند. نتیجه تحقیقات مقدماتی حاکی از آن بود که دو مرد ناشناس، راننده مسافرکش را به شهرک مهرگان کشانده و با پاشیدن محلول اسید روی او، از محل گریخته اند!

با به دست آمدن این اطلاعات و با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پرونده‌ای در مجتمع قضایی شهید بهشتی مشهد تشکیل شد و تحقیقات میدانی زیر نظر مقام قضایی و با نظارت مستقیم معاون دادستان مشهد ادامه یافت. حساسیت جرایم خشن موجب شد با دستور قضایی، این پرونده به طور ویژه در پلیس آگاهی خراسان رضوی مورد بررسی و رصد‌های اطلاعاتی قرار گیرد؛ بنابراین گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، رسیدگی به این پرونده را ادامه دادند.

آنان در اولین شاخه‌های عملیاتی، سراغ مصدوم بستری در بیمارستان رفتند تا سرنخ‌هایی از این اسیدپاشی هولناک را به دست آورند. مرد ۴۵ ساله که با اقدامات درمانی، کمی از دردهایش کاسته شده بود در حالی که به زحمت سخن می‌گفت به تشریح چگونگی وقوع این ماجرا پرداخت و به کارآگاهان گفت: شب بود که من وضو گرفته بودم و برای نماز آماده می‌شدم در همین لحظه زنگ منزلم به صدا درآمد. وقتی درِ حیاط را گشودم مقابلم جوانی حدود ۲۵ ساله را دیدم که تقاضای سرویس دربستی می‌کرد!

مصدوم این حادثه ادامه داد: من در شهرک محمدآباد مشهد سکونت دارم و با مسافرکشی در آژانس تلفنی روزگارم را می‌گذرانم! به همین دلیل هم وقتی آن جوان ناشناس تقاضای سرویس دربستی کرد به او مشکوک نشدم و احتمال دادم که مرا می‌شناسد!

آن مسافر جوان از من خواست تا او را به شهرک مهرگان برسانم! من هم فرصت خواستم تا نمازم را بخوانم و بعد او را به مقصدش برسانم! چند دقیقه بعد مسافر در صندلی عقب نشست و من هم به طرف شهرک حرکت کردم.

او در بین راه مدام تلفنی با مرد دیگری صحبت می‌کرد و من هم اهمیتی نمی‌دادم تا این که به منطقه مسکونی مسکن مهر شهرک مهرگان رسیدیم. در همان نزدیکی خودروی وانت مزدایی پارک بود که مرد جوانی نیز داخلش نشسته بود. در این لحظه مسافر جوان از من خواست در نزدیکی همان خودروی وانت و مقابل یک منزل مسکونی توقف کنم، اما هنگامی که پدال ترمز را فشردم ناگهان در تاریکی شب تیغه چاقویی را به کتفم فرود آورد.

نمی‌دانستم چه اتفاقی افتاده است فقط از شدت درد فریاد زدم، اما آن مسافر ناشناس بی رحم همچنان تیغه چاقو را بر پیکرم فشار می‌داد و نمی‌توانستم حرکت کنم. در همین لحظه دیدم مرد جوانی از خودروی وانت پیاده شد و در حالی که ظرف چهار لیتری در دست داشت به سمت من آمد.

شیشه طرف راننده را به خاطر گرمای هوا پایین کشیده بودم که ناگهان آن مرد وانت سوار محلول اسید را به سر و صورتم پاشید و به طرف خودرواش دوید! من از شدت سوزش دیوانه وار بالا و پایین می‌پریدم که مسافر جوان هم چاقوی خون آلودش را برداشت و هر دو نفر سوار بر وانت از محل گریختند! من که از شدت درد و سوزش جیغ می‌کشیدم، در منازل را می‌کوبیدم تا کسی به فریادم برسد، اما هیچ شناختی از دو جوان اسیدپاش ندارم و آن‌ها را برای اولین بار می‌دیدم! تاکنون هم با کسی خصومت نداشتم و نمی‌دانم چه کسانی و با چه انگیزه‌ای این کار وحشتناک را انجام دادند.

بنابر گزارش خراسان، در حالی که بررسی‌های کارآگاهان درباره این ماجرای هولناک ادامه داشت حدود ۱۴ روز بعد، کارکنان بیمارستان از مرگ مصدوم اسیدپاشی خبر دادند و این گونه پرونده اسیدپاشی رنگ جنایی به خود گرفت. به همین دلیل و با توجه به اهمیت موضوع، این پرونده جنایی با صدور دستوری از سوی حجت الاسلام والمسلمین قاضی سیدجواد حسینی، در شعبه ۴۰۵ مجتمع قضایی شهید بهشتی و توسط قاضی دکتر «حسن زرقانی» مورد رسیدگی قضایی قرار گرفت.

در حالی که معمای پیچیده این پرونده جنایی و اظهارات مبهم مرد مسافرکش درباره مسافر جوان، روند تحقیقات را دچار مشکل کرده است، اما قاضی زرقانی با صدور دستورات محرمانه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی خواست تا دامنه تحقیقات را با استفاده از تجهیزات و فناوری‌های نوین پلیسی به موضوعات اجتماعی بکشانند و بررسی‌ها را به طور غیرمحسوس برای شناسایی عاملان این اسیدپاشی مرگبار ادامه دهند. گزارش هاحاکی است، تحقیقات کارآگاهان با هدایت مستقیم سرهنگ شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) همچنان ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1398/09/11
حیوون همچین کاری نمیکنه بر قاتلینش لعنت
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1398/09/21
لعنت بر هر چی راستگو
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1398/10/05
بر قاتلینش لعنت..باید باهمون اسید ذوب بشن..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر