ایده جالب قطری‌ها برای جام جهانی ۲۰۲۲
۹۳۱۴۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
۸۵۳۷
کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرد برای جا به جایی هواداران از دو کشتی مسافربری استفاده خواهد کرد.

خبرورزشی: کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قصد دارد تحول عظیمی در بخش حمل و نقل این بازی‌ها داشته باشد. یکی از ایده‌هایی که مطرح شد استفاده از کشتی‌های مسافربری بود تا هواداران از طریق سفر دریایی بتوانند خود را به دوحه برسانند و از تماشای این رقابت‌ها لذت ببرند.

به همین خاطر این کمیته با شرکت کشتیرانی MSC قرارداد امضا کرده است تا از دو کشتی بهره ببرد. ظرفیت یکی از آن‌ها ۴ هزار نفر است.

ایده جالب قطری‌ها برای جام جهانی ۲۰۲۲

جاسم بن سیف السولایتی (وزیر راه قطر) نقش کمیته برگزاری جام جهانی را که مدیرش حسن الزواوی است برجسته کرد و گفت: وزارت در زمینه حمل و نقل پیشرفت‌های زیادی کرده است تا هواداران بتوانند در جریان جام جهانی به راحتی از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

شرایط بندر دوحه را بهتر کردیم. انتظار داریم این بندر میزبان بزرگترین کشتی‌های توریستی جهان باشد تا مسافران در جریان جام جهانی از این تجربه خاص لذت ببرند.

او در پایان اظهار کرد: برای هواداران استفاده از حمل و نقل عمومی در جریان بازی‌ها آسان خواهد بود. همچنین یک پورتال گسترده در دسترس خواهد بود و برنامه‌هایی برای جا به جایی وجود خواهد داشت.

از طرفی الزواوی در رابطه با توافق انجام شده گفت: خیلی از توریست‌ها می‌توانند از تماشای چشم انداز‌های خاص خلیج فارس لذت ببرند و به راحتی بتوانند خود را به ورزشگاه‌های میزبان جام جهانی برسانند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج